Оновлення Internet Explorer

Internet Explorer (IE) &8212; одне з найшвидших і безпечних додатків для перегляду Інтернет-сторінок. З кожним роком розробники старанно працювали, щоб удосконалити цей браузер і додати до нього новий функціонал, тому досить важливо вчасно оновити IE до останньої версії. Це дозволить повністю відчути всі переваги цієї програми.

Оновлення Internet Explorer 11 (Windows 7, Windows 10)

IE 11 &8212; остаточна версія браузера. Оновлення Internet Explorer 11 для Windows 7 відбувається не так як в попередніх версіях цієї програми. Користувачеві для цього взагалі не потрібно прикладати зусиль, так як оновлення за замовчуванням повинні встановлюватися автоматично. Для того щоб упевнитися в цьому, досить виконати наступну послідовність команд.

  • Відкрийте Internet Explorer і в правому верхньому куті браузера натисніть іконку сервіс у вигляді шестерні (або комбінацію клавіш Alt+X). Потім в меню, яке відкриється виберете пункт Про програму
  • У вікні Про програму Internet Explorer потрібно упевнитися, що стоїть прапорець встановлювати нові версії автоматично
IE11

Аналогічним чином можна оновити браузер Internet Explorer 10 для Windows 7. Попередні версії Internet Explorer (8, 9) оновлюються за допомогою системних оновлень. Тобто, щоб оновити IE 9, потрібно відкрити службу оновлення Windows ( Windows Update ) і в списку доступних оновлень вибрати ті, які стосуються браузера.

Обновление IE

Очевидно, що завдяки старанням розробників оновити Internet Explorer досить легко, тому кожен користувач зможе самостійно виконати цю просту процедуру.

більше статей на цю тему: