Пошук і інсталяція драйверів для ігрових навушників Logitech G35

Не багато користувачів знають про те, що для ігрової гарнітури теж потрібно встановлювати драйвери. Однак тут ця необхідність викликана не забезпеченням нормальної роботи пристрою, а через розширення функціональності, яку вбудували в пристрій розробники. Це ж правило відноситься і до навушників Logitech G35. Існує чотири доступні способи встановлення драйверів для цього периферійного обладнання. Далі ви дізнаєтеся про всіх них.

Спосіб 1: Офіційний веб-сайт Logitech

Рекомендований метод отримання програмного забезпечення &8212; використання офіційного сайту розробників апаратури, оскільки саме це джерело є найнадійнішим і перевіреним, а також тут в першу чергу з'являються будь-які оновлення. Користувачеві належить лише самостійно відшукати сторінку продукту, щоб почати скачування всіх потрібних файлів, що здійснюється так:

Перейдіть на офіційний веб-сайт Logitech

 1. Скористайтеся посиланням вище, щоб перейти на головну сторінку Logitech, де Наведіть курсор миші на розділ &171; підтримка & 187; .
 2. Переход к разделу поддержки для установки драйверов Logitech G35 с официального сайта
 3. У списку вас цікавить пункт &171;Завантаження&187; .
 4. Выбор раздела с драйверами для скачивания ПО Logitech G35 с официального сайта
 5. При появі списку продукції клацніть по плитці & 171; гарнітури та навушники&187; .
 6. Переход к поиску устройства Logitech G35 на официальном сайте для скачивания драйверов
 7. Перейдіть на вкладку &171;ігрові гарнітури&187; , щоб включити фільтр для зручності пошуку.
 8. Сортировка устройств для поиска Logitech G35 на официальном сайте
 9. У списку відшукайте Logitech G35 і натисніть на значок даного пристрою.
 10. Выбор Logitech G35 на официальном сайте для скачивания драйверов Logitech G35
 11. Через ліву панель перейдіть до &171;файли та завантаження&187; .
 12. Переход в раздел с драйверами для Logitech G35 на официальном сайте
 13. Залишається тільки клікнути на кнопку & 171; Завантажити зараз&187; , яка знаходиться в розділі з Logitech Gaming Software.
 14. Выбор драйвера для Logitech G35 на официальном сайте
 15. Почнеться скачування виконуваного файлу, який і потрібно запустити по завершенні поточної операції.
 16. Скачивание драйверов для Logitech G35 с официального сайта
 17. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб успішно впоратися з установкою програмного забезпечення.
 18. Установка драйверов для Logitech G35 с официального сайта

Тепер в операційну систему буде додано відповідну програму, що запускається в автоматичному режимі і функціонує фоном. Через його графічне меню можна налаштовувати параметри навушників, включаючи технологію об'ємного звучання і еквалайзер.

Спосіб 2: програми для установки драйверів

Якщо з яких-небудь причин описаний вище метод вам не підійшов, рекомендуємо звернути увагу на наявність спеціальних програм, чия основна функціональність якраз і зосереджена на інсталяції відсутніх драйверів. Більшість таких рішень коректно виявляють і підключену периферію, тому можна не турбуватися, що Файли для Logitech G35 не будуть знайдені. Багато починаючі користувачі навіть не чули про існування ПЗ такого типу, тому їм ми радимо спочатку прочитати універсальну інструкцію на прикладі DriverPack Solution , щоб знати все про принципи взаємодії з софтом подібного роду.

Скачивание драйверов для EPSON Stylus CX7300 через сторонние программы

Детальніше: встановлення драйверів через DriverPack Solution

Як вже зрозуміло, DriverPack Solution &8212; не єдине програмне забезпечення свого роду, тому у користувачів з'являється величезний вибір. Ви можете порівняти всіх представників між собою в окремому огляді на нашому сайті, щоб знайти відповідний для себе і задіяти його, встановивши тим самим відсутні драйвери для ігрової гарнітури Logitech G35. Тільки не забудьте спочатку її підключити до комп'ютера, щоб софт при скануванні знайшов периферію.

Детальніше: найкращі програми для встановлення драйверів

Спосіб 3: унікальний ідентифікатор Logitech G35

Кожна просунута ігрова гарнітура, що володіє власним програмним забезпеченням, має унікальний ідентифікатор, який необхідний для визначення пристрою операційною системою. До розглянутих сьогодні навушників це теж відноситься, а нижче ви можете побачити той самий код. Для реалізації цього методу ідентифікатор потрібно скопіювати і вставити в рядок пошуку на спеціалізованому сайті. Більш детально про виконання даного способу на прикладах декількох найбільш популярних веб-сервісів читайте в статті, клікнувши по розташованої далі посиланням.

USB\VID_046D&PID_0A15&REV_0514&MI_00

Скачивание драйверов для EPSON Stylus CX7300 через уникальный идентификатор

Детальніше: Як знайти драйвер по ID

Спосіб 4: вбудований в ОС інструмент

Останній варіант установки драйверів Logitech G35 не гарантує стовідсоткового успіху, оскільки у Windows не завжди виходить коректно розпізнати подібні девайси до інсталяції драйверів. До того ж саме обладнання буде функціонувати відразу ж після з'єднання з комп'ютером, а встановлюється ПО є лише доповненням. Якщо ж навушники не працюють після підключення їх через USB, тільки тоді має сенс використовувати стандартний засіб операційної системи, про що читайте нижче.

Установка драйверов для ASUS P8H61-MX штатными средствами Windows

Детальніше: Установка драйверів стандартними засобами Windows

Це були всі способи встановлення драйверів для Logitech G35, про які ми хотіли поговорити сьогодні. Як видно, допоміжне програмне забезпечення може бути додано тільки трьома методами, а четвертий допоможе в тих ситуаціях, коли пристрій зовсім не функціонує.

більше статей на цю тему: