програма для захисту інформації 360 Total Security 10.2.0.1238

Комп'ютери багатьох користувачів потребують захисту. Чим менш просунутий юзер, тим важче йому розпізнати небезпеку, яка може підстерігати його в Інтернеті. До того ж безладна установка програм без подальшого очищення системи призводить до уповільнення швидкості роботи всього ПК. Вирішити ці проблеми допомагають комплексні захисники, одним з яких і став 360 Total Security.

Повна перевірка системи

В умовах своєї багатофункціональності програма пропонує людині, яка не бажає вручну по черзі запускати різні сканери, почати повну перевірку всього найважливішого. У цьому режимі 360 Total Security визначає, наскільки добре оптимізований Віндовс, чи є в системі віруси і небажане програмне забезпечення, кількість сміття з тимчасових і інших файлів.

Полная проверка системы в 360 Total Security

Досить натиснути на кнопку &171; перевірка&187; , щоб програма по черзі перевірила кожен з пунктів. Вже після кожного перевіреного параметра можна спостерігати відомості про стан тієї чи іншої області.

Антивірус

За запевненнями розробників, в основу антивіруса закладено відразу 5 движків: Avira, BitDefender, QVMII, 360 Cloud і System Repair. Завдяки всім їм шанс заразити комп'ютер істотно знижується, і навіть якщо це раптом сталося, видалення зараженого об'єкта відбудеться максимально м'яко.

На вибір користувача є 3 види перевірки:

 • &171;Швидка & 187; & 8212; сканує лише основні місця, де зазвичай розміщується шкідливе програмне забезпечення;
 • &171;повна & 187; &8212; перевіряє всю операційну систему і може зайняти багато часу;
 • & 171; Вибіркова & 187; &8212; ви вручну вказуєте файли та папки, які потрібно просканувати.
3 вида работы антивируса в 360 Total Security

Після запуску будь-якого з варіантів почнеться сам процес, а у вікні буде написаний список тих областей, які підлягають перевірці.

Области проверки антивирусом в 360 Total Security

Якщо загрози були знайдені, з'явиться пропозиція їх знешкодити.

Обнаруженные угрозы в 360 Total Security

В кінці ви побачите короткий звіт про минуле сканування.

Краткий отчет о сканировании системы антивирусом в 360 Total Security

Користувачеві буде запропоновано розклад, який автоматично запускає роботу сканера в зазначений час і позбавляє від необхідності включати його вручну.

Настройка автоматического сканирования антивирусом в 360 Total Security

Прискорення роботи комп'ютера

Продуктивність ПК з часом падає, і виною тому більшою мірою захаращеність операційної системи. Повернути їй колишню швидкість можна, оптимізувавши як слід продуктивність.

Просте прискорення

В даному режимі відбувається перевірка основних елементів, що уповільнюють роботу ОС, і поліпшення їх роботи.

Основные параметры ускорения системы в 360 Total Security

Час завантаження

Це вкладка зі статистикою, де користувач може спостерігати графік часу завантаження комп'ютера. Використовується в інформаційних цілях і для оцінки &171;спритності&187;.

График времени загрузки операционной системы в 360 Total Security

Вручну

Тут пропонується самостійно перевірити автозавантаження і відключити непотрібні програми, які завантажуються разом з Віндовс при кожному її включенні.

Ручная настройка автозагрузки в 360 Total Security

У гілках &171;заплановані завдання & 187; і &171;служби додатків&187; розташовуються процеси, які функціонують час від часу. Це можуть бути утиліти, що відповідають за пошук оновлень будь-яких програм і ін.Наводите на будь-яку сходинку, щоб отримати докладний опис. Зазвичай відключати тут що-небудь не потрібно, тільки якщо ви не помічаєте, що та чи інша програма витрачає багато системних ресурсів і гальмує ПК.

Ручная настройка ускорения системы в 360 Total Security

Журнал

Ще одна вкладка, де ви будете просто спостерігати статистику всіх своїх дій, які справили раніше.

Журнал вносимых изменений в ускорение системы в 360 Total Security

Очищення

Як зрозуміло з назви, очищення потрібна для звільнення місця на жорсткому диску, зайнятого на поточний момент тимчасовими і сміттєвими файлами. 360 Total Security перевіряє встановлені плагіни і тимчасові файли, а потім очищає ті файли, які вже застаріли і, однозначно, ніколи більше не знадобляться комп'ютера або конкретним додаткам.

Очистка системы от мусора в 360 Total Security

Інструменти

Найцікавіша вкладка з усіх присутніх, так як вона надає велику кількість різних доповнень, які можуть стати в нагоді в тих чи інших умовах роботи з комп'ютером. Давайте коротко їх розглянемо.

Набор платных и бесплатных инструментов в 360 Total Security

Увага! Деякі з інструментів доступні тільки в Premium-версії 360 Total Security, для якої необхідно купувати ліцензію. Такі плитки позначені іконкою з короною в лівому верхньому кутку.

Блокувальник реклами

Нерідко разом з якими-небудь програмами виходить встановити рекламні блоки, які випадково спливають при використанні ПК. Їх не завжди вдається видалити, адже багато хто з таких небажаних вікон взагалі не відображаються в списку встановленого по.

Блокиратор Рекламы в 360 Total Security

& 171; блокувальник реклами & 187; миттєво блокує рекламу, але тільки якщо людина сама запустила цей інструмент. Для цього слід клікнути на іконку &171; Снайпер Реклами & 187; , а потім клікнути на банер або рекламне вікно. Небажаний елемент потрапить в список блокувань, звідки його можна в будь-який момент видалити.

Організатор робочого столу

Додає на робочий стіл невелику панель, де відображається час, дата, день тижня. Тут же користувач може виконувати пошук по всьому комп'ютеру, зайнятися організацією захаращеного робочого столу і писати замітки.

Организатор рабочего стола в 360 Total Security

Перше пріоритетне оновлення

Доступно тільки для власників Premium-версії і допомагає їм першими отримувати нові функції від розробників.

Мобільне управління

Окремий додаток для швидкої відправки фото, відео, аудіо та інших файлів на свій мобільний пристрій Android/iOS. Підтримується і отримання таких же даних зі смартфона, планшета на ПК.

Синхронизатор AirSendit в 360 Total Security

Додатково користувачеві пропонується стежити за повідомленнями, які приходять на телефон, і відповідати на них з комп'ютера. Ще однією зручною можливістю є створення резервного копіювання зі смартфона на ПК.

Прискорення ігор

Любителі пограти нерідко страждають від малопродуктивної системи &8212; в ній паралельно працюють інші програми і процеси, і цінні апаратні ресурси комп'ютера йдуть і туди теж. Ігровий режим дозволяє додати встановлені гри в спеціальний список, і 360 Total Security буде задавати для них підвищений пріоритет кожен раз, як вони запускаються.

Game Booster в 360 Total Security

На вкладці & 171; прискорення&187; доступна ручна настройка &8212; ви самі можете вибрати ті процеси і служби, які відключаться на період запуску гри. Як тільки ви вийдете з гри, всі призупинені елементи будуть знову запущені.

VPN

У сучасних реаліях нелегко обходитися без допоміжних джерел отримання доступу до тих чи інших ресурсів. Через постійне блокування певних сайтів і сервісів, багато хто змушений задіяти ВПН. Як правило, люди встановлюють їх в браузер, але якщо виникає необхідність у використанні різних інтернет-оглядачів або зміни IP в програмі (наприклад, в тій же грі), доведеться вдатися до десктопного варіанту.

Онлайн конфиденциальность и защита данных в 360 Total Security

У 360 Total Security є свій VPN, який називається &171;SurfEasy&187; . Він досить легкий і функціонально нічим не відрізняється від всіх своїх аналогів, тому освоювати його заново не доведеться.

Брандмауер

Зручна утиліта для відстеження додатків, що використовують Інтернет-з'єднання. Тут вони виводяться списком, відображаючи швидкості скачування і отримання даних. Це допомагає дізнатися, що саме забирає швидкість інтернету і в принципі використовує мережу.

Брандмауэр в 360 Total Security

Якщо якесь з додатків здається підозрілим або просто ненажерливим, завжди можна обмежити вхідну і вихідну швидкості або перекрити доступ до мережі/зупинити роботу програми.

Оновлення драйверів

Багато драйверів застарівають і не оновлюються роками. Особливо це стосується системного програмного забезпечення, про необхідність апдейта якого користувачі зазвичай забувають.

Обновление драйверов в 360 Total Security

Інструмент оновлення драйверів шукає і відображає всі ті компоненти системи, які потребують встановлення нової версії, якщо така для них вийшла.

Аналізатор диска

На наших жорстких дисках зберігається величезна кількість файлів, і велика їх частина часто завантажена саме нами. Іноді ми завантажуємо об'ємні файли, наприклад, фільми або ігри, а потім забуваємо, що установники і непотрібні відеоролики слід було б видалити.

Дисковый анализатор в 360 Total Security

&171; аналізатор диска & 187; відображає кількість простору, зайнятого системними користувацькими файлами і відображає найбільші з них. Це допомагає швидко очистити HDD від завалялися непотрібних даних і отримати вільні мегабайти або гігабайти.

Очищувач конфіденційності

Коли за комп'ютером працює кілька людей, кожен з них може переглянути активність іншого. Це використовується і хакерами, які викрадають куки віддалено. У 360 Total Security ви можете одним кліком видалити всі сліди своєї активності і стерти cookies, що зберігаються різними програмами, в першу чергу браузерами.

Очиститель конфиденциальности в 360 Total Security

Знищувач даних

Багатьом відомо, що видалені файли можна відновити через спеціальні утиліти. Тому коли виникають ситуації, при яких треба безповоротно стерти певну важливу інформацію, знадобиться спеціальний шредер, на зразок того, що є в розглянутому Софті.

Уничтожитель данных в 360 Total Security

Щоденні новини

Налаштуйте новинний агрегатор, щоб знати про всі події в світі, отримуючи кожен день нову порцію важливих звісток на робочий стіл.

Ежедневные Новости в 360 Total Security

Вказавши час в налаштуваннях, ви будете отримувати спливаюче вікно, що виводять інформаційний блок з посиланнями на цікаві статті.

Расписание для ежедневных новостей в 360 Total Security

Миттєва установка

Нові або очищені від софта комп'ютери часто не містять дійсно важливого програмного забезпечення. У вікні з установкою можна відзначити галочкою ті додатки, які користувач хоче бачити на своєму ПК, і встановити їх.

Мгновенная установка полезных программ в 360 Total Security

Добірка складається з основних програм, які потрібні практично кожному власнику комп'ютера з виходом в мережу.

Захист браузера

Дуже обмежене доповнення, яке просто відображає стандартний браузер Internet Explorer і блокує зміну домашньої сторінки та пошукової системи. Це нерідко відбувається, коли встановлюються сумнівний софт з різною партнерською рекламою, але оскільки крім IE можливість налаштувати інші інтернет-оглядачі відсутня, & 171; захист браузера&187; скоріше марна.

Защита браузера в 360 Total Security

Встановлення патча

Шукає оновлення безпеки Windows, які не були встановлені користувачем через відключення оновлень ОС або інших ситуацій, і інсталює їх.

Установка Патча в 360 Total Security

Document Protector

Рекомендується при роботі з важливими файлами, для яких потрібно режим підвищеної збереження. Забезпечується створення резервних копій, що вберігають від видалення документів. Крім цього є можливість повернутися до однієї зі старих версій, що актуально при роботі з об'ємними текстовими документами і файлами графічних редакторів. На додаток до всього утиліта може розшифрувати файли, які були зашифровані вірусами-вимагачами.

Document Protector в 360 Total Security

Очищення реєстру

Оптимізує роботу реєстру, стираючи застарілі гілки і ключі, які з'являються, в тому числі, і після видалення різного софта. Не сказати, що це істотно позначається на роботі комп'ютера, але може допомогти уникнути проблем, пов'язаних з видаленням і подальшою установкою тієї ж самої програми.

Очистка реестра в 360 Total Security

Пісочниця

Захищене середовище, де можна відкривати різні підозрілі файли, перевіряючи їх на наявність вірусів. Сама ж операційна система при цьому ніяк не буде порушена, і ніякі зміни туди вноситися не будуть. Корисна річ, якщо ви завантажуєте файл, але не впевнені в його безпеці.

Песочница в 360 Total Security

Очищення резервних копій системи

Ще один очищувач жорсткого диска, який видаляє резервні копії драйверів та оновлень системи. Ті й інші створюються кожен раз при установці даних видів ПЗ, і призначені для відкату, якщо нова версія буде працювати некоректно. Однак якщо ви недавно нічого не оновлювали і впевнені в стабільності Віндовс, можете стерти непотрібні файли.

Очистка резервных копий системы в 360 Total Security

Стиснення диска

Аналог системної функції Windows стиснення диска. Робить системні файли&171; щільніше & 187;, завдяки чому звільняється деякий відсоток місця на вінчестері.

Сжатие диска в 360 Total Security

Інструмент дешифрування ПЗ-вимагачів

Якщо вам &171;пощастило&187; зловити вірус, який зашифрував файл на ПК, зовнішньому жорсткому диску або флешці, можна спробувати його розшифрувати. Нерідко зловмисники використовують примітивні методи шифрування, тому повернути документу працездатність не складе труднощів, використовуючи, наприклад, це доповнення.

Ransomware decryption tools в 360 Total Security

Планове очищення

Запускається розділ налаштувань, де доступна настройка параметрів автоматичного очищення ОС від сміття.

Настройка очистки временных файлов в 360 Total Security

Живі теми

Розділ, в якому перемикаються обкладинки інтерфейсу 360 Total Security.

Темы в 360 Total Security

Просте косметичне поліпшення, нічого особливого.

Пример темы в 360 Total Security

Без реклами / Спеціальні акції / підтримка

3 пункту, які призначені для покупки Premium-аккаунта. Після цього відключається реклама, яка є в безкоштовній версії, відображаються акції для покупця і з'являється можливість звернутися в швидку службу технічної підтримки продукту.

Версія універсального додатка Windows 10

Пропонує завантажити з Microsoft Store додаток, яке буде у вигляді плиток Віндовс виводити інформацію про стан захисту, новини та інші корисні відомості.

Установка фирменного приложения 360 Total Security из Microsoft Store

Мобільна Безпека

Перемикає на сторінку браузера, де користувач може скористатися окремими додатками для мобільного пристрою. Тут ви знайдете функцію пошуку свого телефону, яку, звичайно, треба налаштувати заздалегідь, а також інструмент для збереження заряду акумулятора.

Мобильные инструменты от разработчика 360 Total Security

Пошук пристрою працює через сервіс Google, по суті, повторюючи можливості оригінального сервісу. А 360 Battery Plus висвічує пропозицію завантажити оптимізатор з Google Play Маркет .

Гідності

 • Багатофункціональна програма для захисту та оптимізації ПК;
 • Повноцінний російський переклад;
 • Зрозумілий і сучасний інтерфейс;
 • Ефективна робота антивіруса;
 • Наявність великої кількості інструментів на будь-який випадок;
 • Наявність 7-денного пробного періоду для платних функцій.

Недоліки

 • Частину інструментів потрібно купувати;
 • Ненав'язлива реклама в безкоштовній версії;
 • Не підходить для слабких ПК і малопродуктивних ноутбуків;
 • Іноді може помилково спрацьовувати антивірус;
 • Деякі інструменти насправді марні.

360 Total Security &8212; не просто антивірус, а збірник безлічі утиліт та інструментів, які можуть стати в нагоді більшості користувачів. Разом з тим, це велика кількість додаткових програм викликає гальма на не дуже потужних комп'ютерах і агресивно прописується в автозавантаженні. Тому якщо ви бачите, що список наданих функцій занадто об'ємний для вас, краще придивитися до інших захисників і оптимізаторів операційної системи.

Завантажити 360 Total Security безкоштовно

Завантажити останню версію програми з офіційного сайту

подібні програми та статті:

програма для захисту інформації 360 Total Security

Рейтинг: 4.20 від 5 ( 5 голосів)
Система: Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, Vista
Категорія: антивіруси для Windows
вартість: безкоштовно
Розмір: 1 MB
мова: Російська
версія: 10.2.0.1238
360 Total Security - Серйозний антивірусний захисник з функціями оптимізатора операційної системи і набором корисних інструментів для зручної роботи на ПК і в Інтернеті.