Зміна фонової теми в Яндекс.Браузері

У браузері від Яндекс є можливість, пов'язана зі зміною інтерфейсу. Користувач може встановити статичний або живий фон із запропонованої галереї, що вигідно відрізняє цей веб-оглядач від інших. Про те, як це зробити, ми зараз і розповімо.

Установка теми в Яндекс.Браузері

Не всі початківці користувачі знають, як встановити фон для Яндекс.Браузера. Тим часом, це вкрай легкий процес, що не вимагає тривалих тимчасових витрат і виконання складних маніпуляцій. У програми є свій каталог красивих заставок, що дозволяють урізноманітнити вкладку &171;Табло&187; (так в Яндекс.Браузері називається нова вкладка). На свій смак кожен користувач може вибрати звичайну картинку і анімацію.

Хочемо зробити кілька уточнень щодо анімованих зображень:

 • Відтворення анімації споживає трохи більше ресурсів комп'ютера або ноутбука, тому на старих і слабких пристроях можливі підвисання при відкритті &171;Табло&187; .
 • Після декількох хвилин бездіяльності анімація призупиняється браузером автоматично з метою економії ресурсів. Це відбувається, наприклад, коли відкрито &171;Табло&187; і ви нічого не робить за ПК, або вікно браузера розгорнуто, але неактивно, і Ви користуєтеся іншою програмою. Повторне відтворення починається при русі мишкою або перемикання з іншої програми в веб-оглядач.
 • Ви можете самостійно керувати відтворенням і зупинкою анімації через налаштування &171;Табло&187; . В першу чергу це актуально для власників ноутбуків, періодичних працюють від заряду батареї.

Спосіб 1: Встановлення готових фонів

Довгий час Яндекс ніяк не оновлював власну галерею, проте тепер веб-оглядач майже повністю позбувся колишніх картинок і обзавівся великою кількістю нових. Практично кожен користувач зможе підібрати для себе красиві шпалери, які будуть прикрашати нову вкладку. Давайте розберемося, як встановлювати класичні та анімовані картинки.

 1. Відкрийте нову вкладку та знайдіть кнопку " Галерея фонів» .
 2. Кнопка Галерея фонов на Табло Яндекс.Браузера
 3. Спершу відображаються нові або популярні категорії, трохи нижче у вигляді тегів розташовані категорії. У всіх них знаходяться стандартні тематичні зображення.
 4. Разделы галереи фонов Яндекс.Браузера

  Для анімованих шпалер є окремий розділ &171; відео & 187; .

  Раздел с анимированными обоями в галерее фонов Яндекс.Браузера
 5. Перейшовши в розділ із зображеннями, підберіть вподобане. Якщо подобається все (або майже все), відразу ж клікніть по кнопці & 171; чергувати ці фони&187; . Після цього кожен день на новій вкладці будуть відображатися різні шпалери. Коли список закінчиться, почнеться його повторення з першої ж картинки. Картинку, яка вам не сподобається, можна буде перегорнути. Про це ми розповімо трохи нижче.
 6. Чередование фонов выбранного раздела в Яндекс.Браузере

  Якщо Ви зайшли в розділ з &171;відео&187; , тут ніяких кардинально інших відмінностей від вищенаписаного немає. Єдине &8212; можна навести курсор мишки на плитку зі стоп-кадром, щоб швидко переглянути повну версію анімації.

 7. Вибравши відповідний файл, натисніть по ньому лівою кнопкою миші і клікніть на &171; застосувати фон&187; .
 8. Применение выбранного анимированного фона в Яндекс.Браузера
 9. Щоб не пропускати оновлень, останні заставки відображаються нижче, під & 171; всі фони&187; . У анімованих є значок відеокамери, щоб ви могли швидко відрізнити їх.
 10. Значок анимации в галерее фонов Яндекс.Браузера

Параметри фону

Як такі налаштування для встановлених фонів відсутні, але є кілька параметрів, які можуть вам стати в нагоді.

Відкрийте &171;Табло&187; і натисніть на кнопку з трьома вертикальними точками поруч з &171;Галерея фонів&187; , щоб з'явилося меню, що випадає з настройками.

Кнопка с параметрами фонов Яндекс.Браузера
 • Використовуйте стрілки вліво і вправо, щоб перемикати на попередні і наступні шпалери відповідно. Якщо ви включили чергування картинок певної тематики (припустимо, &171;Море&187;) зображення будуть змінюватися послідовно цього списку. А якщо робили вибір з розділу & 171; всі фони&187; , стрілки переключать на ті картинки, що були випущені розробниками раніше або пізніше поточного фону. Ручное перелистывание фонов в Яндекс.Браузере

  Параметр & 171; чергувати кожен день&187; говорить сам за себе. Правила зміни картинок повністю аналогічні пункту вище з ручною їх зміною.

  Включение и отключение чередования фонов в Яндекс.Браузере

  Функція & 171; Анімація фону&187; з'являється тільки при установці анімованих фонів. Ви можете вимкнути анімацію, наприклад, якщо ресурси комп'ютера потрібні для інших програм або щоб анімація не розряджала ноутбук, що працює від батареї. Коли тумблер змінить колір з жовтого на чорний, відтворення зупиниться. Включити його можна буде точно так же в будь-який момент.

 • Отключение анимации фона в Яндекс.Браузере

Спосіб 2: Встановлення власного зображення

Крім стандартної Галереї фонів доступна установка і персональних картинок, причому зробити це можна відразу двома варіантами.

Завантаження з комп'ютера

Збережені файли на жорсткому диску вашого ПК можна встановити як фон браузера. Для цього картинка повинна бути формату JPG або PNG, бажано з високою роздільною здатністю (не нижче дозволу вашого дисплея, інакше при розтягуванні вона буде виглядати негарно) і гарною якістю.

 1. Відкрийте&171; Табло & 187; , Натисніть на трикрапку поруч з & 171; Галерея фонів&187; і виберіть пункт & 171; завантажити з комп'ютера&187; .
 2. Загрузка собственной картинки на фон в Яндекс.Браузер
 3. Використовуючи Провідник Windows, відшукайте потрібний файл і клікніть по ньому.
 4. Выбор собственного изображения для установки на фон в Яндекс.Браузер
 5. Фон в Яндекс.Браузері автоматично зміниться на обраний.
 6. Результат смены фона на собственное изображение в Яндекс.Браузере

Через контекстне меню

Дуже зручна функція установки фону прямо з сайту підтримується Яндекс.Браузером. Вам навіть не треба завантажувати картинку на ПК, щоб потім встановити її методом, описаним вище. Тому якщо ви знайшли якесь гарне зображення, встановлюйте його на фон за пару кліків.

В іншій нашій статті ми детально описали всі рекомендації та поради щодо цього процесу. Натисніть на посилання нижче та прочитайте інформацію з & 171; 2&187; .

Детальніше: як змінити фон в Яндекс.Браузері

Тепер Ви знаєте, як можна швидко і легко міняти фон в Яндекс.Браузері. Наостанок зауважимо, що установка теми в звичному розумінні цього слова неможлива &8212; програма підтримує лише установку вбудованих або персональних зображень.

більше статей на цю тему: