блокувальник реклами Adguard для браузера Mozilla Firefox

Браузерні блокувальники реклами допомагають позбутися нав'язливих пропозицій і заблокувати всюдисущі банери різного змісту. AdGuard Антибаннер & 8212; одне з таких доповнень, що підтримується в Mozilla Firefox . Саме про його використання в Мозілле і піде мова далі.

Встановлення

Встановлюється AdGuard Антибаннер в веб-оглядач безкоштовно. Розширення поширюється через офіційний магазин Firefox, тому його інсталяція не займе багато часу.

Завантажити AdGuard Антибаннер через Firefox Add-ons

 1. Перейдіть за посиланням вище, щоб опинитися на сторінці блокувальника реклами в Firefox Add-ons. Там натисніть на кнопку &171;додати до Firefox&187; .
 2. Кнопка для установки расширения AdGuard в Mozilla Firefox
 3. При появі запиту на надання прав повторно клікніть на & 171; додати&187; , щоб підтвердити дозволи.
 4. Подтверждение установки расширения AdGuard в Mozilla Firefox
 5. Після переходу на сторінку AdGuard Антибаннер потрібно почекати трохи часу, щоб завантажилися стандартні фільтри.
 6. Успешная установка расширения AdGuard в Mozilla Firefox

Тепер переходите до наступного етапу, оскільки більше ніяких дій, пов'язаних з інсталяцією розширення, виробляти не доведеться.

Налаштування активності Доповнення

Ви можете вручну регулювати поточний стан AdGuard Антибаннер, використовуючи доступні опції. Наприклад, можливе повне призупинення роботи інструменту або його відключення на конкретних сайтах. Для цього клацніть по значку, який після установки відображається на правій верхній панелі. Тут натисніть на кнопку &171;призупинити захист AdGuard & 187; , щоб відключити його абсолютно для всіх сайтів. Для управління поточної вкладкою в меню розташований спеціально відведений перемикач.

Управление активностью расширения AdGuard в Mozilla Firefox через главное меню

Точковий вибір реклами для блокування

Іноді за замовчуванням AdGuard Антибаннер блокує не всі банери, що трапляється вкрай рідко. Якщо утиліта пропустила якесь оголошення або картинку, ви можете самостійно заблокувати її, тим самим поліпшивши роботу Доповнення, адже елемент потрапить в чорний список.

 1. В основному меню розширення виберіть пункт &171; заблокувати рекламу на цьому сайті&187; .
 2. Переход к выбору рекламы для блокировки через главное меню AdGuard в Mozilla Firefox
 3. Він викликається і через контекстне меню натисканням правою кнопкою миші і вибором там пункту, пов'язаного з AdGuard Антибаннер.
 4. Переход к выбору рекламы для блокировки через контекстное меню AdGuard в Mozilla Firefox
 5. Далі на екрані з'явиться зелений квадрат, за допомогою якого і вказується елемент для блокування.
 6. Выбор элемента для блокировки через расширение AdGuard в Mozilla Firefox
 7. Встановіть розмір області захоплення блокування. Чи не викручуйте його відразу на максимальне значення, оскільки тоді дія правила може торкнутися і інших ділянок сторінки. Потім використовуйте кнопку & 171; Попередній перегляд&187; , щоб ознайомитися з ефектом нового правила. Якщо вас все влаштовує, натисніть на &171; заблокувати .
 8. Установка действия блокировки для выбранной рекламы AdGuard в Mozilla Firefox
 9. Відзначимо і розширені налаштування: тут ви можете застосувати правило для всіх сайтів, використовувати обрану посилання, присвоєну рекламі, для блокування або активувати автоматичне видалення схожих елементів, що буде відбуватися на інтелектуальному рівні.
 10. Расширенные настройки выборочной блокировки рекламы AdGuard в Mozilla Firefox

Точно таким же чином дозволяється додати необмежену кількість правил блокування елементів, якщо ті з якихось причин не видаляються автоматично. В майбутньому через налаштування ви зможете скасувати дію правила, якщо це буде потрібно.

Перегляд журналу фільтрації

Під час активної роботи AdGuard Антибаннер під блокування потрапляє величезна кількість різних елементів практично на всіх сайтах, які ви відвідуєте. Іноді буває необхідно подивитися, яка саме реклама була заблокована за певний період часу. Тоді в цьому допоможе журнал фільтрації, куди і зберігаються необхідні відомості.

 1. У головному меню Доповнення натисніть по кнопці &171; відкрити журнал фільтрації & 187; .
 2. Переход к просмотру журнала блокировок AdGuard в Mozilla Firefox
 3. Тут відшукайте вкладку для перегляду і ознайомтеся зі списком заблокованих посилань.
 4. Просмотр журнала блокировок элементов расширением AdGuard в Mozilla Firefox
 5. Використовуйте рядок пошуку і сортування за елементами, щоб швидше відшукати потрібні пункти. Оновіть сторінку, якщо в таблиці немає жодного елемента або показуються застарілі дані. При бажанні журнал можна повністю очистити або зберегти.
 6. Поиск элементов по журналу блокирования рекламы AdGuard в Mozilla Firefox

Перегляд і управління репутацією сайту

AdGuard Антибаннер складає власну статистику сайтів, визначаючи, які з них безпечні, а які несуть загрозу для користувачів або працюють неправильно. Ви можете впливати на статистику, вказуючи помилки в роботі веб-ресурсів, і переглядати їх репутацію, використовуючи наступні опції:

 1. У вже знайомому меню Доповнення за репутацію відповідають дві кнопки. Давайте спочатку перейдемо до &171;звіт про безпеку сайту&187; .
 2. Переход к просмотру рейтинга сайта через расширение AdGuard в Mozilla Firefox
 3. В окремо відкрилася вкладці ви відразу ж бачите звіт про нього. Знизу відображається дата останнього оновлення, IP-адреса, розташування сервера, загальна репутація, Безпека для дітей і популярність. При необхідності перевірте будь-який інший сайт, ввівши його назву у відповідному рядку.
 4. Просмотр рейтинга сайта через расширение AdGuard в Mozilla Firefox
 5. Якщо ж ви в головному меню натиснете на & 171; поскаржитися на цей сайт&187; , перебуваючи на підозрілій вкладці, відбудеться перехід до форми скарги. Спочатку вкажіть, який продукт AdGuard ви використовуєте, а потім натисніть на & 171; Вперед & 187; .
 6. Составление отчета о работе сайта через расширение AdGuard в Mozilla Firefox
 7. Залишається тільки вибрати тип проблеми і слідувати простий інструкції, щоб відправити звіт.
 8. Второй этап составления отчета о работе сайта через расширение AdGuard в Mozilla Firefox

Ми радимо не нехтувати складанням звітів і витратити кілька хвилин, щоб сформувати його і відправити адміністрації на розгляд. Це дозволить поліпшити функціонування розширення, адже Розробник враховує всі недоліки свого інструменту і по можливості виправляє їх, випускаючи оновлення.

Перегляд статистики

З метою інтересу ви можете переглядати, яка кількість реклами заблокувало розширення за період своєї активності. Здійснюється це через Головне меню у вкладці&171; Статистика & 187; . Використовуйте фільтри, щоб дізнатися тільки свіжу інформацію або всю зведення з моменту активації Доповнення. Інформація тут відображається і у вигляді цифр, і виводиться на графіку.

Просмотр статистики использования расширения AdGuard в Mozilla Firefox

Налаштування Розширення

На завершення хочемо торкнутися теми Налаштування AdGuard Антибаннер. Завдяки наявним параметрам вам дозволено визначати поведінку інструменту, додавати сайти до винятків або вмикати гнучке блокування певних елементів.

 1. Для початку через меню розширення перейдіть в &171; Налаштування&187; , натиснувши по значку шестерінки.
 2. Переход к настройкам расширения AdGuard в Mozilla Firefox
 3. Перший розділ називається & 171; Основні & 187; . Тут активуються або відключаються певні параметри: наприклад, можна дозволити пошукову рекламу і промо-акції сайтів, автоматично підключати відповідні фільтри або змінювати інтервал їх оновлення.
 4. Основное меню настроек расширения AdGuard в Mozilla Firefox
 5. Другий розділ &8212; &171; фільтри & 187; . Тут встановлюється те, які саме елементи сайтів будуть блокуватися. Ознайомтеся з усіма присутніми пунктами, щоб вибрати відповідні. Переміщайте повзунки для включення або деактивації параметрів.
 6. Выбор параметров блокировки для расширения AdGuard в Mozilla Firefox
 7. Меню &171; Антитрекінг&187; повністю присвячено тому, щоб убезпечити вас від стеження з боку сайтів. Тут присутні опції відключення cookie і найпопулярніших методів відстеження в один клік. Якщо ви турбуєтеся про свою безпеку, просто активуйте правило і перезавантажте розширення для вступу налаштувань в силу.
 8. Включение функций против слежки в расширении AdGuard в Mozilla Firefox
 9. & 171; білий список&187; дозволяє вам вручну задати перелік сайтів, на яких не буде блокуватися реклама. Його можна інвертувати, перетворивши в чорний, натиснувши всього на одну кнопку. Використовуйте імпорт раніше збереженого списку сайтів, якщо такий є, щоб вручну не вводити кожне посилання.
 10. Настройка белого списка сайтов для расширения AdGuard в Mozilla Firefox
 11. РОЗДІЛ & 171; Користувацькі правила & 187; буде корисний тільки просунутим користувачам. Саме тут здійснюється створення правил фільтрації на HTML і CSS. Додатково розробники надають основну документацію за правилами складання параметрів фільтрації.
 12. Модуль для создания правил расширения AdGuard в Mozilla Firefox
 13. Завершує розділ з настройками Категорія & 171; Різне&187; . Тут знаходяться всі ті параметри, які не потрапили в інші розділи. Уважно вивчайте їх опису, щоб зрозуміти, які варто відключити, а які слід залишити в активному режимі.
 14. Разные настройки расширения AdGuard в Mozilla Firefox

Тільки що ви ознайомилися з основною інформацією по взаємодії з розширенням AdGuard Антибаннер в веб-інтерфейсі Mozilla Firefox, що допомагають зрозуміти, чи підходить воно вам для постійного використання.

більше статей на цю тему: