Як відключити тачпад при підключенні миші в Windows 10

Спосіб 1: Додаток»Параметри"

Як і більшість інших базових налаштувань, відключення сенсорної панелі можна виконати засобами штатного додатки «Параметри» .

 1. Відкрийте додаток»параметри" і перейдіть до розділу «пристрої» «сенсорна панель» .
 2. Как отключить тачпад при подключении мыши в Windows 10-0
 3. Праворуч знайдіть пункт «не відключати сенсорну панель при підключенні миші» і зніміть з неї прапорець.
 4. Как отключить тачпад при подключении мыши в Windows 10-01

Налаштування повинні вступити в силу негайно.

Спосіб 2: Аплет " Миша»

Відключити сенсорну панель можна у властивостях маніпулятора, відкривши їх через аплет " миша " класичної " панелі управління» Windows 10.

 1. Запустіть аплет " миша» , виконавши в викликаному натисканням клавіш Win + R діалоговому віконці швидкого запуску команду control /name Microsoft.Mouse .
 2. Как отключить тачпад при подключении мыши в Windows 10-2

 3. У вікні властивостей миші перейдіть на вкладку " Параметри пристрою» і встановіть прапорець в пункті «відключати внутрішнє указ. пристрій при підключенні зовнішнього указ. пристрої USB» або " відключення при підключенні зовнішньої USB-миші» . Збережіть налаштування.
 4. Как отключить тачпад при подключении мыши в Windows 10-3

В результаті застосування настройки тачпад повинен буде автоматично відключатися при підключенні USB-маніпулятора. Якщо опція відключення внутрішнього пристрою у властивостях миші недоступна, спробуйте наведене нижче рішення. Врахуйте, що застосовується воно тільки до сенсорних панелей виробництва Synaptics.

 1. Натисканням клавіш Win + R викличте віконце " виконати» , введіть в нього команду regedit і натисніть «OK» .
 2. Как отключить тачпад при подключении мыши в Windows 10-4

 3. У вікні, що відкриється " Редактор реєстру» перейдіть до розділу HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Synaptics\SynTPEnh . Клацніть правою кнопкою миші по останньому підрозділу або порожньому простору правої колонки і виберіть з контекстного меню опцію »створити" " Параметр DWORD» . Дайте новому параметру назву «DisableIntPDFeature» .
 4. Как отключить тачпад при подключении мыши в Windows 10-5
 5. Відкрийте подвійним кліком по параметру віконце редагування його значення і встановіть в якості оного &171;33&187; у шістнадцятковому обчисленні.
 6. Как отключить тачпад при подключении мыши в Windows 10-6
 7. Цей же параметр з цією ж назвою створіть в розділі HKEY_CURRENT_USER\Software\Synaptics\SynTPEnh .
 8. Закрийте " Редактор реєстру» і перезавантажте комп'ютер.

Якщо на ПК встановлений тачпад виробництва ELAN, для отримання доступу до опції відключення внутрішнього устрою у властивостях миші зробіть наступне:

 1. Запустіть " Редактор реєстру» командою regedit у віконці " виконати» .
 2. Розгорніть гілку HKEY_CURRENT_USER\Software\Elantech\Othersetting і створіть в правій колонці, якщо відсутній, DWORD-параметр з ім'ям «DisableWhenDetectUSBMouse» .
 3. Как отключить тачпад при подключении мыши в Windows 10-8
 4. Встановити як параметр &171;1&187; , закрийте " Редактор реєстру» і перезавантажте комп'ютер.
 5. Как отключить тачпад при подключении мыши в Windows 10-9

Встановлення драйверів тачпада

Якщо настройка відключення сенсорної панелі при приєднанні миші як і раніше недоступна, у вікні властивостей миші відсутня сама вкладка " параметри пристрою» або в " редакторі реєстру» відсутні зазначені вище Ключі, скачайте з сайту виробника ноутбука/материнської плати актуальний драйвер тачпада і встановіть його. Як варіант, для пошуку відповідного драйвера можна скористатися спеціальними програмами. Встановлення відповідного драйвера також повинно вирішити проблему відсутності опції " не відключати сенсорну панель при підключенні миші» у додатку «Параметри» , показаної в способі 1 .

Детальніше:
Установка драйвера для ноутбука Lenovo / ASUS / Acer
програми для пошуку та оновлення драйверів

Спосіб 3: фірмові утиліти

Якщо на комп'ютері встановлені фірмові утиліти виробника, відключити тачпад при підключенні USB-мишки можна в їх Налаштуваннях. Наприклад, ноутбуки ASUS можуть поставлятися з фірмовим по Smart Gesture на окремому CD-диску або флешці.

 1. Знайдіть у списку встановлених програм додаток Smart Gesture і запустіть його.
 2. Перейдіть на вкладку " виявлення миші» і встановіть прапорець «вимкнути сенсорну панель при підключенні миші» .
 3. Как отключить тачпад при подключении мыши в Windows 10-10

Збережіть налаштування та перевірте роботу функції. Якщо тачпад не відключився відразу, вимкніть і заново підключіть мишу або перезавантажте комп'ютер.

більше статей на цю тему: