перегляд завантажених файлів в Internet Explorer

IE. Загрузки
Будь-який сучасний додаток для перегляду веб-сторінок дозволяє переглядати список файлів, завантажених через браузер. Також це можна зробити і в вбудованому браузері Internet Explorer (IE). Це досить корисно, так як часто початківці користувачі зберігають на ПК щось з інтернету, а потім не можуть знайти потрібні файли.

Далі мова піде про те, як подивитися завантаження в Internet Explorer, як управляти цими файлами, і як налаштувати параметри завантаження в Internet Explorer.

Перегляд завантажень в IE 11

  • Відкрийте Internet Explorer
  • У правому верхньому куті браузера натисніть іконку сервіс у вигляді шестерні (або комбінацію клавіш Alt+X) і в меню, яке відкриється виберете пункт переглянути завантаження
Загрузки в IE
  • У вікні перегляд завантажень буде відображатися інформація про всіх завантажених файлах. Можна шукати потрібний файл в цьому списку, а можна перейти в директорію (в графі розташування ), вказану для скачування і там продовжити пошук. За замовчуванням, це каталог Завантаження
IE. Просмотр загрузок

Варто зауважити, що активні завантаження в IE 11 відображаються в нижній частині браузера. З такими файлами можна здійснювати ті ж операції, що і з іншими викачаними файлами, а саме, відкрити файл після завантаження, відрити папку, що містить даний файл і відкрити вікно " перегляд завантажень»

IE. Активные загрузки

Налаштування параметрів завантаження в IE 11

Для налаштування параметрів завантаження необхідно у вікні перегляд завантажень в нижній панелі натиснути на пункт Параметри . Далі у вікні параметри завантаження можна вказати каталог для розміщення файлів і відзначити чи варто повідомляти користувача про завершення скачування.

IE. Параметры

Як видно знайти викачані через браузер Internet Explorer файли, а також налаштувати параметри їх завантаження можна досить просто і швидко.

більше статей на цю тему: