Пошук груп у Telegram

Спосіб 1: вбудований пошук

Найпростіший спосіб знайти в телеграмі цікаву групу-використовувати засоби пошуку, які є в клієнтському додатку (підійдуть як десктопна , так і версії для Андроїд і айОС ) та веб-версії.

 1. Для прикладу скористаємося додатком для Windows. Нам потрібна пошуковий рядок, розташована над списком контактів: напишіть там назву групи (краще точне) або пов'язані з цікавить тематикою ключові слова. Знизу з'являться динамічно генеруються релевантні запиту результати. Виберіть з них той, який найбільше відповідає вашим цілям, і клікніть по ньому лівою кнопкою миші.
 2. как найти группу в телеграм-1
 3. Ознайомтеся з останніми публікаціями в цікавій групі, і якщо вас все влаштовує, натисніть»підписатися" .
 4. как найти группу в телеграм-2

  Даний метод є основним, проте не позбавлений недоліків: для більшої точності потрібно знати конкретну назву групового чату, плюс відсутній пошук за категоріями.

Спосіб 2: Пошук в Інтернеті

Якщо метою є не якась певна група, для цього варто скористатися будь-яким відповідним пошукачем.

 1. Викличте браузер, відкрийте його пошуковий рядок або бажаний пошуковик, і введіть запит виду чат в телеграм * тема, що цікавить* .
 2. как найти группу в телеграм-3
 3. Серед результатів виберіть будь-який здався цікавим і клікніть або тапніте по ньому.
 4. как найти группу в телеграм-4
 5. Конкретна форма переходу до групи може бути різною, але в більшості своїй присутня кнопка перенаправлення або прямої підписки.как найти группу в телеграм-5

  По її натисненню відкриється асоційоване з посиланнями додаток.

  Важливо! так працює тільки виділений клієнт, веб-версія месенджера подібну функціональність поки не підтримує!

 6. как найти группу в телеграм-6

  Прямий пошук зручніше, оскільки в браузері результати відсортовані наочніше, проте є ризик нарватися на фішингові посилання, тому завжди стежте за тим, куди відбувається перехід, і не натискайте бездумно.

Додатково: приватні спільноти

Кілька слів також скажемо щодо приватних груп. Такими вважаються ті, вступити в які можна тільки за запрошенням посиланням, тому в локальному пошуку за допомогою самого Телеграма вони не відображаються. Варіанти виявити такі, втім, існують.

 1. Приватні спільноти, членство в яких не передбачає платного доступу, найчастіше знаходяться на тематичних ресурсах або різноманітних агрегаторах. Отже, алгоритм пошуку подібних груп включає в себе перехід на відповідні сайти.
 2. как найти группу в телеграм-7
 3. Другий варіант – отримання запрошувального посилання від адміністрації спільноти. Нерідко вони робляться приватними, щоб мінімізувати появу спаму або шахраїв, тому при зверненні до творців можна отримати запрошення.

Інших видів знайти приватні спільноти, на жаль, не передбачено.

більше статей на цю тему: