Перегляд збережених паролів у браузері Internet Explorer

Комфортний веб-серфінг зі зручним і швидким доступом до сайтів складно уявити без збереження паролів від них, і навіть у Internet Explorer є така функція. Правда, зберігаються ці дані далеко не в самому очевидному місці. В якому саме? Якраз про це ми і розповімо далі.

Перегляд паролів в Інтернет Експлорер

Так як IE тісно інтегрований в ОС Windows, що зберігаються в ньому логіни і паролі знаходяться не в самому веб-браузері, а в окремому розділі Системи. І все ж, потрапити в нього можна саме через налаштування даної програми.

Примітка: виконувати нижчевикладені рекомендації необхідно з-під облікового запису адміністратора. Про те, як отримати ці права в різних версіях операційної системи, розказано в представлених за посиланнями нижче матеріалах.

Детальніше: отримання прав адміністратора в Windows 7 і Windows 10

 1. Відкрийте розділ налаштувань Internet Explorer. Для цього можна або натиснути по розташованої в правому верхньому куті кнопці " сервіс» , виконаної у вигляді шестерінки, або скористатися клавішами «ALT+X» . У меню слід вибрати пункт " Властивості браузера» .
 2. Открытие Настроек и переход в свойства браузера Internet Explorer на Windows
 3. У невеликому вікні, яке буде відкрито, перейдіть у вкладку»зміст" .
 4. Перейти во вкладку Содержание Свойств браузера Internet Explorer на Windows
 5. Опинившись в ній, клікніть по кнопці»Параметри" , яка знаходиться в блоці " автозаповнення» .
 6. открыть раздел параметров автозаполнения в браузера Internet Explorer на Windows
 7. Буде відкрито ще одне вікно, де слід натиснути на " управління паролями» .
 8. Переход к управлению паролями в браузера Internet Explorer на Windows

  Примітка: Якщо у вас встановлена Windows 7 і нижче, кнопка & 171; управління паролями & 187; буде відсутній. У цій ситуації дійте альтернативним способом, зазначеним в самому кінці статті.

 9. Ви потрапите в розділ системи " менеджер облікових даних» , саме в ньому і знаходяться всі логіни і паролі, які ви зберігали в Експлорері. Для їх перегляду натисніть по вказує вниз стрілкою, розташованої навпроти адреси сайту,
  Диспетчер учетных данных с паролями, сохраненными в браузере Internet Explorer на Windows
  а потім за посиланням " показати» навпроти слова »Пароль" і точок, за якими він ховається.
  Просмотр пароля, сохраненного в браузере Internet Explorer на Windows
  Аналогічним чином ви можете переглянути всі інші паролі від сайтів, які раніше зберігалися в IE.
 10. Читайте також: налаштування браузера Internet Explorer

  Додатково: отримати доступ до " диспетчеру облікових даних» можна і не запускаючи Інтернет Експлорер. Достатньо лише відкрити " Панель управління» , переключити режим її відображення на " Дрібні значки» і знайдіть там подібний розділ. Цей варіант особливо актуальний для користувачів Windows 7, так як у них у вікні & 171; Властивості браузера&187; може бути відсутня кнопка & 171; управління паролями & 187; .
  Открыть Диспетчер учетных данных через Панель управления в Windows
  Читайте також: як відкрити "Панель управління" в Windows 10

Вирішення можливих проблем

Як ми вже сказали На самому початку даної статті, Перегляд збережених паролів в інтернет Експлорере можливий виключно з-під облікового запису адміністратора, яка, до того ж, повинна бути захищена паролем. Якщо такий не встановлений, в " диспетчері облікових даних» ви або взагалі не побачите розділу " облікові дані для Інтернету» , або не побачите тільки збережені в ньому відомості. Рішень в даному випадку два – установка пароля на локальну обліковий запис або Вхід в Windows за допомогою облікового запису Microsoft, яка за замовчуванням вже захищена паролем (або пін-кодом) і наділена достатніми повноваженнями.
Сохраненные пароли браузера Internet Explorer отсутствуют в Windows
Відразу після того, як ви успішно авторізуетесь в попередньо захищеному акаунті і повторно виконайте вищевикладені рекомендації, зможете побачити і шукані паролі з браузера IE. У сьомій версії Віндовс для цих цілей буде потрібно звернутися до " панелі управління» , аналогічним чином можна вчинити і в «десятці», але є й інші варіанти. Про те, які конкретно необхідно виконати дії для забезпечення захисту учеткі, ми раніше писали в окремому матеріалі, з ним і рекомендуємо ознайомитися.
Создание пароля для локальной учетной записи в Windows
Докладно: встановлення пароля на обліковий запис у Windows

На цьому ми закінчимо, адже тепер ви точно знаєте, де зберігаються паролі, внесені в браузер Internet Explorer, і як потрапити в цей розділ операційної системи.

більше статей на цю тему: