Пошук та додавання каналів у Telegram на iPhone

Важлива інформація

З 2020 року компанія Apple посилила політику розміщення додатків в своєму магазині, через що Telegram був змушений закрити доступ до частини каналів. Правда, можливість відкрити деякі з них все ж є, що ми розглянули в окремому матеріалі.

Детальніше: Як відкрити заблоковані канали в Telegram на iOS

как найти канал в телеграмме на айфоне-1

Спосіб 1: Пошук у додатку

Найпростіший метод пошуку нових каналів в Телеграм на телефонах виробництва Apple – використання вбудованих в програму засобів.

 1. На вкладці»контакти" знайдіть у верхній частині сторінки пошуковий рядок.
 2. как найти канал в телеграмме на айфоне-2
 3. Далі ведіть в неї запит з назвою цікавить каналу або його темою – нижче з'являться динамічно згенеровані результати. Уважно ознайомтеся з переліком знайденого: пошуковик показує не тільки канали, але і користувачів, і конференції, тому орієнтуйтеся на напис «**** підписників» , яка вона однозначно ідентифікує результат як канал. Тапніте по сподобалася позиції.
 4. как найти канал в телеграмме на айфоне-3
 5. Перегляньте останні пости в каналі, і якщо вміст Вас влаштовує, натисніть на кнопку»підписатися" внизу.
 6. как найти канал в телеграмме на айфоне-4

  Даний метод дозволяє знайти практично будь-який канал з дозволених на iPhone.

Спосіб 2: пошуковий бот

Шукати нові канали в Телеграм на айФоне можна і за допомогою спеціального бота, який називається @searchee .

 1. Відкрийте вбудований в Telegram пошуковик і наберіть в ньому ім'я бота. Виберіть перший у списку результатів. Коли з'явиться сторінка роботи з ним, натисніть на кнопку " Старт» . Далі вкажіть мову – «Russian» .
 2. как найти канал в телеграмме на айфоне-5
 3. Засоби управління ботом наступні:
  • Глобальний пошук-натискання на кнопку " пошук за всіма категоріями» відкриє інтерфейс введення назви, теми або ключових слів, за якими можна знайти паблік;
  • Вибір категорії – також можна скористатися сортуванням пошукача по каналах; за замовчуванням відображаються 8 позицій, перемикатися між ними можна по кнопці-стрілці; сам засіб пошуку виглядає ідентично глобальному.
 4. как найти канал в телеграмме на айфоне-6
 5. Додати знайдений за допомогою бота канал можна натисканням на кнопки " перейти до каналу» і »підписатися" .
 6. как найти канал в телеграмме на айфоне-7

  Бот-пошуковик спрощує завдання знаходження цікавих конкретно вам каналів.

Спосіб 3: Агрегатори

Перший сторонній варіант пошуку пабліків в Телеграм на айФоне – використання сайтів-каталогів з колекцією відсортованих за темами каналів. Таких ресурсів існує безліч, проте організовані вони все подібним чином, тому роботу з ними покажемо на прикладі офіційного tlgrm.ru.

Перейти на сторінку ресурсу з каналами

 1. Відкрийте запропоновану вище посилання (ми рекомендуємо користуватися стоковим Safari), після чого завантажиться сайт наступного виду:
 2. как найти канал в телеграмме на айфоне-8
 3. Щоб знайти паблік по конкретному імені або ключовими словами, слід скористатися рядком пошуку.как найти канал в телеграмме на айфоне-9

  Введіть в неї цікавий запит, потім виберіть один з динамічно згенерованих результатів.

 4. как найти канал в телеграмме на айфоне-10
 5. Другий варіант – знайти канал вручну з категорій. Для цього перегорніть сторінку нижче, до відповідної стрічки, і виберіть цікаву вам тему.как найти канал в телеграмме на айфоне-11

  Далі відшукайте потрібний канал.

 6. как найти канал в телеграмме на айфоне-12
 7. Пабліки, знайдені під час прямого пошуку або вручну, показують сторінку опису. Для того щоб додати такий до свого облікового запису, натисніть»відкрити" . как найти канал в телеграмме на айфоне-13

  Далі – " відкрити в Telegram» .

  как найти канал в телеграмме на айфоне-14

  Повинен запуститися клієнт Телеграма з уже знайомим вам інтерфейсом приєднання до каналу.

 8. как найти канал в телеграмме на айфоне-15

  Використання агрегаторів в деяких ситуаціях може виявитися зручніше пошуку через додаток, але потрібно мати на увазі, що серед результатів можуть виявитися заборонені Apple канали.

Спосіб 4: прямий пошук в Інтернеті

Нарешті, останній метод вирішення розглянутої задачі – використання Інтернету. Він не являє собою нічого складного: досить просто відкрити браузер, ввести в пошуку запити виду телеграм канали * тема* або цікаві канали телеграм .

как найти канал в телеграмме на айфоне-16

Далі залишається тільки подивитися результати, вибрати відповідний ресурс і підписатися на канал – процес не відрізняється від такого для додавання паблік з колекції агрегатора.

більше статей на цю тему: