Рішення проблеми з гальмуванням відео в Яндекс.Браузері

Проблема з відтворенням відео трапляється у багатьох користувачів, незалежно від браузера. І немає єдиного рішення цієї неполадки, оскільки бувають різні причини її виникнення. Давайте розберемося з основними і розглянемо варіанти їх виправлення.

Способи вирішення проблеми із завантаженням відео в Яндекс браузері

Розберемо варіанти усунення найчастіших проблем, через які може гальмувати відео в Яндекс.Браузері . Позбутися від цих неполадок зможе кожен користувач, потрібно тільки слідувати інструкціям. Якщо нічого не вийшло після проби одного способу – переходите до наступного, швидше за все, хоч одне рішення допоможе позбутися від гальм.

Спосіб 1: Оновлення браузера

Можливо, ви використовуєте застарілу версію інтернет оглядача, а в актуальній версії розробники вже вирішили проблему, з якою стикаєтеся ви. Тому необхідно встановити цю найновішу версію. Найчастіше, повідомлення про оновлення приходять самі, але можливо у вашій версії вони відключені. Щоб самостійно встановити актуальну версію веб-оглядача, зробіть наступне:

 1. Запустіть Яндекс.Браузер і натисніть на значок у вигляді трьох горизонтальних смужок, що знаходиться праворуч на верхній панелі. Наведіть на»ДОДАТКОВО" і виберіть пункт " Про браузер» .
 2. О браузере Яндекс.Браузер
 3. У вікні, ви отримаєте повідомлення про те, що використовуєте актуальну версію. Якщо ж вона застаріла, то вам запропонують оновитися. Просто дотримуйтесь інструкцій, які побачите в браузері, щоб перейти на нову версію.
 4. Обновить Яндекс.Браузер
 5. Перезапустіть веб-оглядач, якщо він не перезапустився сам, і перевірте тепер роботу Відео.

Спосіб 2: звільнення фізичної пам'яті комп'ютера

Якщо ваш комп'ютер недостатньо потужний і ви запустили занадто багато програм або вкладок в браузері, то це може бути причиною гальм при перегляді відео, так як оперативна пам'ять занадто завантажена і комп'ютер не може виконувати швидко всі процеси. Щоб перевірити і, при потребі, виправити це, вам необхідно:

 1. В панелі завдань натиснути правою кнопкою мишки і вибрати " Запустити диспетчер завдань» .
 2. Викликати його також можна натисканням комбінації клавіш Ctrl+Shift+Esc

  Диспетчер задач Windows 7
 3. Перейдіть на вкладку»процеси" і зверніть увагу на завантаженість процесора та фізичної пам'яті.
 4. Процессы в диспетчере задач Windows 7
 5. Якщо відсоток занадто великий-закрийте непотрібні програми або припиніть роботу непотрібних процесів, натиснувши правою кнопкою мишки по об'єкту і вибравши " завершити процес» .
 6. Завершить процесс Windows 7
 7. Якщо ви бачите, що запущено мало програм, але все одно фізична пам'ять і центральний процесор занадто завантажені-почистіть комп'ютер від сміття за допомогою CCleaner і перевірте наявність вірусів за допомогою зручного для вас антивіруса або в режимі онлайн.

Читайте також:
перевірка комп'ютера на наявність вірусів без антивіруса
Як очистити комп'ютер від сміття за допомогою програми CCleaner

Якщо причина не в цьому, переходьте далі.

Спосіб 3: Очищення кешу в Яндекс.Браузері

Також проблема може бути викликана засміченістю кеш-пам'яті оглядача. Тому потрібно очистити її. В Яндекс браузері це можна зробити наступним чином:

 1. Натисніть на значок у вигляді трьох вертикальних смужок у верхній панелі праворуч і розкрийте меню «історія» , після чого натисніть на «історія» в списку, що відкрився.
 2. История Яндекс.Браузер
 3. Натисніть " Очистити історію» .
 4. Очитстить историю Яндекс.Браузер
 5. Зверніть увагу на те, щоб стояла галочка навпроти " файли, збережені в кеші» і натисніть " Очистити історію» .
Очитстить кэш Яндекс.Браузер

Читайте також: очищення кешу в браузері

Спосіб 4: зменшення якості відео

Здавалося б, очевидний спосіб, який не потрібно розписувати, однак, деякі користувачі все-таки не знають про те, що можна зменшити якість відео, якщо у вас слабкий інтернет. Розберемося як це робиться на прикладі відеохостингу YouTube :

Відкрийте необхідний ролик, натисніть на шестерню і виберіть необхідну якість ролика.

Качество видео на Ютубе Яндекс.Браузер

Якщо ж проблема на інших сайтах не спостерігається, а на Ютубі проявляється, можливо, у вас проблема тільки з цим сервісом. Вам необхідно вивчити наступний матеріал.

Детальніше: вирішення проблеми тривалого завантаження відео на YouTube

Це основні способи вирішення проблеми з гальмами відео в Яндекс.Браузері. Також варто звернути увагу на те, що якщо ви завантажуєте який-небудь файл, то може не вистачати швидкості інтернету для відтворення ролика. Дочекайтеся закінчення завантаження файлу або зупиніть її на час перегляду відео.

більше статей на цю тему: