стиснення документів Microsoft Word онлайн

Важливо! всі представлені в статті дії виконуються на прикладі документа DOCX, ступінь стиснення якого може відрізнятися від застарілого DOC. При цьому кожен описаний онлайн-сервіс сумісний з обома форматами файлів.

Читайте також: усі способи стиснення документа Microsoft Word

Способи стиснення документа Word

Існує безліч сервісів, що надають можливість зменшити розмір вихідного документа. Всі вони використовують різні алгоритми роботи, з цієї причини ефективність може відрізнятися. Для наочності спочатку буде зафіксований вихідний Розмір файлу, щоб в майбутньому порівняти його з підсумковим. За основу береться документ розміром 3 632 294 байт, який містить текстову інформацію об'ємом 20 970 символів і 60 зображень різної якості.

как_сжать_документ_ворд_онлайн_как_сжать_документ_ворд_онлайн_01

Примітка! важливо розуміти, що ступінь стиснення файлу залежить від безлічі факторів, тому ефективність обробки документа, в якому є зображення, може відрізнятися від містить виключно текст.

Читайте також: як стиснути будь-який файл в Інтернеті

Спосіб 1: YouCompress

YouCompress-багатофункціональний компресор, який здатний стиснути не тільки документи Microsoft Word , але також файли інших форматів: Excel , PowerPoint , OpenOffice , APK, WAV, MP3, MP4, MOV, AVI, PDF, PNG, JPG, TIFF та GIF. Щоб зменшити розмір вихідних даних, потрібно завантажити файл і запустити процес обробки.

Перейти до онлайн-сервісу YouCompress

 1. Перейдіть на сайт, клікнувши на кнопку, розташованої вище. Перебуваючи на головній сторінці, натисніть " вибрати файл» .
 2. как_сжать_документ_ворд_онлайн_02
 3. У вікні файлового менеджера перейдіть в папку, де розташований документ Word, призначений для стиснення. Виділіть його і клацніть»відкрити" .
 4. как_сжать_документ_ворд_онлайн_03
 5. Запустіть процес обробки, скориставшись кнопкою " Завантажити та стиснути файл» .
 6. как_сжать_документ_ворд_онлайн_04
 7. Скачайте змінений файл на свій комп'ютер, клікнувши по з'явилася посиланням.
 8. как_сжать_документ_ворд_онлайн_05

  Як видно, сайт автоматично надає порівняльні відомості про двох файлах — початковому і підсумковому. Якщо перевірити ще раз дані, скориставшись властивостями документів, буде видно, що все сходиться.

  как_сжать_документ_ворд_онлайн_06

  Оригінальний файл був розміром 3 632 294 байта, після стиснення він став важити 1 587 831 байт. Відповідно, в процентному співвідношенні дані стиснулися на 56,286 % .

Спосіб 2: Wecompress

Wecompress, на відміну від попереднього ресурсу, може стиснути файли меншого числа форматів, але DOCX підтримує теж. Дозволяється зменшити розмір документів PowerPoint, Excel, PDF, PNG, JPEG і TIFF. Варто відзначити, що на сервісі є обмеження на обсяг завантажуваних даних: не можна стиснути файл, розміром більше 75 Мб, для цього буде потрібно використовувати фірмове програмне забезпечення.

Перейти до онлайн-сервісу Wecompress

 1. Відкрийте головну сторінку сайту і клацніть по кнопці у вигляді плюса на фіолетовому тлі.
 2. как_сжать_документ_ворд_онлайн_07
 3. У вікні " провідника» , яке з'явиться після цього, перейдіть в папку з документом Word, виділіть його одним кліком за назвою і натисніть »відкрити" .
 4. как_сжать_документ_ворд_онлайн_08
 5. Очікуйте завершення процесу стиснення, яке запуститься автоматично після виконання попереднього пункту інструкції.
 6. как_сжать_документ_ворд_онлайн_09
 7. Скачайте змінений документ собі на комп'ютер за допомогою кнопки»Завантаження" .
 8. как_сжать_документ_ворд_онлайн_10

  Скориставшись інформацією з файлового менеджера, можна помітити, що документ Word став важити 2 099 775 байт, Початкова його версія була розміром 3 632 294 байта. У процентному співвідношенні різниця становить 42,192 % .

  как_сжать_документ_ворд_онлайн_11

  Читайте також: як стиснути файл Microsoft Word

Спосіб 3: Compresss.com

На сайті Compresss.com теж можна знизити обсяг файлів різних форматів, але для цього буде потрібно переходити по різних розділах. При цьому важливо відзначити, що сервіс підтримує пакетну обробку даних &8212; можна завантажити до 100 документів, щоб стиснути їх відразу, але максимальний розмір кожного не повинен перевищувати 40 Мб.

Перейти до онлайн-сервісу Compresss.com

 1. Скористайтеся кнопкою, розташованої вище, щоб перейти на сайт, і клікніть по виділеному полю.как_сжать_документ_ворд_онлайн_12

  Зверніть увагу! Перед вибором файлу для подальшого стиснення можна задати параметри обробки даних — вказати якість зображень в документі і кількість пікселів на дюйм. Робити це рекомендується тільки досвідченим користувачам, в іншому випадку є ризик сильно знизити якість вихідного матеріалу. За замовчуванням настройка збалансована-дозволяє зменшити розмір без погіршення змісту.

 2. как_сжать_документ_ворд_онлайн_13
 3. У вікні файлового менеджера перейдіть в директорію, в якій знаходиться документ Microsoft Word. Виділіть його та натисніть»відкрити" .
 4. как_сжать_документ_ворд_онлайн_14
 5. Дочекавшись закінчення завантаження, Перейдіть до блоку " вихідні файли» і клацніть по кнопці »завантажити" , виділеної на зображенні нижче.
 6. как_сжать_документ_ворд_онлайн_15
 7. Потрапивши в нову вкладку, натисніть по посиланню, розташованої в рядку «File URL» . При необхідності можна завантажити файл в хмарне сховище Dropbox або Google Drive , скориставшись відповідними кнопками.
 8. как_сжать_документ_ворд_онлайн_16

  При порівнянні вихідного документа з підсумковим, розмір якого дорівнює 1 567 814 байтам, спостерігається різниця в 56,837 % .

  как_сжать_документ_ворд_онлайн_17

Спосіб 4: ASPOSE

ASPOSE, на відміну від попередніх сервісів, надає можливість вибирати ступінь стиснення. Таким чином, щоб обчислити ефективність використовуються при обробці алгоритмів, буде вироблено порівняння кожного підсумкового файлу.

Перейти до онлайн-сервісу ASPOSE

 1. Відкрийте в браузері сторінку сервісу і відразу встановіть перемикач на бажаний рівень стиснення. Після цього клікніть по області " виберіть Word файли» .
 2. как_сжать_документ_ворд_онлайн_18
 3. У відкритому " провіднику» перейдіть в директорію з документом, розмір якого потрібно зменшити. Виділіть його і клацніть по кнопці »відкрити" . При необхідності можна вибрати відразу кілька.
 4. как_сжать_документ_ворд_онлайн_19
 5. Після додавання файлу на сайт натисніть на кнопку «стиснути» , щоб запустити процес обробки даних.
 6. как_сжать_документ_ворд_онлайн_20
 7. Дочекавшись завершення процедури, клікніть»завантажити" , щоб завантажити змінений документ на комп'ютер. Варто відзначити, що тут же можна додати файл відразу в хмарне сховище, скориставшись відповідними посиланнями.
 8. как_сжать_документ_ворд_онлайн_21

  Для визначення ефективності цього сервісу було вироблено три стиснення одного і того ж файлу. Точні результати можна спостерігати в таблиці нижче.

  Рівень стиснення Оригінальний розмір Підсумковий результат Процентне співвідношення
  Низький 3 632 294 байта 3 625 451 байт 0,188 %
  Середній 3 782 263 байти &8212; 4,129 %
  Високий 3 525 300 байт 2,946 %

  Як і варто було очікувати, найбільшу ефективність ресурс ASPOSE показав при обробці документа на високому рівні стиснення. Але результат Цей, в порівнянні з іншими сервісами, мізерно малий-всього 2,946 % . Вражаюче, що при середньому рівнем стиснення сервіс зробив підсумковий файл більшим за розміром, ніж був вихідний.

  Зверніть увагу! потрібно розуміти, що результат з іншими документами може бути кардинально протилежним. Тут грає роль кількість зображень в документі, інфографіки, тексту та інших об'єктів.

Спосіб 5: ClipCompress

ClipCompress може працювати з безліччю документів різних форматів, при цьому розробники запевняють, що стиснення здатне досягати 90 %. Але завантажується на сервіс файл не повинен бути більше 50 Мб.

Перейти до онлайн-сервісу ClipCompress

 1. Скориставшись посиланням вище, Перейдіть на головну сторінку сайту, а потім клікніть по кнопці «Select File to Compress» .
 2. как_сжать_документ_ворд_онлайн_22
 3. У вікні файлового менеджера перейдіть до папки документа, виділіть його та натисніть»відкрити" .
 4. как_сжать_документ_ворд_онлайн_23
 5. Дочекайтеся завантаження на сайт з подальшою обробкою, після чого натисніть за посиланням «Download» , щоб запустити процес скачування на комп'ютер.
 6. как_сжать_документ_ворд_онлайн_24

Є підстави вважати, що цей сервіс є аналогом розглянутого нами в першому способі YouCompress, так як після обробки файл став такого ж розміру — 1 587 831 байт. У процентному співвідношенні відміну від оригіналу становить 56,286 % .

как_сжать_документ_ворд_онлайн_25

Ефективність послуг

Аналізуючи всю вищевикладену інформацію, можна підвести підсумки, склавши таблицю ефективності стиснення кожного розглянутого сервісу. Результати можна побачити нижче.

Назва Початковий розмір Розмір підсумкового файлу Відсоток стиснення
1 Compresss.com 3 632 294 байта 1 567 814 байт 56,837 %
2 You Com press 1 587 831 байт 56,286 %
ClipCompress 1 587 831 байт 56,286 %
3 Wecompress 2 099 775 байт 42,192 %
4 ASPOSE 3 525 300 байт 2,946 %

більше статей на цю тему: