плагін QuickTime для браузера Mozilla Firefox

QuickTime Plugin для Firefox
QuickTime - популярний медіапрогравач від компанії Apple, спрямований на відтворення популярних форматів аудіо і відео, зокрема – &171;яблучних&187; форматів. Для того щоб забезпечити нормальне відтворення медіафайлів в браузері Mozilla Firefox , передбачений спеціальний плагін QuickTime.

Перевірка наявності плагіна QuickTime у браузері Mozilla Firefox

Не всі продукти компанії Apple однаково хороші. Так, медіапрогравач QuickTime для ОС Windows вважається провальним продуктом, у зв'язку з чим Apple припинила його подальшу підтримку. До складу даного програвача входить і спеціальний плагін для браузера Mozilla Firefox, що відповідає за відтворення фільмів та інших медіафайлів в Інтернеті.

Перейдіть в вашому браузері за цим посиланням . Якщо вкладення відтворюється нормально, значить, у вашому браузері встановлений плагін QuickTime, який активований і коректно працює. Якщо ж вкладення не відображається, можна зробити висновок, що плагін або відключений, або зовсім відсутня в Mozilla Firefox.

Встановлення або оновлення плагіна QuickTime

Щоб оновити плагін QuickTime, нам потрібно буде завантажити сам медіапрогравач. Зверніть увагу: оскільки розробка QuickTime була припинена, то остання доступна версія працює з Windows 7 і більш молодшими версіями даної операційної системи. Варто враховувати той факт, що на більш нових версіях операційної системи даний Програмний продукт може працювати некоректно.

  1. Завантажте QuickTime з офіційного веб-сайту розробника за посиланням нижче.

    Завантажити останню версію програми з офіційного сайту

  2. Запустіть завантажений інсталяційний файл і виконайте установку програвача на комп'ютер.
  3. Перезапустіть Firefox: для цього повністю закрийте браузер і запустіть його знову.

Після виконання даної процедури плагін QuickTime повинен бути встановлений в ваш браузер. Обов'язково враховуйте той факт, що розробка програвача і плагіна була припинена, через що у вас можуть виникнути проблеми в безпеці і стабільній роботі браузера.

більше статей на цю тему: