VkOpt для Яндекс.Браузера

Популярна соціальна мережа ВКонтакте стає ще більш функціональною і зручною, якщо використовувати різні розширення. VkOpt вважається одним з найбільш гнучких і зручних скриптів, який працює у всіх сучасних браузерах, в тому числі і в Яндекс. Активним користувачам цього сайту і веб-оглядача припаде до душі набір можливостей, які пропонує Vkontakte Optimizer.

Налаштування &171; Медіа&187;

Після установки в Налаштування Розширення можна потрапити, клікнувши на блок зі своїм ім'ям і аватаркой в шапці сайту. Всі доступні для зміни параметри поділені на категорії, і першою стала &171;медіа&187; .

Настройки Медиа расширения VkOpt в Яндекс.Браузере

Гортання фото коліщатком мишки

Активуйте цей параметр, щоб замінити перегортання будь-яких фотографій на будь-яких сторінках сайту, на колесо миші, а не використовувати кліки мишкою або натискання стрілок на клавіатурі.

Додати кнопку &171; відтворити далі&187; на обкладинку альбому замість кнопки розшарювання

Кнопка розшарювання плейлиста потрібна далеко не кожному користувачеві. Замість неї можна задіяти кнопку &171;відтворити далі&187; , щоб поставити плейлист в чергу після поточного треку.

Смена кнопки расшаривания в плейлисте через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Класичний стиль назв і кнопок програвання аудіо

Цей пункт має кілька додаткових опцій, відштовхуючись від яких, можна наблизити зовнішній вигляд списку аудіозаписів до колишнього, старого вигляду.

Изменение внешнего вида списка аудиозаписей через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Очищати назви аудіо від символів

Часто в назвах пісень можна зустріти додаткові значки, смайли, які багатьом не до душі візуально або при скачуванні через сторонні додатки. До того ж вони незручні для користувачів сервісу Last.FM, так як від правильного написання імені виконавця і назви композиції залежить формування особистої статистики і рекомендацій.

Кнопка &171; пропустити & 187; в плеєрі з шапки

Пісню, яку не хочеться слухати, можна пропустити, заздалегідь задавши йому цей пріоритет.

Кнопка Пропустить песню через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Last.fm scrobbler

Включає підтримку скробблера від сервісу Ласт.ФМ. Надалі користувачеві можна буде наводити на одну з трьох доступних кнопок, за допомогою першої переглядаючи, скільки хвилин і секунд залишилося до скробблінга треку, за допомогою другої додаючи пісню в список улюблених, а третьої включати і відключати скробблінг, виходити з профілю на Ласт.ФМ.

Кнопки управления скробблингом Last.FM через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Перемістити блок аудіо на праву частину профілю

Раніше ВК аудіозаписи були з правої частини боку профілю, потім її перенесли вліво вниз. Тим, кому як і раніше було б звичніше знаходити цей блок праворуч, можуть скористатися відповідним параметром.

Перенос блока в профиле с песнями вправо через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Налаштування&171; Користувачі & 187;

У цій категорії можна включити параметри, що впливають на відображення сторінок зареєстрованих користувачів соцмережі.

Настройки Пользователи в расширении VkOpt в Яндекс.Браузере

Показувати поточний онлайн

Функція дозволяє частково приховувати онлайн користувача, проте працює вона нестабільно через змінює політики роботи API ВКонтакте. Наприклад, в даний момент продемонструвати її неможливо.

Підсвічування загальних груп на профілях

Заходячи в список груп або паблік, на які підписаний користувач, ви зможете швидко знаходити однакові для вас підписки, так як їх назви будуть підсвічені тим кольором, який ви вкажете в Налаштуваннях розширення. За замовчуванням &8212; зелений.

Выделение совпадений в подписках на паблики через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Параметри профілю

  1. Показати вік і знак Зодіаку в профілях &8212; ви зможете переглядати ці параметри за умови, що в профілі проставлена дата народження (повна або хоча б день і місяць).
  2. Автоматично розгортати детальну інформацію на профілі &8212; за замовчуванням блок з інформацією прихований, але якщо вам цікаві дані відомості і доводиться постійно їх розгортати, скористайтеся цією опцією.
  3. Показати дату реєстрації користувача &8212; VkOpt показує не тільки день, місяць і рік реєстрації облікового запису Користувача, але і точний час.
  4. Показувати додаткову інформацію про онлайні на профілі &8212; виводить дані про те, з якого пристрою проводився вхід на сайт: з ПК, мобільної версії або однієї з мобільних платформ.
Дополнительная информация о профиле через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Налаштування&171; Інтерфейс & 187;

Цей розділ самий об'ємний &8212; тут можна знайти безліч різноманітних параметрів, що відповідають за той чи інший елемент сторінки.

Настройки Интерфейс в расширении VkOpt в Яндекс.Браузере

Розширене меню

Наводячи на пункти лівого меню, ви викликаєте список розділів, на які ділиться кожен з них. Це прискорює доступ до тих чи інших підрозділів сайту.

Расширенное меню через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Зафіксувати ліве меню

Меню прокручується разом із прокруткою сторінки вниз і зникає, як тільки ви прокручуєте видиму область екрана. При необхідності його можна зафіксувати, і тоді воно буде перебувати на своєму місці, скільки б ви не прокручували вниз стрічку, аудіозаписи та інший контент.

Прибрати всі заокруглення елементів

Поточний інтерфейс ВК має багато закруглених елементів &8212; це аватарки в блоці &171;друзі&187;, &171;повідомлення&187;, &171;цікаві сторінки&187; та ін., обкладинки альбомів в аудіозаписах, пошукове поле в шапці сторінки. Якщо такий дизайн вам не до смаку, вимкніть їх заокруглення &8212; так всі вони знайдуть гострі кути і стануть квадратними.

Квадратные элементы интерфейса через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Замінити лого VK на ВКонтакте

Ще один &171;Привіт&187; зі старого інтерфейсу соціальної мережі, коли вона називалася ще не по-міжнародному VK, а просто ВКонтакте. Якщо другий варіант вам ближче, включіть відображення старого логотипу.

Смена логотипа ВКонтакте через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Приховати рекомендації груп та друзів

Якщо перейти в розділи меню&171; друзі & 187; або & 171; групи&187; , праворуч буде розташований блок з рекомендаціями людей або спільнот відповідно. Щоб не бачити подібні пропозиції, вимкніть відображення цих блоків. Зверніть увагу, що блок з можливими знайомими людьми при цьому прибраний не буде.

Рекомендации групп ВКонтакте

Показувати в шапці кнопки зсуву сторінки

Якщо розгорнути браузер на весь екран, в синій шапці сайту зліва і справа можна побачити дві стрілки, що рухають основну область сайту в одну зі сторін.

Стрелки передвижения страницы в сторону через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Наприклад, так це виглядає, якщо виконати зрушення сторінки вправо.

Передвинутая страница ВКонтакте через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Показати кнопку переходу до останніх коментарів

Новий формат відображення коментарів не у всьому зручний. Зокрема, багатьом користувачам важко потрапити з перших коментарів на останні, особливо якщо їх багато. Для спрощення цього завдання включите відповідний параметр ВкОпт. Перейшовши в будь-які коментарі, Ви побачите що з'явилася посилання, перекидає вас на останні повідомлення, залишені користувачами під постом.

Переход к последним комментариям через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Можливість згортати деякі блоки на профілі

На сторінках користувачів багато блоків з інформацією, але потрібні вони далеко не кожному. Наприклад, при відвідуванні різних сторінок вас можуть не цікавити блоки &171;друзі&187; або &171;подарунки&187; &8212; їх та інші можна просто згорнути, натиснувши на стрілочку зліва від кожного назви блоку.

Сворачивание блоков на странице через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

При бажанні їх завжди можна розгорнути назад, клацнувши на цю ж стрілочку, а клікнувши на назву блоку, ви зможете перейти туди, залишивши його згорнутим. При цьому врахуйте, що згорнуті блоки залишаться такими і при перегляді власної сторінки.

Перенести блок коментарів під фото

Раніше коментарі під фотографіями були завжди нижче них, але з часом розробники перемістили цей блок вправо, як у Фейсбуці. Повернути колишній формат цього розділу сайту можна, включивши перенесення блоку з коментарями під фото.

Отображение комментариев под фотографией через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Видалення реклами

Під лівим меню за замовчуванням з'являється невелика реклама, яка все ще може дратувати. Вона успішно видаляється будь-яким блокувальником реклами, але якщо ви його не використовуєте, можете заблокувати інформаційні блоки тільки на вк, використовуючи цей параметр.

Реклама на сайте ВКонтакте

Білий фон

ВК використовує світло-сірий фон, але якщо цей варіант вам не підходить і хочеться більшої контрастності, замініть його на білий.

Белый фон через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Сховати шестерню в лівому меню

При розгорнутому на весь екран браузері зліва від пункту &171; Моя сторінка & 187; при наведенні на нього курсора з'являється Шестерня, що дає можливість управління відображенням інших розділів меню. Для естетів і любителів мінімалізму призначений параметр, що приховує саму кнопку.

Шестеренка в левом меню на сайте ВКонтакте

Сховати блок історій

В & 171;&187; насамперед користувачі бачать перелік історій своїх друзів і спільнот. Дивляться їх далеко не всі, і якщо ви належите до числа, кому не цікаві історії, просто приховайте блок цілком, так як за замовчуванням сайт не дозволяє цього зробити.

Блок с Историями на сайте ВКонтакте

Компактний стиль кнопок лайків і репостів

Зменшіть розмір рядка з лайком і репостом, якщо не звертаєте уваги і не користуєтеся цією статистикою більшу частину часу.

Уменьшенная панель лайка и репоста через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Запам'ятовувати інтервал при створенні відкладених публікацій

Функція запам'ятовує час створеної відкладеної публікації і наступні буде створювати з інтервалом рівно через годину.

Дизлайки через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Включити дизлайки

Розширення дозволяє активувати дизлайки, які будуть видні під постами і коментарями, але побачать їх тільки користувачі VkOpt. В Налаштуваннях розширення можна налаштувати зовнішній вигляд дізлайка, вибравши найбільш симпатичний варіант. Однак на момент написання статті ця функція не працювала, як і приховування онлайну, через проблеми з API ВКонтакте.

Дизлайки через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Налаштування&171; Повідомлення & 187;

Тут можна персоналізувати деякі особливості діалогів, що роблять листування більш зручними.

Настройки Сообщения расширения VkOpt в Яндекс.Браузере

Список діалогів права

Спочатку весь список діалогів розташований зліва, але для деяких користувачів буде зручніше, якщо ті виявляться праворуч.

Блок диалогов справа через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Цю можливість можна використовувати тільки при переході на новий вид інтерфейсу повідомлень.

Переход на современный вид диалогов ВКонтакте

Відображати кнопку блокування відсилання повідомлення про Набір тексту

Контролюйте повідомлення для ваших співрозмовників про те, що ви набираєте текст. Якщо ви не хочете, щоб вони не знали, що ви пишете повідомлення, вимкніть цю функцію.

Кнопка управления уведомлением о наборе текста в сообщении через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Блок недавно використаних Emoji в діалогах

ВК надає велику кількість емодзі, і їх пошук часто уповільнює процес відправки повідомлення. Якщо Ви користуєтеся приблизно одним і тим же набором смайликів, ВкОпт може запам'ятати кілька останніх відправлених смайлів, щоб вам не доводилося заново вишукувати їх зі списку.

Список последних emoji через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Свій фон непрочитаних повідомлень

Стандартний колір непрочитаних повідомлень витриманий в загальній колірній гамі сайту &8212; синій. Але при бажанні кожен користувач розширення, використовуючи палітру, може вибрати будь-який вподобаний йому колір, щоб краще відрізняти непрочитані діалоги від прочитаних.

Свой фон непрочитанных сообщений через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Відображати кнопку блокування позначення повідомлень прочитаними

Значок у вигляді конверта дозволяє включити і відключити відсилання співрозмовнику повідомлення про те, що ви прочитали його повідомлення. Так, якщо заборонити позначку повідомлення прочитаним, людина не знатиме, що ви його переглянули, Зайшовши в діалог з ним. Однак синій колір відправленого їм повідомлення пропаде відразу ж, як ви почнете набирати йому текст у відповідь.

Кнопка управления пометкой прочитанных сообщений через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Запам'ятовувати висоту поля введення в діалогах

Ви можете регулювати довжину поля введення повідомлення, яка за стандартом один рядок. Однак кожен раз після виходу з діалогу його висота скидається до за замовчуванням. Даний параметр запам'ятовує висоту, і при вході в діалог змінює її до останньої заданої користувачем.

Запомненная высота поля ввода текста в диалоге через расширение VkOpt в Яндекс.Браузере

Налаштування &171; Решта&187;

У цьому блоці всього 3 параметри, 2 з яких будуть цікаві лише вузькому колу користувачів.

Настройки Остальные расширения VkOpt в Яндекс.Браузере

Обрамлення функцій Доповнення квадратними дужками

Стала марною настройка додає квадратні дужки до параметрів розширення, таким як, наприклад, по батькові. Однак раніше, коли інтерфейс VkOpt був іншим, його функції бралися в [&8230;] і дозволяли відрізнити стандартні функції сайту від тих, що надає розширення, але тепер ця можливість стала неактуальною.

Квадратные скобки у функций VkOpt в Яндекс.Браузере

Включити обхід away.php

Відключення away.php дозволяє безперешкодно переходити за зовнішніми посиланнями за умови, що з включеною модифікацією здійснити перехід не вдається.

Змінити розкладку тексту в поточному полі при натисканні CTRL + Q або CTRL + J

Корисна функція для всіх тих, хто періодично забуває переключити розкладку і набирає, наприклад, замість &171;Привіт&187; &8212; &171;ghbdtn&187;, а потім стирає це і передруковує на своїй мові. Натиснувши одне із зазначених в заголовку сполучень клавіш, ви зможете перевести розкладку набраного тексту автоматично.

Ми розповіли про основні функції нової версії VkOpt, які працюють не тільки в Яндекс.Браузері, але і у всіх підтримуваних розширенням веб-оглядачах. У міру оновлення доповнення користувачам варто чекати більше нових функцій, які можна реалізувати в поточній версії сайту.

Завантажити VkOpt безкоштовно

Завантажте останню версію розширення з офіційного веб-сайту

більше статей на цю тему: