Установка Яндекс стартовою сторінкою в Яндекс.Браузері

Варіант 1: програма для ПК

Яндекс спочатку встановлений в якості стартової сторінки в Яндекс.Браузері , однак якщо настройки останнього були змінені або ви хочете переконатися в їх правильності, необхідно скористатися однією з наступних інструкцій.

Спосіб 1: налаштування браузера

Найпростіше вирішити задачу з заголовка статті шляхом зміни параметрів програми.

 1. Викличте меню веб-оглядача і клікніть по пункту «Налаштування» .
 2. Открыть настройки Яндекс Браузера на компьютере
 3. На бічній панелі перейдіть до розділу»інтерфейс" і перегорніть список представлених в ньому параметрів вниз, до блоку " Вкладки» .
 4. Перейти к настройкам вида вкладок в Яндекс Браузере на компьютере
 5. Переконайтеся в наявність позначки навпроти пункту " відкрити yandex.ru (ua / kz), якщо немає вкладок» . Встановити її можна тільки в тому випадку, якщо відзначений попередній параметр – " при запуску браузера відкривати раніше відкриті вкладки» .
 6. Настройка домашней страницы в Яндекс Браузере на компьютере

  Після того як ви виконаєте вищевикладені рекомендації, Яндекс буде встановлений в якості домашньої сторінки браузера. За необхідності ви також можете налаштувати її зовнішній вигляд, скориставшись наступною інструкцією.

  Детальніше: Як налаштувати головну сторінку Яндекса

  Якщо ви хочете мати швидкий доступ до стартової сторінки в Yandex.Браузері не тільки при його запуску і з табло або закладок, рекомендуємо додати на панель навігації додатковий елемент управління. Для цього в підрозділі налаштувань»загальне" встановіть галочку навпроти пункту "Показати кнопку "Яндекса"" .
  Показывать кнопку Яндекс в строке поиска в Яндекс Браузере на компьютере
  Натискання на неї буде відразу ж відкривати відповідну сторінку.
  Быстрый переход на домашнюю страницу Яндекс в Яндекс Браузере на компьютере
  Читайте також: як відключити головну сторінку в Яндекс.Браузері

Спосіб 2: Властивості етикетки

Альтернативний метод установки Яндекса в якості домашньої сторінки полягає в редагуванні властивостей ярлика програми. Перевага такого підходу над попереднім полягає в тому, що необхідний сайт буде відкриватися при кожному запуску веб-оглядача.

 1. Відкрийте стартову сторінку та скопіюйте її адресу.
 2. Копировать адрес домашней страницы Яндекс в Яндекс Браузере на компьютере
 3. Перейдіть на робочий стіл, натисніть правою кнопкою по ярлику Yandex.Браузера і виберіть пункт «властивості» . Открыть на рабочем столе свойства ярлыка Яндекс Браузера на компьютере

  Примітка: якщо ярлик програми відсутній на робочому столі, його потрібно створити самостійно, перейшовши в " провіднику» за вказаною нижче адресою, де User_name - це ім'я вашого профілю в Windows:

  C:\Users\User_name\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs

  Читайте також: як створити ярлик програми на робочому столі

 4. Создание ярлыка Яндекс.Браузера на рабочем столе
 5. У вікні, перебуваючи у вкладці " ярлик» , клікніть за вказаною в рядку адресою і перейдіть в його кінець. Поставте пробіл, введіть лапки (це обов'язково повинні бути палички &8212; ”” ) і вставте в них скопійований на першому кроці URL.
  Изменение свойств ярлыка Яндекс Браузера на компьютере
  Якщо в Яндекс.Браузері вами використовується кілька профілів, ярлик кожного з них буде мати різну назву і додаткове позначення, а також свою адресу.
  Ярлык другого профиля Яндекс Браузера на компьютере
  Вище показаний такий елемент, на зображенні нижче і в першому рядку під ним &8212; вид адреси за замовчуванням, у другому рядку &8212; з ідентифікатором конкретного профілю. Таким чином можна призначити Яндекс стартовою сторінкою для кожного користувача окремо або тільки для деяких.
  Изменение свойств ярлыка для отдельного профиля Яндекс Браузера на компьютере
  C:\Users\User_name\AppData\Local\Yandex\YandexBrowser\Application\browser.exe
  C:\Users\User_name\AppData\Local\Yandex\YandexBrowser\Application\browser.exe --profile-directory="Profile №"

  При цьому важливо відзначити, що замість цього буде вказана цифра, а замість «Profile №» може вказуватися значення «Default» .

  Важливо! якщо адреса у вікні властивостей програми відрізняється від представлених вище варіантів, але при цьому ви точно не змінювали шлях установки за замовчуванням або не створювали кілька профілів, проскануйте вказане розташування антивірусом – можливо, вами використовується не оригінальний Yandex.Браузер, а його шкідлива копія.

  Детальніше:
  як перевірити комп'ютер на віруси
  як знайти та видалити вірус з комп'ютера

 6. Після того як ви вкажете адресу головної сторінки Яндекса у властивостях ярлика веб-оглядача, натисніть на розташовані внизу кнопки " застосувати» і «ОК» .

  Тепер при кожному запуску Яндекс.Браузера буде відкриватися домашня сторінка. Очевидно, що в якості такої можна встановити будь-який сайт.
  Запуск домашней страницы Яндекс через ярлык Яндекс Браузера на компьютере
  Читайте також: як змінити стартову сторінку в Yandex.Браузері

Варіант 2: Мобільний додаток

Зробити Яндекс домашньою сторінкою можна і в мобільній версії браузера, розробленої для пристроїв на базі Android і iOS/iPadOS. Правда, варто відзначити, що можливості настройки в даному випадку дуже обмежені.

IPhone/iPad

Стартова сторінка в тому вигляді, в якому вона представлена на ПК, у версії Yandex.Браузера для Apple-пристроїв, відсутня. Єдине, що можна зробити – це встановити в якості такої табло Яндекс, яке і надає можливість швидкого переходу до сервісів компанії.

 1. Торкніться трьох крапок праворуч від адресного рядка для виклику меню програми
  Открыть меню Яндекс.Браузера на iPhone
  і відрийте його «Налаштування» .
 2. Перейти в настройки Яндекс.Браузера на iPhone
 3. Переведіть в активне положення перемикач " Доступ до сайтів» , якщо раніше він був відключений.
 4. Активировать параметр Доступ к сайтам в настройках Яндекс.Браузера на iPhone
 5. Прокрутіть список доступних параметрів трохи нижче та в блоці»додатково" увімкніть " початок з нової вкладки» . Після виконання цієї дії при кожному запуску Яндекс.Браузер буде вас зустрічати сторінкою за замовчуванням, яка фактично і вирішує нашу задачу.
 6. Активировать параметр Старт с новой вкладки в настройках Яндекс.Браузера на iPhone
 7. Ще нижче в Налаштуваннях, в блоці «повідомлення чатів» за бажанням активуйте тумблери навпроти пунктів " повідомлення на головній сторінці» і " стрічки рекомендацій» .
  Активировать параметры уведомлений в настройках Яндекс.Браузера на iPhone

  Примітка: під кожним з позначених нами параметрів є докладний опис його призначення – ознайомтеся з ним для того, щоб отримати загальне уявлення про роботу функції.

 8. Закрийте настройки і перезапустіть мобільний веб-оглядач – він буде відкритий на домашній сторінці (аналог табло), з якої і можна перейти як до популярних сервісів Яндекса (Пошта, новини, дзен, ігри і т.д.), так і безпосередньо на його головну.
 9. Вид домашней страницы Яндекс в приложении Яндекс.Браузера на iPhone
  Читайте також:
  як подивитися історію в Яндекс.Браузері на Айфоне
  як відкрити режим інкогніто в Яндекс.Браузері на Айфоне

Android

На мобільних пристроях з Андроїд теж є можливість установки аналога стартової сторінки Яндекса в браузері, виглядає вона точно так же, як і на Айфоне. Алгоритм дій, які потрібно виконати, багато в чому схожий з розглянутим вище, ознайомитися з ним детально можна в представленій за посиланням нижче статті.

Детальніше: як зробити Яндекс домашньою сторінкою на Android Изменение настроек закрытия вкладок в Яндекс.Браузере

більше статей на цю тему: