відсутні елементи запуску в " диспетчері завдань»

Спосіб 1: Перевірка наявності папок

Однією з причин відсутності елементів автозавантаження на однойменній вкладці " Диспетчера завдань» є видалення або пошкодження папок, в яких фізично розміщуються ці самі елементи. Щоб упевнитися або спростувати це, перевірте зазначені нижче розташування.

 1. Відкрийте»провідник" , перейдіть до папки C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs і подивіться, чи є в ній каталог ім'ям «автозавантаження» . Якщо ні, створіть його.
 2. Нет элементов автозагрузки для отображения в Windows 10-1
 3. Потім відкрийте розташування C:\Users\ИМЯ_ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu \ Programs і перевірте, чи є в ньому папка з такою ж назвою. Якщо така відсутня, створіть її.
 4. Нет элементов автозагрузки для отображения в Windows 10-2
 5. При наявності папок перевірте їх вміст. Якщо в них немає елементів автозавантаження, то їх може і не бути на вкладці «автозавантаження» системного «диспетчера завдань» . Створіть ярлики програм, які потрібно додати до автозапуску, і скопіюйте ці ярлики в одну з папок автозапуску.

Спосіб 2: командний рядок

Цей спосіб дублює попередній, але він більш економічний за часом.

 1. Відкрийте від імені адміністратора класичну " командний рядок» з пошуку Windows або іншим відомим способом.
 2. Нет элементов автозагрузки для отображения в Windows 10-3
 3. Виконайте одну за одною ці дві команди:
  • Md %ProgramData%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup
  • Md %AppData%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup
 4. Нет элементов автозагрузки для отображения в Windows 10-4

Якщо папка з елементами запуску вже існує, в " командний рядок» з'явиться повідомлення про помилку. Не звертайте на нього уваги. У ситуації, коли папки будуть створені, вручну зробіть ярлики програм, які потрібно запускати разом з Windows, і додайте їх в обидві папки & 171; автозавантаження & 187; через &171; провідник & 187; .

Спосіб 3:&171; редактор реєстру & 187;

Якщо проблему не вдалося усунути попередніми способами, перевірте шляхи до папок автозавантаження в системному реєстрі. Швидше за все, вони не збігаються.

 1. Відкрийте " Редактор реєстру» , для чого викличте натисканням клавіш Win + R діалогове віконце " виконати» , введіть в нього команду regedit і натисніть клавішу Enter або кнопку «ОК» .
 2. Нет элементов автозагрузки для отображения в Windows 10-5

 3. Перейдіть до розділу HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders і подивіться, чи є в правій колонці параметр &171;Startup&187; і який шлях встановлений як його значення.
 4. Нет элементов автозагрузки для отображения в Windows 10-6
 5. Якщо параметр відсутній, створіть його з контекстного меню підрозділу &171;User Shell Folders&187; . Тип параметр повинен мати & 171; рядок&187; .
 6. Нет элементов автозагрузки для отображения в Windows 10-7
 7. Відкрийте віконце редагування значення параметра подвійним по ньому кліком і задайте в якості значення параметра рядок %USERPROFI;LE%\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup . Якщо параметр вже існує, переконайтеся, що його значення відповідає вказаному. В іншому випадку змініть його.
 8. Нет элементов автозагрузки для отображения в Windows 10-8
 9. Розгорніть ключ HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders і так само перевірте параметр рядка з іменем «Common Startup» . Він повинен існувати і мати в якості значення рядок %ProgramData%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup .
 10. Нет элементов автозагрузки для отображения в Windows 10-9

Все готово, залишиться тільки перезавантажити комп'ютер, щоб система змогла застосувати настройки.

більше статей на цю тему: