Kaspersky Anti-Virus 19.0.0.1088 RC

Kaspersky Anti-Virus &8212; найпопулярніша і ефективний захист комп'ютера від шкідливих програм на сьогоднішній день, яка щорічно отримує одні з найвищих оцінок в лабораторіях з тестування антивірусних систем. В процесі однієї з таких перевірок було виявлено, що Антивірус Касперського видаляє 89% вірусів. Під час сканування Kaspersky Anti-Virus використовує механізм порівняння програмного забезпечення з сигнатурами шкідливих об'єктів, які є в базі. Крім цього Касперський спостерігає за поведінкою програм і блокує ті, що ведуть підозрілу активність.

Антивірус постійно допрацьовується. І якщо раніше він витрачав дуже багато ресурсів комп'ютера, то в більш нових версіях ця проблема була виправлена по максимуму. Для перевірки захисного інструменту в дії, виробниками була введена безкоштовна пробна версія, на 30 днів. По закінченню даного терміну більшість функцій будуть відключені. Отже, розглянемо основні функції програми.

Повна перевірка

Антивірус Касперського дозволяє проводити кілька видів перевірки. Вибираючи розділ повної перевірки, сканується весь комп'ютер. Займе вона не мало часу, зате ефективно сканує всі розділи. Рекомендується проводити таку перевірку при першому запуску програми.

Полная проверка в программе Kaspersky Anti-Virus

Швидка перевірка

Ця функція дозволяє перевіряти ті програми, які запускаються при старті операційної програми. Ця перевірка дуже корисна, так як більшість вірусів запускаються саме на цьому етапі, антивірус моментально їх блокує. Займе таке сканування перевірка зовсім не багато часу.

Быстрая проверка в программе Kaspersky Anti-Virus

Вибіркова перевірка

Цей режим дозволяє користувачеві перевіряти файли вибірково. Для того, щоб перевірити файл, досить перетягнути його в спеціальне вікно і запустити перевірку. Сканувати можна як один так і кілька об'єктів.

Выборочная проверка в программе Kaspersky Anti-Virus

Перевірка зовнішніх пристроїв

Назва говорить за себе. У цьому режимі Kaspersky Anti-Virus виводить на екран список підключених пристроїв і дозволяє перевірити їх окремо, не запускаючи повну або швидку перевірку.

Проверка внешних устройств в программе Kaspersky Anti-Virus

Видалення шкідливих об'єктів

Якщо в процесі будь-якої з перевірок був виявлений підозрілий об'єкт, він буде відображений в головному вікні програми. Антивірус пропонує на вибір кілька дій по відношенню до об'єкта. Вірус можна спробувати лікувати, видалити або пропустити. Остання дія вкрай не рекомендується. Якщо вилікувати об'єкт неможливо, його краще видалити.

Выбор действия к обнаруженному объекту в программе Kaspersky Anti-Virus

Звіти

У цьому розділі можна подивитися статистику перевірок, виявлені загрози і які дії справив антивірус для їх нейтралізації. Наприклад на скріншоті видно, що на комп'ютері були знайдені 3 троянські програми. Дві з них були вилікувані. Останню лікувати не вдалося і вона була повністю видалена.

Отчет по удаленному вредоносному объекту в программе Kaspersky Anti-Virus

Також в цьому розділі можна побачити дату останньої перевірки та оновлення баз. Подивитися чи виконувався пошук руткітів і вразливостей, чи була проведена перевірка комп'ютера під час простою.

Отчеты в программе Kaspersky Anti-Virus

Встановлення оновлень

За замовчуванням, перевірка наявності оголошень і їх завантаження відбувається в автоматичному режимі. При бажанні користувач може виставити оновлення вручну і вибирати джерело оновлення. Це потрібно в тому випадку, якщо комп'ютер не підключений до Інтернету, а оновлення виконується за допомогою файлу оновлення.

Установка обновлений в программе Kaspersky Anti-Virus

Віддалене використання

Крім основних функцій, в програмі передбачений ряд додаткових, які також доступні в пробній версії.
Функція віддалене використання дозволяє управляти Касперським через Інтернет. Для цього необхідно зареєструватися в особистому кабінеті.

Управление в интернете в программе Kaspersky Anti-Virus

Захист від хмари

Лабораторією Касперського була розроблений спеціальний сервіс &8212; KSN, дозволяє відстежувати підозрілі об'єкти і відразу відправляти їх в лабораторію, для проведення аналізу. Після чого випускаються новітні оновлення для ліквідації виявлених загроз. За замовчуванням такий захист включена.

Защита из облака в программе Kaspersky Anti-Virus

Карантин

Це спеціальне сховище, в яке поміщаються резервні копії виявлених шкідливих об'єктів. Ніякої загрози для комп'ютера вони не представляють. При необхідності будь-який файл можна відновити. Це потрібно в разі, коли помилково був видалений потрібний файл.

Карантин в программе Kaspersky Anti-Virus

Пошук вразливостей

Іноді трапляється так, що деякі частини коду програми, можуть бути не захищені від проникнення вірусів. Для цього в програмі передбачена спеціальна перевірка на наявність вразливостей.

Поиск уязвимостей в программе Kaspersky Anti-Virus

Налаштування браузера

Ця функція дозволяє проаналізувати наскільки безпечний використовуваний браузер. Після перевірки настройки браузера можна буде змінити. Якщо після таких змін користувача не влаштовує кінцевий результат відображення деяких ресурсів, то їх можна додати в список винятків.

Настройка браузера в программе Kaspersky Anti-Virus

Усунення слідів активності

Дуже корисна функція, яка дозволяє відстежувати дії користувача. Програма перевіряє команди, які були виконані на комп'ютері, сканує відкриті файли, cokies і журнали. Після перевірки дії користувача можна скасувати.

Мастер устранения следов активности

Функція відновлення після зараження

Найчастіше в результаті дій вірусів, система може бути пошкоджена. На цей випадок, в Лабораторії Касперського розробили спеціальний майстер, який дозволяє виправити такі проблеми. Якщо операційна система була пошкоджена в результаті інших дій, тоді ця функція не допоможе.

Мастер восстановления после заражения Установка обновлений в программе Kaspersky Anti-V

Налаштування

Програма Kaspersky Anti-Virus має дуже гнучкі налаштування. Дозволяє відкоригувати програму для максимальної зручності користувача.

За замовчуванням захист від вірусів включена автоматично, при бажанні її можна вимкнути, тут же можна виставити автоматичний запуск антивіруса при старті операційної системи.

Защита в в программе Kaspersky Anti-V

У розділі Захист можна включити і вимкнути окремий елемент захисту.

Защита в программе Kaspersky Anti-Virus

А також виставити рівень безпеки і задати автоматичне дію для виявленого об'єкта.

Настройка защиты для каждого элемента программы Kaspersky Anti-Virus

У розділі продуктивність можна здійснити деякі настройки для підвищення продуктивності комп'ютера і економії енергії. Наприклад відкладати виконання певних завдань, якщо комп'ютер завантажений або поступатися запуск операційній системі.

Производительность в программе Kaspersky Anti-Virus

Розділ Перевірка схожий на розділ Захист, тільки тут можна встановити автоматичну дію по відношенню до всіх знайдених об'єктів в результаті перевірки і задати загальний рівень безпеки. Тут же можна налаштувати автоматичну перевірку підключених пристроїв.

Проверка в программе Kaspersky Anti-Virus

Додатково

Ця вкладка має багато різних налаштувань для більш досвідчених користувачів. Тут можна налаштувати список виключених файлів, які Касперський буде ігнорувати в процесі перевірки. Тут же можна змінити мову інтерфейсу, включити захист від видалення файлів програми і багато іншого.

Вкладка дополнительно в программе Kaspersky Anti-Virus

Переваги Kaspersky Anti-Virus

 • Багатофункціональна безкоштовна версія;
 • Відсутність нав'язливої реклами;
 • Висока ефективність виявлення шкідливих програм;
 • Російська мова;
 • Легка установка;
 • Зрозумілий інтерфейс;
 • Швидка робота.
 • Недоліки Kaspersky Anti-Virus

 • Висока вартість повної версії.
 • Хочу відзначити, що після перевірки безкоштовною версією Касперського, на своєму комп'ютері виявив 3 троянські програми, які були пропущені попередніми антивірусними системами Microsoft Essential і Avast Free.

  Завантажити пробну версію Kaspersky Anti-Virus

  Завантажити останню версію програми з офіційного сайту

  подібні програми та статті:

  Kaspersky Anti-Virus

  Рейтинг: 3.44 від 5 ( 16 голосів)
  Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, 2003, 2008, XP, Vista
  Категорія: антивіруси для Windows
  вартість: 21 $
  Розмір: 174 MB
  мова: Російська
  версія: 19.0.0.1088 RC
  Kaspersky Anti-Virus є одним з кращих антивірусів на ринку і забезпечує надійний, ефективний захист комп'ютера від будь-яких типів вірусів і шкідливого ПЗ.