найкращі програми для накладання музики на відео

Музика в відео допомагає надати ролику певний настрій – зробити відео веселим, енергійним або навпаки додати сумних ноток. Для того щоб додати музику в відео існує велика кількість спеціальних програм – відеоредакторів.

У цій статті ви дізнаєтесь про найкращі програми для вставки музики у відео.


Більшість відеоредакторів дозволяють накладати будь-яку музику на відео. Відмінності полягають в основному в платності / безкоштовності програми і складності роботи в ній. Розглянемо 10 найкращих програм для додавання музики до відео.

Відеомонтаж

Внешний вид программы ВидеоМОНТАЖ

Відеомонтаж – це російська розробка для роботи з відео. Програма відмінно підійде новачкам. З нею ви зможете обрізати відео, Додати до нього музику і накласти відеоспецефекти навіть якщо до цього жодного разу не пробували себе в області відеомонтажу.

Незважаючи на простоту програми, вона платна. Пробною версією програми можна користуватися 10 днів.

Завантажити програму Відеомонтаж

Ulead VideoStudio

Внешний вид программы Ulead VideoStudio

Наступною програмою в нашому огляді стане Ulead VideoStudio. Ulead VideoStudio-це відмінна програма для вставки музики в відео і виконання інших маніпуляцій над ним. Як і будь-який поважаючий себе відеоредактор, додаток дозволяє зробити нарізку відеофрагментів, додати ефекти, уповільнити або прискорити відео і зберегти відредагований файл в один з популярних відеоформатів.

На даний момент програма перейменована в Corel VideoStudio. Додаток має пробний період 30 днів.

До мінусів можна віднести відсутність перекладу програми на російську.

Завантажити програму Ulead VideoStudio

Sony Vegas Pro

Sony Vegas Pro - скачать Сони Вегас Про

Соні Вегас Про – це найпопулярніша програма для редагування відео. Єдиним конкурентом цього відеоредактора за рівнем виконання і кількістю можливостей є Adobe Premiere Pro. Але про нього пізніше.

Sony Vegas Pro дозволяє зробити з відео все що ви захочете: обрізати, накласти ефекти, додати маску для відео на зеленому тлі, відредагувати звукову доріжку, додати текст або зображення поверх відео, автоматизувати виконання деяких дій з відео.

Соні Вегас Про також відмінно покаже себе в якості програми для додавання музики в відео. Просто закиньте потрібний аудіофайл на шкалу часу, і він буде накладений поверх оригінального звуку, який при бажанні можна вимкнути і залишити тільки додану музику.

Програма платна, але доступний ознайомчий період.

Завантажити програму Sony Vegas Pro

Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro - скачать Адобе Премьере Про

Adobe Premiere Pro є потужним професійним відеоредактором. Це, напевно, найкраща програма за кількістю функцій для роботи з відео і якості спецефектів.
Можливо, Адобе Прем'єрі Про не так проста у використанні, як Sony Vegas Pro, але професіонали оцінять можливості програми по достоїнству.

У той же час прості дії типу додавання музики до відео в Adobe Premiere Pro виконати дуже просто.

Програма також є платною.

Завантажити програму Adobe Premiere Pro

Windows Movie Maker

Windows Movie Maker - скачать Виндовс Мови Мейкер

Віндовс Мови Мейкер – це безкоштовна програма для редагування відео. Додаток відмінно підійде для обрізки відео і додавання до нього музики. Якщо вам потрібні якісні спецефекти і широкі можливості для роботи з відео, то краще використовувати більш серйозні відеоредактори. Але для простого побутового використання Windows Movie Maker – то що треба.

Програма має російський інтерфейс і зручне і логічне розташування робочих елементів.

Завантажити програму Windows Movie Maker

Pinnacle Studio

Pinnacle Studio - скачать бесплатно Пинакл Студио

Пінакл СТУДІО – це платний професійний, але маловідомий редактор відео. Додаток допоможе вам обрізати відео та накласти на нього музику.

Завантажити програму Pinnacle Studio

Кіностудія Windows Live

Киностудия Windows Live скачать бесплатно

Кіностудія Віндовс Лайв є більш сучасною версією програми Мови Мейкер. За своєю суттю це той же Мови Мейкер, але зі зміненим зовнішнім виглядом, підігнаним під сучасні стандарти.
Програма відмінно впоратися з додаванням музики до відео.

До плюсів варто віднести безкоштовність і простоту роботи з редактором.

Завантажити програму кіностудія Windows Live

VirtualDub

VirtualDub - скачать бесплатно Виртуал Дуб

Есді вам потрібна функціональна безкоштовна програма для редагування відео, то спробуйте VirtualDub. Ця програма дозволяє обрізати відео, застосувати до зображення фільтри. Також ви зможете додати до відео улюблену музику.

Програма дещо складна у використанні через специфічний інтерфейс та відсутність перекладу. Але зате вона повністю безкоштовна.

Завантажити програму VirtualDub

Avidemux

Avidemux - скачать бесплатно Авидемукс

Авідемукс – це ще одне безкоштовний додаток для роботи з відео. Обрізка і склейка відео, фільтри зображення, Додавання музики до відео і конвертація в потрібний відеоформат – все це доступно в Avidemux.

До мінусів можна віднести кривий переклад і мале число додаткових функцій. Правда останнє знадобиться швидше за все тільки професіоналам.

Завантажити програму Avidemux

Movavi Video Editor

Movavi Video Editor - скачать мовави видео эдитор

Останньою програмою нашого стрімко закінчується огляду стане Movavi Video Editor – проста і зручна програма для редагування відео. Можна сказати, що це максимально спрощена версія Adobe Premiere Pro для звичайних користувачів.

Movavi Video Editor відповідає стандартам якісного відеоредактора: обрізання і об'єднання відео, Додавання музики, спецефекти, панорамування і багато іншого доступно в цьому додатку.
На жаль, і ця проста програма є платною. Пробний період 7 днів.

Завантажити програму Movavi Video Editor

Ось ми і розглянули Кращі програми для вставки музики в відео, представлені на сучасному ринку програмного забезпечення. Якою програмою користуватися-вибір за вами.

більше статей на цю тему: