завантаження музики з ВКонтакте в браузері Opera

Веб-ресурс ВКонтакте вже давно перестав бути звичайною соціальною мережею. Це найбільший портал для спілкування, на якому розміщено величезну кількість контенту, в тому числі і музичного характеру. У зв'язку з цим актуальною стає завдання завантаження музики з даного сервісу на комп'ютер, тим більше що штатних інструментів для цього не надається. Давайте розберемося, як завантажити музику з ВК за допомогою браузера Opera .

Скачування музики з ВК в Опері

Стандартними інструментами браузера музику з ВКонтакте Скачати не вийде, але за допомогою спеціальних розширень зробити це не складе труднощів. Поговоримо про найзручніших з них.

Спосіб 1 « " Завантажити Музику ВКонтакте»

Одним з найпопулярніших розширень, що спеціалізуються на скачуванні музики з ВК, є «Завантажити музику ВКонтакте».

Встановити розширення " Завантажити музику ВКонтакте»

 1. Для того щоб його завантажити, переходимо в Головне меню Опери і в списку вибираємо пункт «Розширення» . Далі переходимо в розділ " Завантажити розширення» .
 2. Переход на официальный сайт расширений через главное меню в браузере Opera
 3. Нас перекидає на сайт розширень опери. Вбиваємо в пошуковий рядок " Завантажити Музику ВКонтакте» і тиснемо на кнопку запуску пошуку.
 4. Переход у поиску дополнения Скачать Музыку ВКонтакте на официальном сайте расширений в браузере Opera
 5. У списку видачі вибираємо перший же результат і переходимо по ньому.
 6. Переход на страницу дополнения Скачать Музыку ВКонтакте из поисковой выдачи на официальном сайте расширений в браузере Opera
 7. Ми потрапляємо на сторінку встановлення розширення. Тиснемо на велику кнопку зеленого кольору «додати в Opera» .
 8. Переход на страницу дополнения Скачать Музыку ВКонтакте из поисковой выдачи на официальном сайте расширений в браузере Opera
 9. Починається процес встановлення, під час якого кнопка змінює колір на жовтий.
 10. Процедура установки дополнения Скачать Музыку ВКонтакте на официальном сайте расширений в браузере Opera
 11. Після закінчення установки кнопка знову повертає зелений колір, і на ній з'являється напис " встановлено» .
 12. Допонение Скачать Музыку ВКонтакте установлено на официальном сайте расширений в браузере Opera
 13. Тепер, щоб перевірити працездатність розширення, переходимо на будь-яку сторінку соціальної мережі ВКонтакте, де розміщені музичні треки. Зліва від їх найменування розташовується кнопка, по якій і потрібно натиснути для збереження аудіофайлу на ПК.
 14. Переход к скачиванию музыки на сайте ВКонтате с помощью расширения Скачать Музыку ВКонтакте в браузере Opera
 15. Завантаження буде виконано стандартними інструментами браузера.

Спосіб 2: SaveFrom.net helper

Наступне розширення, яке дозволяє завантажувати аудіозаписи з ВКонтакте і інших популярних сервісів, називається SaveFrom.net helper, але на відміну від попереднього, з його допомогою можна завантажувати ще й відео.

Встановити SaveFrom.net helper

 1. Установка цього розширення здійснюється через офіційний магазин Opera за тим же алгоритмом, що і у випадку з розглянутим вище «Завантажити музику ВКонтакте».
 2. Переход к добавлению расширения в веб-озреватель SaveFrom.net helper на официальном сайте дополнений в браузере Opera
 3. Після встановлення SaveFrom.net при заході на ту сторінку ВКонтакте, де розміщено аудіо, наводимо курсор на найменування файлу, який необхідно завантажити. Праворуч від назви відобразиться значок у вигляді логотипу savefrom. При наведенні курсору на нього з'явиться інформація про розмір в мегабайтах і бітрейті. Для початку завантаження обраного музичного ролика клацаємо лівою кнопкою миші по цьому значку.
 4. Переход к скачиванию музыки на сайте ВКонтате с помощью расширения SaveFrom.net helper в браузере Opera
 5. Відкриється вікно збереження файлу. Переміщаємося в ньому в ту директорію, куди хочемо помістити завантажений аудіофайл, і натискаємо кнопку " Зберегти» .
 6. Указание директории сохранения музыки с сайта ВКонтате с помощью расширения SaveFrom.net helper в окне Сохранить как в браузере Opera
 7. Після цього музика буде збережена в зазначеному місці жорсткого диска комп'ютера і стане доступна для прослуховування оффлайн за допомогою стандартних медіапрогравачів.

Спосіб 3: VkOpt

Одним з кращих розширень для роботи з соціальною мережею ВКонтакте через браузер Opera є VkOpt. На відміну від таких вузькоспеціалізованих доповнень, як попереднє, крім скачування музики і відео, воно надає величезну кількість інших можливостей для роботи з даним сервісом. Але ми детально зупинимося саме на завантаженні аудіофайлів.

Завантажити VkOpt для Opera

 1. Після установки VkOpt переходимо на сайт соціальної мережі ВКонтакте. Як бачимо, його використання вносить значні зміни в інтерфейс даного ресурсу. Щоб перейти в Налаштування Розширення, натискаємо по трикутнику близько аватарки користувача.
 2. Переход в пользовательское меню социальной сети ВКонтате в браузере Opera
 3. У меню натискаємо по пункту «VkOpt» .
 4. Переход в настройки расширения VkOpt через пользовательское меню социальной сети ВКонтате в браузере Opera
 5. Ми переходимо до налаштувань VkOpt. Обов'язково переконайтеся, щоб навпроти пункту " завантаження аудіо» стояла галочка. Тільки в цьому випадку буде можливість завантажувати музику з ВКонтакте через дане розширення.
 6. Активация скачинания аудио в настройках расширения VkOpt в браузере Opera
 7. Тепер ми сміливо можемо переходити на будь-яку сторінку ВКонтакте, де є аудіоролики. Як бачимо, тепер при наведенні покажчика курсору на будь-який трек в соціальній мережі з'являється іконка у вигляді спрямованої вниз стрілки. Для того щоб запустити завантаження, натискаємо по ній.
 8. Переход к скачиванию музыки на сайте ВКонтате с помощью расширения VkOpt в браузере Opera
 9. Завантаження передається стандартному інструменту браузера Opera, призначеному для завантаження файлів.
 10. Указание директории сохранения музыки с сайта ВКонтате с помощью расширения VkOpt в окне Сохранить как в браузере Opera
 11. Після її завершення можна прослухати музику, запустивши файл будь-яким аудіопрогравачем.

  Завантажувати музику з ВКонтакте на комп'ютер можна не тільки за допомогою Opera, але і в інших браузерах, використовуючи доповнення або і спеціальні програми. Більш того, цю ж задачу можна вирішити і на смартфоні з Android і iOS.

  Детальніше:
  як завантажити музику з ВКонтакте
  як зберегти музику з ВК на телефон

Як бачимо, єдиним зручним способом скачування музики з соціальної мережі ВКонтакте є установка спеціальних доповненнях. Якщо крім цього ви не потребуєте розширення можливостей роботи з даною соціальною мережею, найкраще встановити вузькоспеціалізовані інструменти «Завантажити музику ВКонтакте» або savefrom. Якщо ж хочете не тільки отримати можливість скачування музики, але і значно розширити функціонал взаємодії з сервісом ВКонтаке, кращим варіантом буде використання VkOpt.

більше статей на цю тему: