Використання Ghostery в Mozilla Firefox

Крок 1: Встановлення Ghostery в Mozilla Firefox

Спершу коротко розглянемо інсталяцію Ghostery. Представлена далі інструкція націлена на початківців користувачів і допоможе їм розібратися з процесом додавання цього розширення в браузер. Якщо ви вже виконали інсталяцію, переходите до наступних розділів статті.

Завантажити Ghostery через Firefox Add-Ons

 1. Відкрийте сторінку Ghostery в офіційному магазині веб-переглядача. Найпростіше це зробити, клікнувши на посилання вище. Там натисніть на кнопку &171;додати до Firefox&187; .
 2. Кнопка для установки расширения Ghostery в Mozilla Firefox
 3. Підтвердьте додавання через спливаюче вікно. Разом з цим відбувається і надання основних дозволів, необхідних для коректного функціонування Ghostery.
 4. Подтверждение установки расширения Ghostery в Mozilla Firefox
 5. Після ви будете переміщені на сторінку початку роботи з Ghostery. Закрийте вікно про пропозицію скачування додатки. Однак якщо воно вас цікавить, переходите до ознайомлення з ним.
 6. Успешная установка расширения Ghostery в Mozilla Firefox
 7. Новачкам розробники пропонують пройти навчання. У відповідному блоці натисніть на &171; почати & 187; , щоб почати читати основну інформацію.
 8. Переход к ознакомлению с расширением Ghostery в Mozilla Firefox в инструкциях от разработчиков
 9. За бажанням оновіть додаток до повної версії з розблокованими спеціальними функціями, заплативши певну ціну. Далі ми поговоримо лише про базову безкоштовну конфігурацію.
 10. Приобретение полной версии расширения Ghostery в Mozilla Firefox

Крок 2: Використання Ghostery в Mozilla Firefox

Ми структурували статтю по розділах, щоб вам простіше було орієнтуватися в інструкціях по взаємодії з Ghostery. Почніть ознайомлення з першого розділу, поступово переходячи до наступних. Так ви зрозумієте, чи заслуговує доповнення вашої уваги і чи варто його взагалі додавати в браузер.

Створення облікового запису

Реєстрація профілю в Ghostery не є обов'язковим кроком, тому можете його пропустити. Однак якщо ви в майбутньому захочете придбати повну версію або синхронізувати налаштування на інших пристроях або в використовуваних браузерах, зробити це рекомендується. Процес створення профілю не займе багато часу.

 1. У тій же вітальній вкладці розширення справа внизу натисніть по напису &171; Створити обліковий запис&187; .
 2. Переход к регистрации учетной записи для расширения Ghostery в Mozilla Firefox
 3. Введіть реєстраційні дані, прийміть правила Ліцензійної угоди і клікніть на &171; створити & 187; . Ми радимо перевіряти введену інформацію, адже на вказану адресу електронної пошти далі буде відправлено посилання для підтвердження аккаунта.
 4. Регистрация учетной записи для расширения Ghostery в Mozilla Firefox
 5. Ви будете повідомлені про успішне створення профілю, а разом з цим відбудеться і авторизація. Однак обліковий запис ще не підтверджено.
 6. Успешная регистрация учетной записи для расширения Ghostery в Mozilla Firefox
 7. Зробіть це, перейшовши за посиланням, яке було надіслано на вказану адресу.
 8. Подтверждение учетной записи Ghostery в Mozilla Firefox перед началом использования

Управління активністю розширення

Розширення готове виконувати свою функцію, а саме блокувати рекламу і усувати елементи сайтів, що підвищують можливість відстеження комп'ютера і поширення шкідливих файлів. За допомогою головного меню, яке відкривається при натисканні на значок доповнення, ви можете включати або відключати його основні функції. За замовчуванням пункти блокування реклами, розумні алгоритми і антитрекінг знаходяться в активному стані, про що ви дізнаєтеся при відкритті цього самого меню.

Кнопки для управления блокировкой трекеров расширением Ghostery в Mozilla Firefox

Трохи вище розташовані інші елементи управління. Кнопка & 171; довіряти сайту & 187; відповідає за додавання веб-адреси в білий список, тобто блокування контенту за допомогою Ghostery там проводитися не буде. & 171; обмежити сайт & 187; робить те саме, але навпаки. При додаванні веб-ресурсу в чорний список трекери будуть блокуватися перманентно. Шляхом натискання на третю кнопку відбувається зупинка роботи Ghostery на вказаний проміжок часу або до повторного кліка по ній же.

Кнопки для управления действием Ghostery в Mozilla Firefox на определенном сайте

Статистика та управління блокуваннями

Під час своєї активної роботи Ghostery блокує величезну кількість різної реклами та інших елементів інтерфейсу на сайтах, а вся інформація про це зберігається в окремому меню. Нічого не заважає вам подивитися детальну статистику і управляти блокуваннями через Налаштування Розширення.

 1. Відкрийте головне меню Доповнення, клікнувши по значку на верхній правій панелі браузера. Там клацніть по піктограмі у вигляді трьох вертикальних точок.
 2. Открытие контекстного меню расширения Ghostery в Mozilla Firefox
 3. У списку виберіть перший же пункт &171;Налаштування&187; .
 4. Переход к основным настройкам расширения Ghostery в Mozilla Firefox
 5. Через категорію & 171; глобальне блокування & 187; вкажіть тип трекерів, які ви хочете відстежити.
 6. Открытие параметров глобальной блокировки расширения Ghostery в Mozilla Firefox
 7. Ви бачите цілий список різних джерел, які були заблоковані останнім часом. Натисніть по одному з них, щоб отримати детальну інформацію. Якщо приберете хрестик з пункту, трекер перестане блокуватися, а зміни відразу ж будуть збережені.
 8. Просмотр заблокированных трекеров в Ghostery в Mozilla Firefox

Налаштування довіри та обмежень

Вище ми вже згадали про те, як додати відкритий сайт в білий або чорний список Ghostery через Головне меню. Однак такий варіант зручний далеко не у всіх випадках. Наприклад, іноді буває потрібно сформувати список з декількох адрес відразу без попереднього відкриття і переходу по окремих вкладках. Тоді краще скористатися настройками Доповнення. За вже знайомим сценарієм перейдіть до налаштувань Ghostery, де вас цікавить другий розділ & 171; Довіра та обмеження&187; . Виберіть одну з вкладок і почніть формувати список, вручну вводячи або вставляючи раніше скопійовані адреси сайтів.

Управление черным и белым списком через расширение Ghostery в Mozilla Firefox

Зміни будуть збережені відразу ж, а в майбутньому нічого не завадить вам повернутися до цих списків і редагувати їх за особистими уподобаннями.

Загальні налаштування Ghostery

На завершення торкнемося теми глобальних налаштувань розширення в Mozilla Firefox. Всього існує кілька розділів, які б хотілося торкнутися. Розбереться з цим навіть початківець юзер, а завдяки наступній інструкції це станеться ще швидше.

 1. У відповідному розділі відкрийте & 171; Загальні налаштування & 187; . Тут присутні кілька параметрів, що відповідають за активність Ghostery. Наприклад, ви можете вимкнути автоматичне оновлення бібліотеки трекерів, створити більш гнучкий план блокування та вирішити, чи відображати адреси трекерів. Навпроти кожного пункту є загальний опис від розробника, тому детально розбирати кожен ми не будемо.
 2. Общие настройки расширения Ghostery в Mozilla Firefox через главное меню
 3. Через & 171; повідомлення&187; налаштуйте, в яких випадках на екрані будуть спливати попереджувальні повідомлення. Наприклад, при наявності оновлень, знайдених трекерах або випуску нових функцій. Просто відзначте галочкою оповіщення, які вважаєте за краще отримувати.
 4. Настройка уведомлений для расширения Ghostery в Mozilla Firefox через главное меню
 5. & 171; фіолетове вікно&187; - окрема функція Ghostery, яка відповідає за відображення цього самого вікна з виявленими трекерами. У ньому знаходиться основна інформація про трекерах на конкретній сторінці сайту, а також відображається лічильник блокувань. Якщо ви бажаєте включити цю опцію, відзначте галочкою відповідний пункт, задайте розташування вікна і налаштуйте автоматичне відключення.
 6. Включение опции фиолетового окна при настройке Ghostery в Mozilla Firefox
 7. Зверніть увагу на представлений нижче скріншот, що демонструє принцип роботи фіолетового вікна. На ньому відразу показується кількість трекерів і які з них були заблоковані.
 8. Использование опции фиолетового окна при настройке Ghostery в Mozilla Firefox
 9. Останній розділ налаштувань називається & 171; обліковий запис&187; . Звідси здійснюється перехід до зміни призначених для користувача даних і можна зберегти настройки Ghostery у вигляді файлу для подальшого їх імпорту.
 10. Управление учетной записью расширения Ghostery в Mozilla Firefox

більше статей на цю тему: