Як відновити всі вкладки в браузері

Спосіб 1: штатні засоби

Більшість сучасних браузерів підтримує відновлення закритих вкладок за допомогою інструментарію, вже присутнього в системі. Розглянемо такі для найпопулярніших рішень.

Google Chrome

Хром від «корпорації добра» вже кілька років поспіль займає першу сходинку в рейтингах популярності, не в останню чергу завдяки великому набору можливостей, серед яких є місце і відновленню закритої сесії.

 1. Найбільш простий і примітивний спосіб-відновлення всіх вкладок по одній, комбінацією клавіш Ctrl+Shift+T . Також цю функцію можна задіяти, клікнувши правою кнопкою миші по елементу відкриття нової сторінки і вибравши відповідний пункт в контекстному меню.
 2. Задействовать контекстное меню новой вкладки для восстановления всех закрытых вкладок в Google Chrome
 3. Трохи більш просунутий варіант полягає у використанні журналу відвідувань, а саме пунктів меню «історія» - " Нещодавно закриті» . Тут можна вибрати конкретні посилання, які браузер розпізнав і здатний відновити.
 4. Использовать пункт недавно закрытых вкладок для восстановления всех закрытых вкладок в Google Chrome
 5. Останнім доступним методом є зміна параметрів запуску. Насамперед викличте &171;Налаштування&187; , натиснувши на три точки та вибравши відповідний пункт меню. Открыть настройки браузера для восстановления всех закрытых вкладок в Google Chrome

  Прокрутіть список до блоку «Запуск Chrome» і встановіть маркер навпроти параметра " раніше закриті вкладки» .

Настроить запуск браузера для восстановления всех закрытых вкладок в Google Chrome

Mozilla Firefox

«червона панда» від організації Mozilla також славиться просунутими можливостями, серед яких присутня і функціональність відновлення помилково закритих вкладок.

 1. За замовчуванням домашньою сторінкою є стартове меню, в якому є спеціальний розділ «Вибране» .
 2. Использовать стартовое меню для восстановления всех закрытых вкладок в Mozilla Firefox
 3. Другий варіант-використання того ж меню налаштувань, як у випадку з Chrome, за цю можливість відповідає пункт " відновити попередню сесію» .
 4. Открыть предыдущую сессию для восстановления всех закрытых вкладок в Mozilla Firefox
 5. Спрацює і комбінація клавіш Ctrl+Shift+T або контекстне меню нової вкладки.
 6. Контекстное меню новой вкладки для восстановления всех закрытых вкладок в Mozilla Firefox
 7. У випадках аварійного завершення роботи браузер запропонує автоматично відновити закриту сесію, але відповідну сторінку можна викликати і самостійно-для цього достатньо написати в адресному рядку команду about:sessionrestore . Ввод адреса новой сессии для восстановления всех закрытых вкладок в Mozilla Firefox

  Далі потрібно тільки натиснути на кнопку " відновити попередню сесію» .

 8. Задействовать страницу восстановления сессии для восстановления всех закрытых вкладок в Mozilla Firefox
 9. Також відновити сесію можна за допомогою маніпуляцій з деякими файлами. Перейдіть до наступного шляху:

  C:\Users \ * ім'я користувача * \ AppData \ Roaming \ Mozilla \ Firefox \ Profiles

  Знайдіть в папці субдиректорію з назвою виду *набір символів*.default-release і перейдіть до неї.

  Открыть папку профиля для восстановления всех закрытых вкладок в Mozilla Firefox

  Відкрийте папку sessionstore-backups і знайдіть всередині неї файл upgrade.jconlz4 - * набір цифр* , скопіюйте його в будь-яке місце. Якщо файлів два, виберіть той, який створений пізніше.

  Скопировать данные сессий для восстановления всех закрытых вкладок в Mozilla Firefox

  Перейменуйте документ на recovery.jconlz4 , потім вставте назад у цей каталог, після чого видаліть previous.jconlz4 і назвіть цим ім'ям попередній файл.

  Переименование файлов для восстановления всех закрытых вкладок в Mozilla Firefox

  Повторіть кроки 2.

Opera

У сучасних версіях опери відновлення сесії нічим не відрізняється від такого для Google Chrome: комбінація клавіш і пункти меню аналогічні внаслідок подібності движка, проте все ж мають деякі відмінності, що ми і розглянемо далі.

 1. По-перше, у цьому браузері відсутнє контекстне меню нової вкладки, однак комбінація Ctrl+Shit+T все ще доступний.
 2. Управління журналом відвідувань реалізовано за допомогою бічної панелі: клікніть по відповідному значку.Открыть боковую панель для восстановления всех закрытых вкладок в Opera

  Далі скористайтеся розділом " Нещодавно закриті» для отримання доступу до потрібних даних.

 3. Воспользоваться журналом посещений для восстановления всех закрытых вкладок в Opera
 4. За замовчуванням Опера відновлює попередню сесію при наступному запуску, так що зазвичай активувати цю функцію окремо не потрібно. Якщо ж ви випадково її відключили, включити заново допоможуть настройки. Клацніть по значку виклику параметрів справа вгорі, потім перейдіть Перелік в самий низ і виберіть пункт " відкрити всі налаштування браузера» . Открыть настройки браузера для восстановления всех закрытых вкладок в Opera

  Прокрутіть сторінку до блоку " при запуску» і встановіть перемикач у положення " відновити вкладки попереднього сеансу» .

Настроить запуск браузера для восстановления всех закрытых вкладок в Opera

Яндекс.Браузер

У популярному рішенні від компанії Яндекс необхідна операція виконується схоже на Гугл Хром, за винятком методу з параметрами запуску.

 1. Меню нової вкладки, так само як і вже не раз згадана комбінація клавіш, доступні і в цьому рішенні.
 2. Воспользовать меню новой вкладки для восстановления всех закрытых вкладок в Яндекс Браузере
 3. Так само йдуть справи з журналом відвідувань, тільки в додатку від Яндекса трохи відрізняється місце розташування елементів, якими потрібно скористатися: наприклад, кнопка виклику налаштувань розташована у верхній панелі, тоді як інші елементи практично ідентичні таким в хромі.
 4. Вызвать историю посещений для восстановления всех закрытых вкладок в Янлекс Браузере
 5. Як і у випадку з Оперою, за замовчуванням Яндекс Браузер теж заново відкриває попередню сесію, і окремої настройки для цього не потрібно, але в разі необхідності для її задіяння відкрийте меню і пункт»Налаштування" . Запустить настройки приложения для восстановления всех закрытых вкладок в Яндекс Браузере

  У параметрах перейдіть до розділу»інтерфейс" , де знайдіть блок " Вкладки» , на якому відзначте пункт " при запуску браузера відкривати раніше відкриті вкладки» . При бажанні можете включити і додаткові опції.

Настроить восстановление сесси при запуске для восстановления всех закрытых вкладок в Яндекс Браузере

Microsoft Edge

Основний системний браузер новітньої Windows не так давно перевели на движок Chromium, тому варіанти відновлення всіх вкладок в ньому також подібні веб-оглядача від Google.

 1. Клік ПКМ по кнопці додавання нової вкладки відкриє знайоме меню, єдина відмінність-необхідний пункт називається " знову відкрити закриту вкладку» . Комбінація клавіш, як видно на скріншоті нижче, не змінилася.
 2. Меню новой страницы для восстановления всех закрытых вкладок в Microsoft Edge
 3. Список нещодавно закритих викликається через опцію «Журнал» - для його відкриття знадобиться викликати головне меню або натиснути комбінацію Ctrl+H . Открыть историю для восстановления всех закрытых вкладок в Microsoft Edge

  Далі перейдіть до блоку " Нещодавно закриті» і виберіть вкладки, які потрібно відновити.

 4. Список недавно закрытых для восстановления всех закрытых вкладок в Microsoft Edge
 5. У Майкрософт Едж функцію відновлення попередньої сесії потрібно активувати окремо. Відкрийте меню та виберіть «Налаштування» . Вызвать настройки для восстановления всех закрытых вкладок в Microsoft Edge

  В параметрах клікніть по трьох смужках і перейдіть до пункту " при запуску» .

  Вызвать настройки запуска браузера для восстановления всех закрытых вкладок в Microsoft Edge

  Щоб відкрити попередні вкладки, встановіть опцію «відновити з місця зупинки» .

Возобновить с места остановки браузера для восстановления всех закрытых вкладок в Microsoft Edge

Спосіб 2: додатки до браузера

Розширені можливості збереження вкладок реалізовані за допомогою різноманітних плагінів і аддонів. Більшість сучасних браузерів підтримують доповнення, тому роботу з ними покажемо на прикладі Google Chrome і рішення SessionBuddy.

Завантажити SessionBuddy для Google Chrome

 1. Після установки Натисніть по кнопці доступу до розширень у верхній панелі браузера і виберіть відповідний компонент.
 2. Вызвать управление дополнением SessionBuddy для восстановления всех закрытых вкладок в Google Chrome
 3. У лівій частині вікна виберіть одну зі збережених сесій - вони розташовані в блоці «Saved Sessions» у порядку зменшення. Відновлення безпосередньо попередньої виділено окремо, це розділ під назвою «Previous Session» .
 4. Сохранённые сессии в дополнении SessionBuddy для восстановления всех закрытых вкладок в Google Chrome
 5. Виберіть потрібний елемент (наприклад, одну з позицій «Previous Session» ) і клікніть по ньому – в області праворуч з'являться посилання на сайти. Звідси їх можна відкрити (натискання ЛКМ на потрібну позицію) або видалити (клацніть по хрестику зліва від рядка). Для переходу на всі сторінки натисніть на кнопку «Open» вгорі.
 6. Варианты управления дополнением SessionBuddy для восстановления всех закрытых вкладок в Google Chrome
 7. З додаткової функціональності відзначимо можливість пошуку за адресами закритих вкладок: використовуйте пошуковий рядок вгорі зліва, де введіть необхідний запит.
Поиск по сессиям в дополнении SessionBuddy для восстановления всех закрытых вкладок в Google Chrome

Аналоги цього доповнення для хрому або інших браузерів працюють за схожим принципом, тому описані вище дії можна використовувати як універсальну інструкцію.

більше статей на цю тему: