додаток Personas для браузера Mozilla Firefox

Дополнение Personas для Mozilla Firefox
Незважаючи на те, що браузер Mozilla Firefox має досить стильний інтерфейс, не можна не погодитися з тим, що він занадто простий, в зв'язку з чим багато користувачів хочуть його прикрасити. Саме тому в даній статті піде мова про браузерному розширенні personas.

Personas – офіційне доповнення для браузера Mozilla Firefox, яке дозволяє управляти темами оформлення для браузера, буквально в пару кліків застосовуючи нові і легко створюючи власні.

Як встановити розширення Personas?

За традицією, ми починаємо з роз'яснення принципу установки доповнення для Firefox. В даному випадку у вас два варіанти: або пройти відразу за посиланням в кінці статті на сторінку завантаження доповнення, або вийти на нього самостійно через магазин Firefox. Для цього клацніть в правому верхньому куті Firefox по кнопці меню браузера, а потім в відобразиться меню пройдіть до розділу «Додатки» .

Дополнение Personas для Mozilla Firefox

У лівій області вікна пройдіть до вкладки «Розширення» , а в правій в пошуковий рядок введіть найменування шуканого Доповнення – Personas.

Дополнение Personas для Mozilla Firefox

Коли на екрані відображаються результати пошуку, нам потрібно буде встановити найперше запропоноване розширення (Personas Plus). Для його інсталяції в браузер клацніть правіше по кнопці»встановити" .

Дополнение Personas для Mozilla Firefox

Через кілька миттєвостей розширення буде встановлено в ваш браузер, а стандартна тема оформлення Firefox буде відразу ж замінена на альтернативну.

Дополнение Personas для Mozilla Firefox

Як користуватися Personas?

Управління розширенням здійснюється через його меню, в яке можна потрапити, якщо клацнути в правому верхньому куті по іконці Доповнення.

Дополнение Personas для Mozilla Firefox

Сенс даного доповнення – моментальна зміна тим оформлення. Всі доступні теми відображаються в розділі «Featured» . Щоб дізнатися, як виглядає та чи інша тема, вам досить навести на неї курсор миші, після чого буде активований режим попереднього перегляду. Якщо тема Вас влаштовує, остаточно застосуєте її для браузера, клацнувши один раз лівою кнопкою миші.

Дополнение Personas для Mozilla Firefox

Наступна цікава можливість доповнення Personas – створення індивідуального скіна, що дозволяє скомпонувати власну тему оформлення для Firefox. Щоб приступити до створення власної теми оформлення, Вам буде потрібно пройти в меню Доповнення до розділу "шкіра користувача" – »редагувати" .

Дополнение Personas для Mozilla Firefox

На екрані відобразиться вікно, в якому розмістилися наступні графи:

  • Назва. у дану графу ви вводите найменування для свого скіна, оскільки ви можете створювати їх тут необмежену кількість;
  • Верхнє зображення. в даному випадку вам буде потрібно вставити з комп'ютера зображення, яке розміститься в шапці браузера;
  • Нижнє зображення. відповідно, зображення, завантажене для даного пункту, буде відображатися в нижній області вікна браузера;
  • Колір тексту. Задайте необхідний колір тексту для відображення найменування вкладок;
  • Колір заголовка. завдання унікального кольору для заголовка.
Дополнение Personas для Mozilla Firefox

Власне, на цьому створення власної теми оформлення можна вважати завершеною. У нашому випадку призначена для користувача тема, створення якої зайняло не більше двох хвилин, виглядає наступним чином:

Дополнение Personas для Mozilla Firefox

Якщо ви не любите одноманітність, то регулярна зміна тим оформлення браузера Mozilla Firefox позбавить вас від рутинного зовнішнього вигляду веб-оглядача. А враховуючи, що за допомогою доповнення можна моментально застосовувати як сторонні скіни, так і створені власноруч, то дане доповнення вельми припаде до душі користувачам, хто любить налаштовувати кожну деталь на свій смак.

Завантажити Personas Plus безкоштовно

Завантажити останню версію програми з офіційного сайту

більше статей на цю тему: