очищаємо історію в браузері

Спосіб 1: інструменти браузера

У кожному веб-браузері є вбудована функція, що дозволяє не тільки відстежувати історію пошуку, але і управляти нею, видаляючи окремі запити або весь журнал за певний час. Це основний метод очищення, який підійде більшості користувачів. Головне & 8212; знайти потрібний параметр в використовуваному браузері, і як раз про найпопулярніші і піде мова в наступних розділах нашої статті.

Яндекс.Браузер

Зупинимося на найпоширенішому вітчизняному веб-оглядачі під назвою Яндекс.Браузер . У ньому переглянути недавні вкладки можна прямо через меню, розгорнувши відповідний список. Через нього ж відбувається перехід до повного журналу відвідувань, де є різні налаштування для очищення історії. Ви можете вибірково видалити кілька запитів або вибрати період, за який потрібно стерти весь журнал. Про ці методи більш детально читайте в іншій статті на нашому сайті за посиланням нижче.

Детальніше: очищення історії в Яндекс.Браузері

Как очистить историю браузера-01

Додатково відзначимо, що в цій же рекомендованої статті є метод, пов'язаний з очищенням журналу відвідувань в мобільному додатку Яндекс.Браузер. Він буде актуальний і в тих випадках, коли на декількох пристроях у вас налаштована синхронізація за допомогою використання одного і того ж аккаунта. З будь-якого з них можна буде очистити журнал відвідувань для всіх пристроїв.

Google Chrome

Звичайно, не можна обійти стороною і відомий браузер Google Chrome , який вибирають в якості основного багато користувачів. Принцип очищення історії в ньому такий же простий, як і в будь-якому іншому веб-браузері. Підтримується перегляд всього журналу з вибірковим видаленням або вибір періоду для швидкого очищення. Все це здійснюється через налаштування, перехід до яких відбувається буквально в пару кліків.

Детальніше: Як очистити історію в браузері Google Chrome

Как очистить историю браузера-02

Mozilla Firefox

Ще одним популярним веб-оглядачем вважається Mozilla Firefox . Користувачі даної програми можуть відкрити меню, відразу розгорнути список з журналом і натиснути кнопку для очищення. Крім цього підтримується і повноцінне управління історією шляхом вибіркового видалення потрібних запитів. Для цього знадобиться відкрити розділ в Налаштуваннях і зробити необхідні дії. Клацніть по посиланню нижче, якщо бажаєте більш детально розібратися в цьому питанні.

Детальніше: Як очистити історію в браузері Mozilla Firefox

Как очистить историю браузера-03

Opera

На наступному скріншоті ви бачите варіант швидкого переходу до очищення історії в браузері Opera . Досить просто викликати основне меню, навести курсор на пункт &171; історія & 187; і вибрати відповідну дію. Крім цього, існують ще два інших методу, які теж можуть виявитися корисними. Тому рекомендуємо окремо ознайомитися з ними в іншому матеріалі від нашого автора.

Детальніше: очищення історії в Opera

Как очистить историю браузера-04

Microsoft Edge

Стандартний браузер Windows за рахунок частих оновлень і отримання різних поліпшень стає теж досить привабливим для користувачів, тим більше його не потрібно окремо завантажувати на комп'ютер. Якщо ви працюєте в даному веб-браузері, теж можете задатися питанням очищення історії. Цей процес виглядає наступним чином:

 1. Відкрийте меню Microsoft Edge, натиснувши кнопку з трьома крапками на верхній панелі праворуч. З списку виберіть пункт &171;Журнал&187; .
 2. Как очистить историю браузера-05
 3. Далі у вікні журналу натисніть по такій же кнопці для виклику додаткових дій і виберіть пункт &171; видалити дані веб-перегляду&187; .
 4. Как очистить историю браузера-06
 5. У новому вікні вкажіть, за який період часу ви хочете очистити історію. Це може бути одна година, день, тиждень, місяць або весь час.
 6. Как очистить историю браузера-07
 7. Нижче зніміть галочки з параметрів видалення журналу скачування і файлів кешу, якщо не зацікавлені в очищенні і цієї інформації.
 8. Как очистить историю браузера-08
 9. Клацніть на & 171; Видалити зараз&187; і очікуйте закінчення процесу.
 10. Как очистить историю браузера-09
 11. Як тільки з екрану зникне вікно взаємодії і з'явиться просто основне меню з настройками, історію можна вважати очищеною. Відкрийте журнал повторно і переконайтеся в коректному видаленні запитів.
 12. Как очистить историю браузера-010

Спосіб 2: програми для очищення кешу

Існують спеціальні багатофункціональні програми, призначені для очищення комп'ютера від сміття і виправлення невеликих помилок. Зазвичай в них є інструменти, спрямовані і на видалення різної інформації з використовуваних браузерів. В рамках цієї статті ми розберемо два таких додатки виключно із застосуванням засобу очищення журналу відвідувань.

Варіант 1: CCleaner

CCleaner &8212; безкоштовне програмне забезпечення для очищення комп'ютера від тимчасових файлів, кешу та іншого сміття, яке накопичується за час використання. Ми не будемо розглядати весь процес аналізу операційної системи, а зупинимося тільки на браузерах і їх історії.

Завантажити CCleaner

 1. Після запуску CCleaner перейдіть до розділу & 171; стандартне очищення & 187; і зверніть увагу на блоки з назвою стандартних браузерів. Використовуйте їх налаштування, якщо працюєте в одному з них.
 2. Как очистить историю браузера-011
 3. Потрібно поставити галочку біля пункту & 171; Журнал відвіданих сайтів & 187; , потім натисніть на &171; аналіз & 187; , дочекатися закінчення даного процесу і виконати очищення, видаливши всі збіги.
 4. Как очистить историю браузера-012
 5. Для сторонніх веб-оглядачів знадобиться вибрати вкладку &171; Додатки&187; , відзначити галочками пункти, пов'язані з журналом відвідувань, і точно так же запустити аналіз і очищення. Перевага CCleaner полягає в тому, що ви можете одночасно очистити історію у всіх встановлених на ПК браузерах.
 6. Как очистить историю браузера-013

Варіант 2: Ashampoo WinOptimizer

В якості альтернативного варіанту пропонуємо використовувати теж безкоштовне програмне забезпечення під назвою Ashampoo WinOptimizer. Принцип взаємодії з ним приблизно такий же, як і ви бачили в попередній інструкції, але ми зупинимося на ньому більш детально, щоб у вас не виникло питань по даній темі.

Завантажити Ashampoo WinOptimizer

 1. Для виконання очищення журналу браузера підійде і безкоштовна версія Ashampoo WinOptimizer, яку можна завантажити з офіційного сайту. Після запуску виберіть розділ & 171; обслуговування системи & 187; і перейдіть до &171;Internet Cleaner&187; .
 2. Как очистить историю браузера-014
 3. Сканування запускається для всіх браузерів, тому якщо якийсь із них зараз запущений, на екрані відобразиться вікно з пропозицією закрити його, щоб аналіз пройшов успішно.
 4. Как очистить историю браузера-015
 5. За замовчуванням під аналіз потрапляють всі файли, пов'язані з веб-оглядачем, включаючи кеш і куки, тому ми виправимо цю ситуацію через&171; Параметри & 187; , щоб отримати виключно журнал відвідувань.
 6. Как очистить историю браузера-016
 7. Для цього у відповідному вікні виберіть використовуваний браузер і залиште галочку тільки біля пункту & 171; Список історії відвіданих сторінок&187; .
 8. Как очистить историю браузера-017
 9. Запустіть повторний пошук, щоб інші файли зникли зі списку.
 10. Как очистить историю браузера-018
 11. Клацніть лівою кнопкою миші на використовуваному браузері, щоб перейти до очищення його історії.
 12. Как очистить историю браузера-019
 13. Залиште виділеними всі пункти або відзначте тільки&171; історія & 187; , потім натисніть на & 171; Видалити зараз&187; і очікуйте закінчення процесу.
 14. Как очистить историю браузера-020

Існує безліч подібних програм, які очищають різні файли як в операційній системі, так і в браузерах. Якщо вам не сподобалися запропоновані вище варіанти, можете вибрати будь-який інший, ознайомившись з оглядом на такий софт за посиланням нижче.

Детальніше: Програми для очищення кешу на комп'ютері

більше статей на цю тему: