Виправлення помилки конфіденційності в Google Chrome

Спосіб 1: примусовий перехід на сайт

Найчастіше помилки конфіденційності вказують на якісь проблеми з сертифікатами на сайті, до якого ви намагаєтеся отримати доступ-наприклад, закінчився їх термін дії. У більшості ситуацій браузер блокує можливості переходу на такий ресурс, але іноді виконати це все-таки виходить. Натиснути»Додаткові" у вікні відображення збою і скористайтеся посиланням " Перейти на сайт» .

Небезопасный переход на сайт для устранения ошибки конфиденциальности в Google Chrome

Звертаємо увагу, що робите ви це на свій страх і ризик, оскільки безпеки введення інформації на такій сторінці ніхто не гарантує. Особливо пильним потрібно бути, якщо сайт просить вас ввести будь-які персональні дані – зрозуміло, робити цього не варто ні за яких умов.

Спосіб 2: Введення коректних часу і дати

Також перевірка дійсності сертифікатів може призводити до помилок в разі, коли на комп'ютері встановлені невірні час і дата, оскільки працездатність засобів безпеки безпосередньо до них прив'язана, і будь-які невідповідності можуть викликати збої. Рекомендуємо перевірити актуальність інформації у вашій версії Віндовс, і усунути проблеми, якщо такі будуть виявлені.

Детальніше: зміна часу та дати в Windows

Изменить время и дату для устранения ошибки конфиденциальности в Google Chrome

Спосіб 3: усунення вірусної загрози

Часом до помилок конфіденційності можуть призводити дії шкідливого ПЗ: нерідко вони атакують саме засоби безпеки комп'ютера, що в свою чергу вже призводить до проблем на приймаючій стороні. Якщо, крім цього, ви стикаєтеся з додатковими симптомами на зразок незвичайного поведінки браузера (змінилася домашня сторінка, додаток саме переходить на якісь сайти та інше), швидше за все, система заражена. Виправити це допоможе інструкція далі.

Детальніше: боротьба з комп'ютерними вірусами

Устранение вирусной угрозы для устранения ошибки конфиденциальности в Google Chrome

Спосіб 4: режим ігнорування попереджень

Google Chrome являє собою дуже багате можливостями додаток, причому значна частина функцій в цілях безпеки прихована від рядового користувача. Однією з таких є режим ігнорування попереджень, при якому браузер буде переходити на сайт навіть з помилками конфіденційності. Якщо жоден інший метод з представлених вище не допомагає, виконайте наступне:

Увага! всі подальші дії ви здійснюєте на свій страх і ризик, ми не несемо відповідальності за можливу втрату особистих даних!

 1. Для початку необхідно створити на " робочому столі» другий ярлик хрому. Найпростіший метод полягає в переході до папки з основним виконуваним файлом, виклику його контекстного меню і використання пунктів »надіслати" - " на робочий стіл (створити ярлик»" . Дізнатися деталі і альтернативні способи можна в наступній статті:

  Детальніше: Як створити ярлик браузера на робочому столі

 2. Создание нового ярлыка Google Chrome для устранения ошибки конфиденциальности
 3. Після додавання елемента клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть опцію «властивості» .
 4. Открыть свойства ярлыка Googl Chrome для устранения ошибки конфиденциальности в Google Chrome
 5. Перейдіть до розділу " ярлик» і скористайтеся рядком " Об'єкт» : клікніть по ній ЛКМ і перемістіть курсор до самого кінця вказаної адреси.
 6. Свойства ярлыка Google Chrome для устранения ошибки конфиденциальности в Google Chrome
 7. Натисніть пробіл і введіть такий текст:

  -ignore-certificate-error

  Перевірте правильність введення даних і послідовно клацніть " застосувати» і «ОК» .

 8. Включить режим игнорирования ошибок Google Chrome для устранения ошибки конфиденциальности в Google Chrome
 9. Закрийте всі запущені вікна, а потім скористайтеся відредагованим ярликом для запуску браузера. Після його повного завантаження спробуйте перейти на проблемний ресурс – тепер помилка не повинна з'являтися.
 10. Цей метод – один з найефективніших, проте небезпеки його застосування нівелюють більшість переваг, і задіяти режим ігнорування проблем сертифікатів варто тільки в самому крайньому випадку.

Спосіб 5: перевстановлення браузера

У деяких ситуаціях навіть попередній метод не допомагає, тоді як сайт з помилкою доступний, наприклад, через інший веб-оглядач або з телефону. Це означає, що проблема полягає в самому хромі, і найпростіше від неї позбутися шляхом переустановлення програми. Зрозуміло, можна просто видалити наявну і інсталювати нову версію, але при цьому губляться, наприклад, історія і закладки. Ми пропонуємо альтернативний варіант повторної установки, при якій дані можна зберегти – за посиланням далі знаходиться матеріал з подробицями.

Детальніше: як перевстановити браузер Google Chrome

Правильная переустановка браузера для устранения ошибки конфиденциальности в Google Chrome

більше статей на цю тему: