вимкнення блокувальника реклами в Google Chrome

Варіант 1: Комп'ютер

Незважаючи на користь від блокувальників реклами в Google Chrome на комп'ютері, іноді робота подібного ПО може стати причиною появи деяких обмежень. Спеціально на такий випадок, а також якщо ви просто хочете позбутися від допоміжних функцій, нами була підготовлена інструкція по відключенню блокування трьома різними способами.

Спосіб 1: налаштування браузера

За замовчуванням в хромі присутній окрема опція, що блокує деякі елементи, що становлять небезпеку для користувача на думку Google. Для відключення цього достатньо буде скористатися внутрішніми параметрами веб-браузера.

 1. У правому верхньому куті програми клікніть лівою кнопкою миші по значку з трьома вертикальними точками і через що з'явився список відкрийте розділ «Налаштування» .
 2. Переход к разделу Настройки в Google Chrome на ПК
 3. Прокрутіть параметри браузера до блоку " конфіденційність та безпека» і клацніть ЛКМ по рядку " Налаштування сайту» .
 4. Переход к Настройкам сайтов в Google Chrome на ПК
 5. На сторінці, знайдіть і натисніть по параметру»Реклама" .
 6. Переход к настройкам рекламы в Google Chrome на ПК
 7. Змініть положення повзунка під рядком»пошук" в стан »дозволено" і можете просто вийти з налаштувань.
 8. Включение отображения рекламы в Google Chrome на ПК
 9. Якщо буде потрібно, Даний параметр можна відключати окремо для кожного веб-сайту. Для цього перейдіть на потрібний ресурс, в лівій частині адресного рядка натисніть по значку з замком або буквою «i» і відкрийте " Налаштування веб-сайтів» .
 10. Переход к отдельным настройкам сайтов в Google Chrome на ПК
 11. Знайдіть пункт»Реклама" , розгорніть випадаючий список і встановіть значення " дозволити» .
 12. Включение отображения рекламы для отдельного сайта в Google Chrome на ПК

Описаний порядок дій дозволить деактивувати за замовчуванням активне блокування небажаних елементів, в результаті чого на веб-сайтах буде відображатися вся можлива реклама. Врахуйте, що робити це слід тільки на свій ризик, тому що в Google Chrome дана опція є скоріше засобом захисту, ніж повноцінним блокувальником.

Спосіб 2: вимкнення розширень

Найчастіше в розглянутому інтернет-браузері в якості засобу блокування виступають спеціальні розширення, встановлені з офіційного магазину Chrome або будь-яким іншим способом. Відповідно, щоб включити відображення оголошень, необхідно деактивувати кожне таке ПЗ.

Читайте також: блокувальники реклами для Google Chrome

Параметри браузера

 1. Єдиним універсальним рішенням, що працює з будь-якими розширеннями, є їх відключення системними засобами Chrome. Для цього відкрийте головне меню в правому верхньому куті програми, розгорніть»Додаткові" і виберіть розділ «Розширення» .
 2. Переход к разделу Расширения в Google Chrome на ПК
 3. Опинившись на сторінці з встановленим ПО, знайдіть використовуваний блокувальник реклами і змістіть повзунок в ліву сторону. Дана дія призведе до виключення розширення і відображення банерів на всіх сайтах.

  Детальніше: вимкнення розширень у Google Chrome

 4. Процесс отключения расширения в Google Chrome на ПК
 5. В якості альтернативи можете відкрити сторінку»Детальніше" потрібного варіанту і скористатися опцією " видалити» .

  Детальніше: видалення розширень з Google Chrome

 6. Процесс удаления расширения в Google Chrome на ПК

AdBlock

Найвідоміший блокувальник реклами AdBlock або AdBlock Plus , встановлений у більшості користувачів комп'ютерної версії Chrome, можна відключити окремо через внутрішні параметри. Дана можливість поширюється як на роботу по в цілому, так і на показ обраних оголошень. Більш детально процедура деактивації цього розширення була описана в іншій інструкції.

Детальніше: деактивація розширення AdBlock у Google Chrome

Процесс отключения расширения AdBlock в Google Chrome на ПК

AdGuard

 1. Ще одним досить відомим ПО, що встановлюються в якості розширення, є AdGuard . Провести деактивацію в даному випадку досить легко, просто клікнувши по значку на верхній панелі браузера і у вікні скориставшись кнопкою " призупинити захист» . Процесс отключения расширения AdGuard в Google Chrome на ПК

  Повна деактивація відіб'ється на зовнішньому вигляді ПО, пофарбувавши інтерфейс в сірі кольори.

 2. Успешное отключение расширения AdGuard в Google Chrome на ПК
 3. У разі необхідності можна вчинити інакше, відкривши параметри за допомогою значка на панелі розширень, але цього разу скориставшись повзунком в центрі. Це призведе до зміни кольору на червоний і зупинці блокування на конкретному сайті.
 4. Отключение AdGuard на одном сайте в Google Chrome на ПК

UBlock

 1. Останнім часто використовуваним розширенням для хрому виступає uBlock , не сильно відрізняється від іншого ПО. Щоб зробити його деактивацію на відкритому сайті, потрібно клікнути лівою кнопкою миші по піктограмі блокувальника на верхній панелі хрому і скористатися значком виключення.
 2. Процесс отключения расширения uBlock в Google Chrome на ПК
 3. Додатково відключення можна обмежити тільки відкритою сторінкою сайту, якщо під час натискання на значок виключення затиснути на клавіатурі клавішу «CTRL» . При цьому в обох випадках для застосування змін доведеться вручну виконати перезавантаження вкладки.
 4. Успешное отключение расширения uBlock в Google Chrome на ПК

Для повного обмеження роботи даного ПЗ доведеться використовувати метод з настройками браузера, так як сам по собі блокувальник можна деактивувати лише на окремих сторінках.

Спосіб 3: відключення програм

Для комп'ютера в якості повноцінних програм також існують блокувальники, найбільш відомим з яких є AdGuard . Щоб деактивувати софт і знову відобразити рекламу, можна або повністю позбутися від ПО, виконавши деінсталяцію, або скористатися внутрішніми настройками.

Читайте також: програми для блокування реклами

Повне видалення

 1. Виконати видалення АдГуард з ПК можна стандартним чином через " програми та компоненти» . Для відкриття потрібного розділу натисніть поєднання клавіш «WIN+R» , вставте в відкрилося вікно команду appwiz.cpl і натисніть «ENTER» .

  Детальніше: видалення софта в Windows 7 , Windows 8 і Windows 10

 2. Переход к разделу Программы и компоненты в Windows
 3. Клацніть лівою кнопкою миші по рядку з програмою і натисніть «видалити» на верхній панелі. Процесс удаления программы AdGuard на компьютере

  Будьте уважні, процедура деінсталяції не вимагає підтвердження і буде запущена моментально. По завершенню ж програма зникне з ПК і блокування реклами буде автоматично відключена.

Деактивація блокувальника

 1. Найпростіший метод відключення роботи розглянутого софта полягає у відкритті головного вікна і перемиканні повзунка " захист» в стан »вимкнено" . Це дозволить відновити показ оголошень у всіх браузерах, включаючи і Google Chrome.
 2. Процесс отключения программы AdGuard на ПК
 3. Якщо вас не влаштовує даний варіант, залиште повзунок в початковому положенні і перейдіть в «Налаштування» за допомогою верхньої панелі.
 4. Переход к разделу Настройки в AdGuard на ПК
 5. Тут необхідно переключитися на вкладку «мережа» , перегорнути сторінку до блоку " фільтрація трафіку» і натиснути кнопку " список фільтрованих додатків» .
 6. Переход к списку приложений в AdGuard на ПК
 7. З представленого списку виберіть Хром, знявши поруч розташовану галочку, і натисніть «ОК» для збереження нових параметрів.
 8. Отключение блокировки рекламы в Хром через AdGuard на ПК

Після виконання дій реклама в потрібному браузері повернеться, тоді як в інших програмах все буде блокуватися без змін. Ми обмежимося тільки представленим софтом, так як інші варіанти рідко використовуються і в цілому не сильно відрізняються.

Варіант 2: мобільний пристрій

На мобільних пристроях незалежно від платформи також може використовуватися блокування реклами, включена за замовчуванням в Google Chrome або додана за допомогою стороннього додатка. Ми розглянемо два основні методи повернення оголошень.

Спосіб 1: налаштування браузера

У плані наданих налаштувань, що відповідають за відображення контенту на відвідуваних сайтах, мобільна версія Google Chrome майже не відрізняється від повноцінної програми. Для відключення також доведеться відвідати настройки.

 1. Торкніться значка з трьома крапками у верхньому правому куті програми та виберіть пункт «Налаштування» .
 2. Переход к разделу Настройки в Google Chrome на телефоне
 3. Прокрутіть сторінку нижче до блоку»Додаткові" і тапніте " Налаштування сайтів» .
 4. Переход к Настройкам сайтов в Google Chrome на телефоне
 5. Знайдіть і розгорніть пункт»Реклама" . Щоб зробити вимикання блокувальника, змістіть повзунок вправо і переконайтеся в появі значення »дозволено" .
 6. Включение отображения рекламы в Google Chrome на телефоне

На цьому настройка оглядача закінчується, тому як призначити дозвіл для одного конкретного сайту в даному випадку не вийде.

Спосіб 2: відключення додатків

Блокування банерів на телефонах, як правило, проводиться за допомогою спеціальних додатків на кшталт AdGuard, фільтруючих трафік і не допускають демонстрацію реклами в різних браузерах. Ми розглянемо процес відключення на прикладі тільки одного зазначеного по.

 1. Перейдіть в додаток і на головній сторінці змістіть повзунок " захист» до появи статусу »вимкнено" . Це дозволить повністю деактивувати функції блокувальника.
 2. Полное отключение приложения AdGuard на телефоне
 3. Щоб ізолювати від роботи по тільки браузер Хром, розгорніть головне меню в лівому кутку і виберіть " налаштування додатків» .
 4. Переход к Настройкам приложений в AdGuard на телефоне
 5. У представленому списку програм знайдіть потрібний браузер, по необхідності використовуючи поле пошуку.
 6. Поиск браузера Google Chrome в AdGuard на телефоне
 7. Опинившись на екрані з детальною статистикою Google Chrome, знайдіть блок «Налаштування» і змістіть повзунок " блокування реклами» в ліву сторону. Отключение блокировки рекламы в Google Chrome через AdGuard на телефоне

  Якщо все було зроблено правильно, підключення всередині хрому перестануть фільтруватися, що якраз і викличе появу рекламних оголошень.

 8. Успешное отключение AdGuard в Google Chrome на телефоне

В якості альтернативи відключення можете зробити повне видалення ПО, використовуючи системні налаштування. Для цього достатньо буде слідувати інструкціям з представленої нижче статті, вибираючи в якості додатку AdGuard.

Детальніше: видалення програм зі смартфона

більше статей на цю тему: