Програми для створення колажів з фотографій

Колаж &8212; це відмінний спосіб об'єднати кілька фотографій в одну, зробити листівку, запрошення або привітання, власний календар і ще багато чого цікавого. Програм, в яких можна створити одну загальну фотографію з декількох (це і називається колаж), існує досить багато, але ж потрібно знати, яку з них краще використовувати для тих чи інших цілей.

Варто сказати, що у всіх програм, призначених для створення колажів, досить багато спільного, якщо говорити про основні функції, то всі вони в цьому плані дуже схожі. Відмінності криються в деталях. В яких саме, ми розповімо нижче.

Фотоколаж

Фотоколаж & 8212; це дітище вітчизняних розробників, компанії AMS-Software. Отже, інтерфейс повністю русифікований, до того ж, реалізований він таким чином, що освоїти дану програму зможе навіть недосвідчений користувач ПК.

ФотоКОЛЛАЖ

Фотоколаж має в своєму арсеналі всі необхідні функції для роботи з зображеннями і їх об'єднання в колаж. Програма платна, але ті можливості, які вона надає, явно коштують цих грошей. Тут є великий набір рамок, масок, різних фонів, ефектів, елементів кліпарта, фігур, є необхідний мінімум інструментів для роботи з текстом.

Завантажити Фотоколаж

Майстер Колажів

Майстер колажів & 8212; це ще одна програма від AMS-Software. Вона теж русифікована, тут теж досить багато рамок, фонових зображень та інших прикрас для колажів, подібних таким в фотоколаж. Головна відмінність цього інструменту для створення фотоколажів від її побратима полягає у функції &171;Перспектива&187;, що дозволяє зраджувати фотографіям ефект 3D, і розширених можливостях роботи з текстом.

Мастер Коллажей

Крім власного напису, в майстер колажів присутня безліч жартів і афоризмів, які користувач може використовувати для вставки в колаж. Це особливо зручно використовувати для всіляких привітань, листівок, запрошень. Ще одна фішка майстра колажів & 8212; наявність вбудованого редактора, звичайно, не самого просунутого, але в інших подібних програмах і такого немає.

Завантажити Майстер Колажів

CollageIt

CollageIt & 8212; це програма, орієнтована на швидке створення колажів. Більшість функцій в ній автоматизовані, чим не може похвалитися жодна з вищеописаних програмних рішень. Звичайно, ручний режим роботи тут теж присутній. Окремо варто відзначити привабливий графічний інтерфейс, який, на жаль, не русифікований.

CollageIt

Головна відмінність CollageIt від Майстер колажів і фотоколаж полягає в розширених можливостях експорту. Крім звичайного збереження колажу графічним файлом в одному з популярних форматів, безпосередньо з вікна програми користувач може поділитися своїм скромним шедевром з друзями в соціальних мережах Flickr і Facebook, а також встановити колаж в якості шпалер на робочий стіл.

Завантажити CollageIt

Урок: Як створити колаж з фотографій

Picture Collage Maker Pro

Розробники Picture Collage Maker Pro в рівній мірі зосередилися як на якості даної програми, так і на кількості&8230; шаблонів для створення колажів з фотографій. Останніх тут дійсно багато, а при бажанні нові завжди можна скачати з офіційного сайту.

Picture Collage Maker Pro

Програмою дуже зручно користуватися і якщо ви не ставите перед собою занадто складних завдань, не потребуєте редагування фотографій або робите це за допомогою стороннього софта, то Picture Collage Maker Pro &8212; вельми хороший вибір для таких цілей.

Завантажити Picture Collage Maker Pro

Picasa

Picasa &8212; це програма, орієнтована аж ніяк не на створення колажів, проте, така можливість в ній теж є. Було б нерозумно порівнювати цей продукт з будь-яким з вищеописаних, так як кількість функцій і можливостей в даному випадку значно більше. Із загального &8212; тут присутній вбудований редактор, але і він куди більш функціональний, ніж в майстра колажів. Наявність органайзера, інструменту для розпізнавання осіб і тісна інтеграція з соціальними мережами виводить цю програму на якісно новий рівень, на якому вищеописаний софт апріорі не може з нею конкурувати.

Picasa

Завантажити Picasa

Програми, розглянуті в даній статті, є платними, але у кожної з них є ознайомчий період, якого більш ніж достатньо для того, щоб розібратися з усіма можливостями і функціями. У будь-якому випадку, використовуючи одну з програм для створення колажів, ви зможете створити запам'ятовується фотографію, що складається з декількох знімків, об'єднавши кілька яскравих моментів. Також, подібний софт можна використовувати для того, щоб привітати когось або як варіант, запросити на якусь подію. Кожна з цих програм має свої переваги і практично не має недоліків, а яку з них вибрати &8212; вирішувати вам.

більше статей на цю тему: