перетворення PDF в документ Microsoft Word онлайн

Важливо! у статті розглядаються методи перетворення PDF-файлу у формат DOCX, який використовується Microsoft Word як стандарт. Кожен представлений спосіб має на увазі взаємодію з відповідними онлайн-сервісами, якість роботи яких може відрізнятися. У зв'язку з цим для наочності буде порівнюватися вихідний документ з підсумковими. Файл, крім текстової інформації, містить зображення. При його створенні застосовувалося форматування і нестандартна розмітка, а також вставлялися гіперпосилання на зовнішні інтернет-ресурси. За підсумком буде порівнюватися якість обробки кожного перерахованого аспекту.

как перевести пдф в ворд онлайн_01

Варіант 1: PDF2GO

Сервіс PDF2GO володіє простим у використанні інтерфейсом з безліччю додаткових налаштувань, які дозволяють задати параметри підсумкового документа. Відмінними рисами є можливість завантажити файл з хмарного сховища, вивантаження документа в застарілому форматі DOC і виконання перетворення за допомогою технології OCR.

Перейти до служби PDF2GO

 1. Перебуваючи на головній сторінці конвертера, клікніть по кнопці " вибрати файл» , щоб відкрити вікно файлового менеджера для додавання вихідного документа.
  как перевести пдф в ворд онлайн_02

  Примітка! файл для конвертації можна завантажити безпосередньо з хмарного сховища Dropbox або Google Drive , клікнувши по відповідній кнопці. Також можна вставити пряме посилання на документ.

 2. У вікні менеджера перейдіть в директорію з потрібним файлом PDF, виділіть його лівою кнопкою миші і клацніть»відкрити" .
 3. как перевести пдф в ворд онлайн_03
 4. Перейшовши трохи нижче по сторінці сервісу, зі списку " перетворити PDF-файли в» виберіть потрібний формат — DOC або DOCX. У прикладі буде використовуватися другий варіант.
 5. как перевести пдф в ворд онлайн_04
 6. Визначте тип перетворення, встановивши перемикач у відповідне положення. Проста конвертація має на увазі збереження сторінок документа PDF у вигляді зображень, які і будуть поміщені в файл DOCX. Перетворення за допомогою OCR перетворює дані в редагований текст.

  Зверніть увагу! якщо якість вихідного матеріалу в файлі PDF низька, рекомендується вибрати стандартний тип перетворення, він дозволить зберегти оригінальне форматування з усіма його достоїнствами і недоліками. Якщо документ PDF спочатку був створений за допомогою текстового редактора, тоді при його конвертації є можливість зберегти розмітку, для цього необхідно вибрати тип перетворення за допомогою OCR.

 7. как перевести пдф в ворд онлайн_05
 8. Після завершення налаштування всіх параметрів клікніть по кнопці»почати" , щоб запустити процес перетворення.
 9. как перевести пдф в ворд онлайн_06

  Збереження підсумкового документа на комп'ютер відбудеться автоматично і, в залежності від налаштувань браузера, файл поміститься в папку»Завантаження" або буде запропоновано вибрати бажану директорію.

  В кінцевому підсумку роботу конвертера можна оцінити, як неякісну, так як в процесі перетворення постраждав шрифт і форматування. При цьому деякі слова зовсім були розпізнані невірно, через що текст став нечитабельним. Швидше за все, це пов'язано з тим, що шрифт, що використовується в файлі PDF, не входив в стандартний набір операційної системи Windows.

  как перевести пдф в ворд онлайн_07

  Примітка! при виборі стандартного способу перетворення перераховані недоліки були б відсутні, але текст в підсумковому документі Word не можна було б редагувати.

Варіант 2: iLovePDF

IlovePDF не надає можливості гнучкого налаштування параметрів обробки документів, з цієї причини процес роботи з цим сервісом зводиться до натискання декількох кнопок. Крім іншого, є можливість завантаження файлів для перетворення з хмарного сховища.

Перейти до служби iLovePDF

 1. Перебуваючи на головній сторінці сайту, клацніть по кнопці " вибрати PDF файл» або натисніть по відповідній іконці хмарного сховища, для завантаження матеріалу звідти.
 2. как перевести пдф в ворд онлайн_08
 3. У вікні файлового менеджера виберіть потрібний документ для конвертації, після чого клікніть по кнопці»відкрити" .
 4. как перевести пдф в ворд онлайн_09
 5. Виберіть тип конвертації. Для стандартних файлів PDF, розмітка яких була зроблена за допомогою інструментів стандартного текстового редактора, рекомендується вибирати " без оптичного розпізнавання тексту» . Після цього натисніть на кнопку " перетворити в WORD» .
 6. как перевести пдф в ворд онлайн_10
 7. Дочекайтеся завершення процедури конвертації, а потім клікніть по кнопці " завантажити WORD» , щоб завантажити файл до себе на комп'ютер. Також можна помістити документ відразу в хмарне сховище, скориставшись відповідними кнопками праворуч.
 8. как перевести пдф в ворд онлайн_11

  Сервіс зі своєю роботою впорався відмінно. Жодне зображення в процесі обробки не постраждало, текст не має помилок і є абсолютно читабельним, посилання на сторонні ресурси інтегрувалися коректно. Недоліком є тільки шрифт, який визначився некоректно, в зв'язку з чим був обраний інший стандартний.

  как перевести пдф в ворд онлайн_12

Варіант 3: Convertio

Convertio — онлайн-сервіс для обробки документів величезної кількості форматів, в число яких входять і розглядаються в цій статті. Дозволяє перетворити PDF не тільки в актуальний файл DOCX, але і в застарілий DOC. Є функція пакетної конвертації, обмеженням є тільки максимальний розмір одного документа, який не повинен перевищувати 100 МБ.

Перейти до служби Convertio

 1. Перейдіть на головну сторінку сайту і з випадаючих меню виберіть вихідний і підсумковий формати файлів. У цьому випадку це PDF та DOCX відповідно. Після клікніть по кнопці " вибрати файл» або завантажте документ із хмарного сховища.
 2. как перевести пдф в ворд онлайн_13
 3. У вікні файлового менеджера перейдіть в директорію з потрібним файлом, виділіть його і клацніть»відкрити" .
 4. как перевести пдф в ворд онлайн_14
 5. При необхідності додайте ще кілька файлів за допомогою відповідної кнопки. Після цього натисніть «конвертувати» , щоб запустити процес перетворення.
 6. как перевести пдф в ворд онлайн_15
 7. Клацніть по кнопці»завантажити" , щоб зберегти готовий документ собі на комп'ютер і продовжити з ним роботу.
 8. как перевести пдф в ворд онлайн_16

  Підсумковий файл DOCX має досить високу якість. Зображення зберегли своє вихідне дозвіл і не погіршилися після конвертації, весь текст читабельний, не містить помилок і має вихідне форматування. До недоліків можна віднести все той же шрифт, який був замінений на стандартний, і «зламану» розмітку сторінки. Помітно, як окремі абзаци поміняли своє місце розташування.

  как перевести пдф в ворд онлайн_17

Варіант 4: PDF2Word

PDF2Word — сервіс для конвертації PDF-файлів з простою логікою роботи. Не має ніяких відмінних рис і здатний перетворювати документи тільки в формат текстового процесора Microsoft Word.

Перейти до служби PDF2Word

 1. Відкрийте в браузері головну сторінку сайту і клікніть по основному полю для вибору файлу. В якості альтернативи можна просто перетягнути мишкою документ в позначені кордону.
 2. как перевести пдф в ворд онлайн_18
 3. У вікні файлового менеджера перейдіть в каталог з документом PDF, виділіть його і натисніть на кнопку»відкрити" .
 4. как перевести пдф в ворд онлайн_19
 5. Дочекайтеся закінчення конвертації обраного матеріалу. На відміну від попередніх розібраних сервісів, в PDF2Word цей процес займає помітно більше часу, аж до декількох хвилин.
 6. как перевести пдф в ворд онлайн_20
 7. Після завершення процедури клікніть по з'явилася кнопці»завантажити" , щоб зберегти змінений документ собі на комп'ютер.
 8. как перевести пдф в ворд онлайн_21

  В результаті видно, що підсумковий документ має досить високу якість щодо оригіналу. Форматування і розмітка легкотравні, не спостерігаються Графічні артефакти, а дозвіл зображень не зазнало ніяких змін. Знову ж таки, відмінністю є тільки шрифт тексту, який був замінений на стандартний.

  как перевести пдф в ворд онлайн_22

  Примітка! істотним недоліком сервісу PDF2Word є тільки швидкість його роботи. Процес конвертації і генерації нового файлу сумарно може займати більше п'яти хвилин часу.

Варіант 5: PDF Converter

PDF Converter-Простий у використанні сервіс для конвертації документів PDF. Крім розглянутого в цій статті DOCX, дозволяє перетворювати файли в інші формати. Також підтримується робота з хмарними сховищами.

Перейти до служби PDF Converter

 1. Відкрийте в браузері головну сторінку сайту і клацніть по кнопці " Виберіть файл PDF» . Документ також можна завантажити з хмарного сховища або вказати пряме посилання на нього. Для цього слід скористатися відповідними кнопками, розташованими трохи нижче.
 2. как перевести пдф в ворд онлайн_23
 3. У вікні файлового менеджера, що відкриється, перейдіть до папки файлу, виберіть його лівою кнопкою миші та клацніть»відкрити" .
 4. как перевести пдф в ворд онлайн_24
 5. Дочекайтеся завершення процедури перетворення, після чого натисніть по з'явилася кнопці»завантажити" , щоб зберегти документ на комп'ютер. Також є можливість перенести його відразу в хмарне сховище, скориставшись відповідними кнопками, що знаходяться нижче.
 6. как перевести пдф в ворд онлайн_25

  За підсумком сервіс зумів зберегти всю вихідну інформацію з файлу PDF — оригінальні зображення, текст і гіперпосилання, навіть не спостерігаються орфографічні помилки і проблеми форматування. Але розмітка документа сильно постраждала. Можна спостерігати, як окремі блоки тексту виходять за свої межі і накладаються поверх картинок і інших об'єктів.

  как перевести пдф в ворд онлайн_26

  Читайте також: як перетворити файл PDF у документ Microsoft Word за допомогою програмного забезпечення

більше статей на цю тему: