усунення помилки "не вдалося завершити операцію (недостатньо пам'яті)" при завантаженні фото через браузер

Спосіб 1: стиснення файлу

Розглянута проблема найчастіше виникає при спробі завантажити на той чи інший ресурс фотографію, розмір якої більше встановлених обмежень. Останніх існує два типи: за дозволом і за обсягом, плюс можливі обидва варіанти одночасно. Обійти їх можна тільки одним методом – стисненням зображення. Для розглянутих цілей існують як окремі програми, так і онлайн-сервіси – і ті, і інші вже розглянуті нашими авторами, тому просто наведемо посилання на відповідні матеріали.

Детальніше:
Як зменшити дозвіл фото за допомогою програм і онлайн
Як зменшити розмір фото за допомогою програм і онлайн

Уменьшить размер фото для решения проблемы с не удалось завершить операцию

Спосіб 2: Видалення Flash

Якщо розміри цільового фото відповідають вимогам ресурсу, не виключено, що проблемою є встановлений в системі Adobe Flash Player. Справа в тому, що завантажувачі фото на багатьох сайтах були реалізовані за допомогою саме цієї технології, проте з плином часу від неї відмовилися, реалізуючи цю функцію на інших платформах. Проте на популярних ресурсах закачування фото через цю можливість все ще присутній з метою сумісності і працює за замовчуванням, якщо відповідний компонент буде виявлений на стороні користувача. Рішенням в цій ситуації є деінсталяція програмної оболонки – її рекомендується зробити якомога швидше, оскільки 31 грудня 2020 року вся підтримка цього продукту була припинена. Найпростіший метод видалення-скористатися інформаційним вікном, яке з'являється при завантаженні системи. У ньому компанія Adobe повідомляє, що підтримка Flash Player припинена, і пропонує видалити ПЗ. Скористайтеся кнопкою " видалити» і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Сообщение автоматического удаления флеш плеера для решения проблемы с не удалось завершить операцию

Також Флеш плеєр можна прибрати і вручну.

  1. Відкрийте засіб " виконати» сполучення клавіш Win+R , введіть запит appwiz.cpl і натисніть «ОК» .
  2. Открыть программы и компоненты для решения проблемы с не удалось завершить операцию
  3. Запуститься оснащення " програми та компоненти» . Знайдіть в переліку встановленого софта позицію «Adobe Flash Player» , виділіть її і натисніть " видалити» .
  4. Начать удаление флеш плеер для решения проблемы с не удалось завершить операцию
  5. Дотримуйтесь інструкцій деінсталятора.
  6. Произвести удаление флеш плеер для решения проблемы с не удалось завершить операцию

    Після видалення Флеш плеєра не забудьте перезапустити ваш веб-оглядач і перевірте наявність помилки. Якщо проблема була в застарілому компоненті, тепер вона більше не з'явиться.

    Детальніше: як повністю видалити Adobe Flash Player

Спосіб 3: Очищення кешу браузера

Викликати появу помилки «не вдалося завершити операцію...» може і переповнений кеш програми для перегляду веб-сторінок: завантажуване зображення просто не може бути оброблено, чому і виникає розглянутий збій. Відповідно, усунути проблему можна очищенням кеша. Так як вона характерна в першу чергу для оглядачів на движку Chromium, наводимо посилання на відповідні статті для кожного варіанту таких.

Детальніше: як очистити кеш в Chrome , Яндекс.Браузері , Opera і на Android

Очистить кэш браузера для решения проблемы с не удалось завершить операцию

Спосіб 4: відновлення системних файлів

Причина проблеми може бути навіть не в самому браузері – іноді джерелом є пошкодження однієї або декількох системних бібліотек, які якраз і відповідають за взаємодію файлового менеджера і інтернет-оглядача. У такій ситуації слід вдатися до відновлення даних, про що ми теж писали раніше.

Детальніше: відновлення системних даних Windows 7 і Windows 10

Восстановить файлы Виндовс для решения проблемы с не удалось завершить операцию

більше статей на цю тему: