копіювання посилання на профіль у Telegram на Android, iOS, Windows

Как скопировать ссылку на Телеграм
На відміну від більшості месенджерів, в Telegram ідентифікатором користувача виступає не тільки його номер телефону, який використовується при реєстрації, але і унікальне ім'я, яке всередині програми може використовуватися ще і в якості посилання на профіль. Крім того, багато каналів та публічних чатів мають власні посилання, представлені як класична URL-адреса. В обох випадках, щоб передати ці відомості від користувача до користувача або розшарити публічно, їх потрібно скопіювати. Про те, як це робиться, і буде розказано в даній статті.

Копіюємо посилання на Телеграм

Посилання, представлені в профілях (каналах і чатах) Telegram, призначені в першу чергу для запрошення нових учасників. Але, як ми і сказали вище, ім'я користувача, що має традиційний для даного месенджера вид @name , теж є свого роду посиланням, по якій можна вийти на конкретний аккаунт. Алгоритм копіювання як перших, так і других, практично ідентичний, можливі відмінності в діях продиктовані операційною системою, в середовищі якої використовується додаток. Саме тому ми розглянемо кожну з них окремо.

Windows

Скопіювати посилання на канал в Телеграм для її подальшого використання (наприклад, публікації або передачі) на комп'ютері або ноутбуці з Віндовс можна буквально в кілька кліків мишкою. Ось що для цього потрібно виконати:

 1. Перегорніть список чатів в Telegram і знайдіть той, посилання на який потрібно дістати.
 2. Поиск чата для копирования ссылки в приложении Telegram для Windows
 3. Натисніть лівою кнопкою мишки по потрібному елементу для відкриття вікна листування, а потім по верхній панелі, де вказано його назву і аватар.
 4. Переход к каналу и открытие его меню в приложении Telegram для Windows
 5. У спливаючому вікні " інформація про канал» , яке буде відкрито, ви побачите посилання виду t.me/name (якщо це канал або публічний чат)
  Начало копирования ссылки на канал в приложении Telegram для Windows
  або ім'я @name , якщо це окремий користувач Телеграм або бот.
  Копирование имени пользователя в приложении Telegram для Windows
  У будь-якому з випадків для отримання посилання клікніть по цьому елементу правою кнопкою мишки і виберіть єдиний доступний пункт – " Копіювати посилання» (для каналів і чатів) або " копіювати ім'я користувача» (для користувачів і ботів).
 6. Копирование ссылки на канал в приложении Telegram для Windows
 7. Відразу ж після цього посилання буде скопійована в буфер обміну, після чого ви зможете нею поділитися, наприклад, відправивши в повідомленні іншому користувачеві або опублікувавши в Інтернеті.
 8. отправка скопированной ссылки на бота в приложении Telegram для Windows

  Ось так просто можна скопіювати посилання на чийсь профіль в Telegram, бота, публічний чат або канал. Головне, розуміти, що в рамках програми посиланням є не тільки URL-адреса виду t.me/name , але і безпосередньо ім'я @name , а ось за його межами активними, тобто ініціюють перехід в месенджер, залишаються лише перші.

  Читайте також: Пошук каналів у Telegram

Android

Тепер розглянемо, як вирішується наша сьогоднішня задача в мобільній версії месенджера – Телеграм для Андроїд .

 1. Відкрийте програму, знайдіть в списку чатів той, посилання на який потрібно скопіювати, і тапніте по ньому для переходу безпосередньо до листування.
 2. Поиск чата в общем списке в мессенджере Telegram для Android
 3. Натисніть на верхній панелі, на якій вказано ім'я та фотографію профілю або аватар.
 4. Открыть блок с информацией о профиле в мессенджере Telegram для Android
 5. Перед вами буде відкрита сторінка з блоком " опис» (для публічних чатів та каналів)
  Блок с описанием о профиле в мессенджере Telegram для Android
  або «інформація» (для звичайних користувачів і ботів).
  Блок с информацией о профиле в мессенджере Telegram для Android
  У першому випадку копіювати потрібно посилання, у другому – ім'я користувача. Для цього просто затримайте свій палець на відповідному написі і натисніть по з'явився пункту " копіювати» , після чого ця інформація буде скопійована в буфер обміну.
 6. Копирование ссылки на профиль в мессенджере Telegram для Android
 7. Тепер ви можете поділитися отриманим посиланням. Зверніть увагу, що при відправці скопійованого URL-адреси в рамках самого Telegram замість посилання буде відображатися ім'я користувача, і таким його будете бачити не тільки ви, але і одержувач.
 8. Отправка скопированной ссылки пользователю в мессенджере Telegram для Android

  Примітка: якщо вам потрібно скопіювати Не посилання на чийсь профіль, а адресу, який Вам надіслали в особистому повідомленні, просто трохи затримайте на ньому палець, а потім в меню виберіть пункт " копіювати» .

  Копирование полученной ссылки из чата в мессенджере Telegram для Android

  Як бачите, в тому щоб скопіювати посилання на Телеграм в середовищі ОС Андроїд теж немає нічого складного. Як і у випадку з Віндовс, адресою в рамках месенджера є не тільки звичний URL, але і ім'я користувача.

  Читайте також: як підписатися на канал в Telegram

IOS

Власникам девайсів від Apple, які використовують додаток-клієнт Telegram для iOS , щоб скопіювати посилання на аккаунт іншого учасника месенджера, бот, канал або публічний чат (супергрупу) так само, як і в середовищі вищеописаних Windows і Android, потрібно перехід до інформації про цільової облікового запису. Отримати доступ до потрібних відомостей з iPhone/iPad в дійсності дуже просто.

 1. Відкривши Телеграм для айОС і перейшовши в розділ «чати» додатки, знайдіть серед заголовків діалогів найменування аккаунта в месенджері, посилання на який потрібно скопіювати (тип &171;учеткі&187; не важливий &8212; це може бути Користувач, Бот, канал, супергрупа). Відкрийте чат, а потім торкніться аватарки профілю адресата у верхній частині екрана праворуч.
 2. Telegram для iOS - переход к экрану Информация о пользователе, боте, группе, канале, публичном чате
 3. В залежності від типу облікового запису, вміст відкривався в результаті виконання попереднього пункту інструкції екрану «інформація» буде відрізнятися. Наша мета, тобто поле, що містить посилання на обліковий запис в Telegram, позначена:
  • Для каналів (пабліків) в месенджері & 8212;»посилання" .
  • Telegram для iOS - ссылка на канал (паблик) в мессенджере на экране Информация
  • Для публічних чатів-будь-яке позначення відсутня, посилання представлена у вигляді t.me/имя_группы під описом супергрупи.
  • Telegram для iOS - ссылка на супергруппу (публичный чат) на экране Информация
  • Для звичайних учасників та ботів – " ім'я користувача» .
  Telegram для iOS - ссылка в мессенджере на профиль пользователя или бота на экране Информация

  Не забувайте, що @username є саме посиланням (тобто дотик по ній призводить до переходу в чат з відповідним профілем) виключно в рамках сервісу Telegram. В інших додатках використовуйте адресу виду t.me/username .

 4. Яким би типом не характеризувалася виявлена виконанням кроків вище посилання, для її отримання в буфері обміну iOS потрібно виконати одну з двох дій:
  • Короткий тап по @username або адресою паблік / групи призведе до появи меню »надіслати" через месенджер, в якому крім списку доступних одержувачів (ведуться діалогів), присутній пункт " скопіювати посилання» &8212; торкніться його.
  • Telegram для iOS - копирование ссылки на профиль в мессенджере из меню Отправить
  • Тривале натискання на посилання або ім'я користувача викликає меню дій, що складається з єдиного пункту – " копіювати» . Натисніть по цьому напису.
  • Telegram для iOS - копирование ссылки в мессенджере - длительное нажатие по ней
 5. Отже, завдання копіювання посилання на аккаунт Телеграм в середовищі iOS ми вирішили, виконавши інструкцію вище. Для подальших маніпуляцій з адресою, тобто його вилучення з буфера обміну досить довго натиснути в поле введення тексту будь-якої Програми для iPhone / iPad і потім тапнути»вставити" .

  Telegram для iOS - вставка ссылки на профиль пользователя, бота, супергруппы (публичного чата), канала (паблика) в сообщение

Висновок

Тепер ви знаєте, як здійснюється копіювання посилання на будь-якої аккаунт Telegram як в середовищі настільної ОС Windows, так і на мобільних девайсах з Android і iOS на борту. Якщо по розглянутій нами темі у вас залишилися питання, задавайте їх в коментарях.

більше статей на цю тему: