Установка розширень в Яндекс.Браузері

Как установить расширение в Яндекс Браузере
Один з найпопулярніших в російськомовному інтернеті браузерів спочатку містить в своєму арсеналі необхідні інструменти для комфортного серфінгу. Якщо ж базової функціональності веб-оглядача від Яндекс недостатньо, її можна «прокачати» за рахунок розширень, про способи установки яких і буде розказано в нашій сьогоднішній статті.

Варіанти установки доповнень в браузері

В Яндекс.Браузері присутній необхідний мінімум розширень-в їх числі і засіб блокування реклами AdGuard , і антишок-модуль, і фірмові сервіси компанії, і деякі інші. Все інше встановлюється за допомогою одного з магазинів – Google Chrome Web Store або Opera Addons, з якими цілком і повністю сумісний даний веб-оглядач.

Спосіб 1: налаштування браузера

Рядовим інтернет-користувачам немає необхідності навантажувати браузер від компанії Яндекс сторонніми доповненнями – тих, що інтегровані в його склад, багатьом буде більш ніж достатньо. Отримати до них доступ і активувати можна наступним чином:

 1. Відкрийте меню веб-оглядача, клікнувши лівою кнопкою мишки по трьох горизонтальних смугах в правому верхньому куті, і виберіть пункт «Додатки» .
 2. Открыть настройки дополнений в меню Яндекс Браузера
 3. Перегорніть список вбудованих в Яндекс.Браузер розширень і знайдіть серед них то (або ті), яке вам потрібно.
 4. Пролистать вниз список доступных дополнений в Яндекс Браузере
 5. Просто переведіть перемикач праворуч від найменування ДоповненняВключение стандартного расширения в Яндекс Браузере

  В активне положення.

  Необходимые расширения в Яндекс Браузере включены
 6. Ось так просто можна включити будь-яке з розширень, інтегрованих до складу розглянутого веб-оглядача. Деякі з них, наприклад, згаданий вище AdGuard, відразу після активації і установки потребують Налаштування.

Спосіб 2: Opera Addons

Якщо тих доповнень, які присутні в базовому складі браузера від Яндекс, вам недостатньо, для пошуку і установки нових можна перейти в Магазин опери .

 1. Повторіть пункти 1-2 з описаного вище способу, перегорнувши сторінку «доповнень» до самого кінця.
 2. Прокрутить вниз перечень встроенных в Яндекс Браузер дополнений

 3. Натисніть на кнопку «Каталог розширень для Яндекс.Браузера» .
 4. Перейти к каталогу расширений из настроек Яндекс Браузера
 5. Опинившись на сайті Opera Addons, знайдіть на його головній сторінці необхідне доповнення або скористайтеся пошуковим рядком, розташованої в правому верхньому куті.
 6. Поиск необходимого расширения в магазине Opera Addons для Яндекс браузера
 7. Визначившись з вибором, клікніть по превью розширення, щоб перейти на сторінку з його описом.
 8. Перейти на страницу расширения в Opera Addons для Яндекс Браузера
 9. Натисніть по розташованої в правому верхньому куті кнопці «додати в Яндекс.Браузер» , Добавить расширение из магазина в Яндекс Браузер

  Після чого почнеться процедура інсталяції.

  Начало установки расширения в Яндекс Браузере

  Практично відразу під пошуковим рядком веб-оглядача з'явиться невелике вікно, в якому слід натиснути на кнопку " встановити розширення» для підтвердження своїх намірів.

 10. Подтвердить установку дополнения в Яндекс Браузер
 11. Після того як установка доповнення буде завершена, праворуч від рядка пошуку з'явиться його іконка.Расширение из магазина Оперы установлено в Яндекс Браузер

  Лівий клік по ній викликає власне меню і / або функції,

  Меню установленного расширения в Яндекс Браузере

  А правий – стандартні настройки.

  Стандартные настройки расширения в Яндекс Браузере
 12. Установка доповнень з Opera Addons не викличе складнощів навіть у новачка. Одним з ключових достоїнств такого підходу, крім асортименту в 1500 позицій, можна назвати його зручність і безпеку – перейти в фірмовий магазин розширень можна прямо з налаштувань Яндекс.Браузера.

Спосіб 3: Веб-Магазин Chrome

Незважаючи на те що Яндекс.Браузер підтримує розширення і для Google Chrome і для Opera, інтегрований він тільки з магазином останнього. Знайти і встановити розширення, призначені для конкурентного веб-оглядача, можна або через пошук, або перейшовши в його магазин за наданим нижче посиланням.

Примітка: не всі розширення, призначені для Google Chrome, сумісні з Яндекс.Браузером.

Перейдіть до Веб-магазину Google Chrome

 1. На головній сторінці Веб-магазину Chrome знайдіть потрібне розширення або скористайтеся для цих цілей пошуковим рядком.Поиск необходимого расширения для Яндекс Браузера в магазине Google

  Примітка: додатково можна визначити деякі критерії пошуку – це категорія, можливості шуканого доповнення, його оцінка.

  Варианты поиска дополнений для Яндекс Браузера в магазине расширений Google
 2. Якщо ви використовували пошук, то після натискання «Enter» з'явиться відразу кілька схожих результатів. Начало поиска расширения из Магазина Google для установки в Яндекс Браузер

  Виберіть цікавлять вас розширення, орієнтуючись на його розробника, опис, оцінки і кількість користувачів, після чого натисніть по кнопці " встановити» .

  Установить найденное расширение из магазина Google в Яндекс Браузер

  Потім у спливаючому вікні, що з'явиться, натисніть " встановити розширення» і дочекайтеся завершення процедури.

 3. Подтверждение установки расширения в магазине Google для Яндекс Браузера
 4. Після того як додаток буде встановлено в Яндекс.Браузер, ви зможете виконати його налаштування (якщо буде потрібно) і відкрити меню (ЛФМ)Открыть основное меню расширения из Google в Яндекс Браузере

  Або перейти до списку стандартних параметрів (ПКМ).

 5. Открыть стандартное меню настроек расширения из Google в Яндекс Браузере

  Як бачите, пошук і установка розширень з Chrome Web Store в Яндекс.Браузер здійснюється за тим же алгоритмом, що і з Opera Addons. Різниця полягає лише в зручності і швидкості доступу – розглянутий в рамках даного способу магазин не інтегрований в веб-оглядач, тому посилання на нього доведеться або зберегти в закладки, або кожен раз шукати самостійно.

Загальні рекомендації

Всі способи установки доповнень в Яндекс.Браузер, розглянуті нами в рамках даної статті, мають один загальний недолік, який полягає у відмінностях асортименту. Тобто неможливо знати наперед, чи є те чи інше розширення в конкретному магазині, не кажучи вже про те, чи є воно в стандартному наборі веб-оглядача. У таких випадках, щоб не кидатися між настройками програми і двома торговими майданчиками, краще відразу скористатися пошуком - просто введіть в Google або Яндекс наступний запит:

Завантажити "ім'я розширення" для Яндекс Браузера

Самостоятельный поиск расширения в Google или Яндекс для установки в Яндекс Браузер

Звичайно, замість другого і третього слова (взяті в лапки) потрібно просто вписати назву шуканого Доповнення. Далі, коли відобразяться результати пошуку, переконайтеся, що вони «належать» сайту Chrome Web Store або Opera Addons і перейдіть за посиланням, після чого просто виконайте установку, слідуючи одному з двох вищеописаних алгоритмів.

Читайте також: популярні розширення для Яндекс.Браузера

Висновок

На цьому все, ми розповіли про всі наявні на сьогоднішній день способи установки розширень для Яндекс.Браузера. Зазвичай ми пропонуємо вибрати найкращий варіант, але це не той випадок – обидва розглянутих магазину по-своєму гарні, і в кожному з них міститься унікальний контент. При цьому навіть стандартний арсенал вітчизняного веб-оглядача цілком покриває потреби середньостатистичного користувача інтернету. Сподіваємося, цей матеріал був корисний для вас і допоміг якісно і функціонально прокачати свій Яндекс.Браузер.

більше статей на цю тему: