Як дізнатися версію браузера

Как узнать версию браузера
Інформація про поточну версію браузера, встановленого на комп'ютері, може знадобитися в різних ситуаціях. Наприклад, при виникненні неполадок в його роботі і подальшому зверненні за допомогою в службу підтримки ці відомості буде необхідно надати фахівцям. Розповімо, як їх дізнатися.

Google Chrome

 1. Клацніть у верхньому правому куті хрому по іконці з трьома крапками і перейдіть в меню «Довідка» , а потім " Про браузер Google Chrome» .
 2. О браузере Google Chrome
 3. На екрані відобразиться вікно, в якому буде запущена перевірка актуальності веб-оглядача. Рядком нижче ви зможете побачити поточну версію — саме ця інформація вам і знадобиться.
Просмотр версии браузера Google Chrome

Яндекс.Браузер

В веб-оглядачі від Яндекс також передбачена можливість перевірки версії. Дане питання раніше детально розглядалося на сайті.

Проверка версии Яндекс.Браузера

Детальніше: Як дізнатися версію Яндекс.Браузера

Opera

 1. Клікніть у верхньому лівому кутку по іконці опери . У меню перейдіть в розділ «Довідка» , а потім " Про програму» .
 2. Меню о браузере Opera
 3. Слідом на екрані буде відображена поточна версія веб-оглядача, а також запущена перевірка на наявність оновлень.
Проверка версии браузера Opera

Mozilla Firefox

В Mozilla Firefox також нескладно перевірити актуальність версії, причому зробити це можна різними способами. Раніше це питання детально розглядалося на сайті.

Проверка версии браузера Mozilla Firefox

Детальніше: Як дізнатися версію браузера Mozilla Firefox

Microsoft Edge

Молодий веб-оглядач від компанії Microsoft , який є заміною стандартному Internet Explorer. У ньому також передбачена можливість перегляду поточної версії.

 1. Клікніть в правому верхньому куті по іконці з трикрапкою і виберіть розділ»Параметри" .
 2. Параметры браузера Microsoft Edge
 3. Прокрутіть в самий кінець сторінки, де розташувався блок " про цю програму» . Саме тут і розмістилася інформація про поточну версію Microsoft Edge, встановленої на комп'ютері.
Проверка версии браузера Microsoft Edge

Internet Explorer

Браузер Internet Explorer вже давно втратив актуальність, проте він як і раніше встановлений на комп'ютери користувачів Windows в складі стандартних програм.

Проверка версии браузера Internet Explorer

Детальніше: Як дізнатися версію Internet Explorer

Тепер Ви знаєте, як дізнатися версію браузера. Для програм, які не увійшли до статті, перевірка цієї інформації виконується аналогічним чином.

більше статей на цю тему: