Перегляд історії в Яндекс.Браузері

У будь-якому браузері є історія відвідувань сайтів, що зберігає в собі ті інтернет-сторінки, на які ви заходили з моменту його установки або ж останньої очищення історії. Це дуже зручно, коли необхідно знайти втрачений сайт. Те саме стосується історії завантажень. Браузер веде запис всіх завантажень, щоб в подальшому можна було з легкістю переглянути що і куди було завантажено. У цій статті ми розповімо, як відкрити історію в Яндекс.Браузері, а також спосіб подивитися віддалену історію.

Перегляд історії в Яндекс.Браузері

Найпростіше дивитися історію через сам веб-оглядач, так як під це в ньому відведений свій розділ меню. Але періодично користувачі очищають її, через що доступ можна отримати тільки до тих записів, які з'явилися там вже після очищення. Врахуйте, що якщо вам здається, ніби історія пропадає сама по собі і інші люди, які користуються цим же комп'ютером, точно не могли такого зробити, швидше за все, це наслідки роботи Програм-оптимізаторів типу CCleaner . У них може бути активована очищення браузера Google Chrome , за який деякі утиліти сприймають і Яндекс.Браузер.

Історія відвіданих сайтів та завантажень

Кожному користувачеві доступний перегляд веб-сторінок, які він раніше відвідував, і файлів, які скачував. За це відповідають два різних розділи, але працюють вони однаково.

Історія відвідувань на комп'ютері

 1. Переглянути історію сайтів в Яндекс.Браузері досить просто. Для цього натисніть Меню > &171;історія&187; > &171;історія&187; . Зверніть увагу, що в випадаючому меню вже відображені останні відвідані сторінки. Або використовуйте гарячі клавіші: у відкритій програмі натисніть одночасно Ctrl + H .
 2. Переход в Историю посещений через кнопку Меню в Яндекс.Браузере
 3. Усі сторінки в історії відсортовані за датою та часом. У самому низу сторінки є кнопка»раніше" , яка дозволяє Подивитися історію днів в порядку убування. На жаль, такого зручного диспетчера сортування історії, як, наприклад, в Mozilla Firefox , тут немає &8212; для перегляду даних за якийсь конкретний день доведеться гортати назад, поки потрібне не буде знайдено.
 4. Формат отображения истории посещений в Яндекс.Браузере
 5. Якщо вам необхідно знайти що-небудь в історії, Скористайтеся полем " Шукати в історії» , розташованому в правому куті. Тут можна вписати ключове слово, наприклад, із запиту в пошуковику або назва сайту.
 6. Результаты поиска по ключевому слову в истории посещений в Яндекс.Браузере
 7. А якщо навести на назву і натиснути на що з'явилася поруч з ним стрілочку, будуть запропоновані додаткові функції: Перегляд всієї історії з цього ж сайту (з моменту початку збереження) або видалення запису.
 8. Действия с записью истории посещений в Яндекс.Браузере

Історія відвідувань на мобільному пристрої

Інтерфейс мобільного Яндекс.Браузера так само інтуїтивно зрозумілий і простий, але його функціональність ще більш урізана, ніж версії для ПК.

 1. Відкрийте веб-оглядач і на новій вкладці натисніть на кнопку з трьома горизонтальними смугами.
 2. Открытие пользовательского меню в Яндекс.Браузере на Android
 3. Відкриються закладки, з яких, використовуючи нижню панель, перейдіть на історію.
 4. Переход в Историю из Закладок в Яндекс.Браузере на Android
 5. Всі вони відсортовані за датою, пошукового поля тут немає. Правіше деяких сайтів є невелика стрілка вниз, яка являє собою угруповання сайтів з цим же доменом. Це зручно, коли ви, наприклад, гортали фото в Яндекс.Картинках & 8212; всі вони будуть приховані під першим відвідуванням цієї сторінки для полегшення орієнтування в розділі.
 6. Раздел История в Яндекс.Браузере на Android
 7. Довгим тапом по сайту викликається контекстне меню, з якого доступно тільки копіювання посилання, видалення конкретного запису або всієї історії або відкриття цього сайту в фоновій вкладці.
 8. Контекстное меню с действиями в Истории посещений Яндекс.Браузера на Android

Історія завантажень

Для перегляду історії завантажень знадобиться зробити практично те ж саме. Відразу варто відзначити, що в мобільній версії цього розділу немає.

 1. Натискаємо на Меню > &171;Завантаження&187; або просто одночасно натискаємо Ctrl + J .
 2. Переход в Историю загрузок через Меню в Яндекс.Браузере

  Ви також можете потрапити туди через верхню панель, до цього перебуваючи в будь-якому іншому розділі, наприклад, в &171;історії&187; або &171;Налаштуваннях&187;.

  Переход в Загрузки через Историю в Яндекс.Браузере
 3. Ми потрапляємо на схожу з історією сайтів сторінку. Принцип роботи тут абсолютно такий же.
 4. Список загрузок в Яндекс.Браузере
 5. З кожної закачуванням тут можна працювати: наведіть на назву і викличте натисканням на трикутник контекстне меню. Відобразиться кілька корисних додаткових функцій, кожна з яких стане в нагоді в різних ситуаціях.
 6. Вызов контекстного меню с действиями в Загрузках Яндекс.Браузера

Всі ці дані можна без праці видаляти, не вдаючись до ручного очищення. Для цього у нас є окремий матеріал.

Детальніше: Як очистити історію в Яндекс.Браузері

Перегляд історії запитів

На відміну від легкого перегляду відвіданих сайтів, дивитися окремо запити в пошуковику Яндекс, створені через Яндекс.Браузер, не можна. Раніше за це відповідав їх Сервіс &171;мої знахідки&187;, але деякий час тому він був закритий і ніякої альтернативи компанія не запропонувала. Тепер, за її словами, це неактуально, так як просто служить основою для персоналізації подальших видач. До того ж історію запитів можна подивитися і через історію, ввівши сайт yandex.ru в пошукове поле.

Однак якщо Ви користуєтеся пошукачем Google, всі запити можна подивитися на сторінці & 171; мої дії&187; за посиланням нижче.

Перегляд історії запитів Google

Відновлення видаленої історії

Як вже було сказано раніше, історія може пропасти з браузера через різні ситуації. Це буває як випадкова або навмисна очищення веб-оглядача користувачем, так і дії третіх осіб.до того ж деяких цікавить, як переглядати історію після переустановлення браузера. Якщо вас цікавить, як користуватися можливостями синхронізації Яндекс, щоб входити під своїм обліковим записом на інших ПК і переглядати історію, синхронізовану з усіх пристроїв, з яких проведена авторизація, пропонуємо ознайомитися з окремою нашою статтею. У ній розповідається, як працювати з цією функцією з ПК і мобільного пристрою.

Детальніше: як налаштувати синхронізацію в Яндекс.Браузері

Ви також можете провести відновлення системи або вдатися до програм для відновлення видалених даних. Більш детально про це ми вже розповідали в іншому керівництві, з яким радимо ознайомитися за посиланням нижче.

Детальніше: відновлюємо видалену історію в Яндекс.Браузері

При використанні спеціального ПО для відновлення (актуально після переустановлення Яндекс.Браузера або навіть самої Windows) часто можна спростити пошук, вказавши точну адресу, де раніше зберігалася історія веб-оглядача. У Яндекса за замовчуванням він такий: C:\Users\ИМЯ_ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ\AppData\Local\Yandex\YandexBrowser\User Data \ Default , де &171; ІМ'Я користувача&187; &8212; назва вашого локального профілю.

Враховуйте, що програмами можна відновити тільки недавнє видалення і тільки на HDD. При спробі повернути те, що було стерто з жорсткого диска давно, ви, ймовірно, зіткнетеся з незадовільним результатом, а SSD-накопичувачі взагалі не підтримують можливість відновлення, так як на апаратному рівні вони працюють зовсім інакше.

Ось ви і дізналися, як користуватися історією Яндекс.Браузера, а також як відновити її в разі необхідності. Сподіваємося, що якщо у вас виникли будь-які проблеми або ж ви опинилися тут в ознайомлювальних цілях, ця стаття була для вас корисною та інформативною.

більше статей на цю тему: