приховування свого номера в Telegram для Android, iOS і Windows

Власникам декількох Telegram-акаунтів слід врахувати, що розглянута в статті процедура призводить до зміни властивостей не додатки, а діючої в ньому облікового запису. Таким чином, всі задіюються для авторизації в месенджері номера слід приховувати по черзі, здійснюючи вхід в систему за допомогою настроюється ідентифікатора перед виконанням однієї із запропонованих далі інструкцій.

Читайте також: реєстрація (авторизація) в месенджері Telegram для Android, iOS і Windows

Android

В Telegram для Android можливість отримання іншими користувачами доступу до перегляду вашого, задіяного при реєстрації і використовуваного для авторизації в месенджері телефонного номера регулюється наступним чином:

 1. Відкрийте Телеграм і перейдіть до нього «Налаштування» з меню, яке викликається тапом за трьома рисками вгорі зліва головного екрану програми.
 2. Telegram для Android - открытие мессенджера, вызов меню, переход в Настройки
 3. У переліку розділів параметрів месенджера зі списку «Налаштування» перейдіть до »Конфіденційність" . На наступному екрані в першій за рахунком області з опціями натисніть " номер телефону» .
 4. Telegram для Android - раздел Конфиденциальность в Настройках мессенджера - пункт Номер телефона
 5. Далі визначте, хто з користувачів месенджера в подальшому зможе побачити ваш номер телефону. Тут доступні три підходи:
  • Якщо доступ до перегляду ваших даних потрібно обмежити одній або декільком особам, спочатку торкніться»Все" - це зробить мобільний ідентифікатор видимим абсолютно кожному зареєстрованому в Телеграм особі. Telegram для Android - открытие доступа к просмотру своего номера всем пользователям мессенджера

   Далі перемістіться в область " додати винятки» , тапніте »додати" праворуч від назви опції »завжди забороняти" . Виділіть одне або кілька імен в відкрилася адресній книзі або знайдіть номери/ @ ім'я обмежуваних користувачів месенджера за допомогою поля »пошук" , і потім тапом встановіть на них позначки. Для завершення додавання даних в виключення торкніться круглої кнопки з галочкою внизу екрану праворуч.

  • Telegram для Android - выбор отдельных пользователей мессенджера, которым запрещен просмотр номера телефона
  • Наступний варіант конфігурації передбачає створення ситуації, коли номер демонструється користувачам з вашої адресної книги і закритий від перегляду всіма іншими &8212; переведіть радіокнопку в положення»Мої контакти" . При необхідності скористайтеся блоком «винятки» , щоб обмежити перегляд ідентифікатора окремими людьми з ваших &171;контактів&187; і також надати таку можливість деяким учасникам Telegram.
  • Telegram для Android - настройка видимости номера отдельными пользователями мессенджера из перечня Мои контакты
  • Нарешті, ви можете приховати свій мобільний ідентифікатор від усіх або практично всіх зареєстрованих у Telegram осіб-виберіть значення»ніхто" у блоці опцій " хто бачить мій номер телефону?» . Telegram для Android - скрытие своего номера телефона от всех пользователей мессенджера

   Далі, щоб заборонити вже володіють прихованим вами ідентифікатором виявляти по ньому ваш аккаунт в месенджері, переведіть перемикач в відобразився блоці " хто може знайти мене за номером?» в положення «Мої контакти» (це спрацює за умови, що ви не вносили дані здійснюють пошук за номером осіб у власну адресну книгу).

   Telegram для Android - выбор значения опции Кто может найти меня по номеру в настройках Конфиденциальности номера

   При необхідності видайте дозволи на перегляд ідентифікатора окремими зареєстрованими в Телеграм особами, скориставшись опцією " додати винятки» .

  • Telegram для Android - добавление исключений в список пользователей, которым запрещен просмотр номера телефона
 6. Завершивши установку відповідає за видимість вашого телефонного номера в Telegram параметра і додавання винятків, торкніться галочки в правому верхньому куті екрану і потім вийдіть з»Налаштування" месенджера.
 7. Telegram для Android сохранение параметров конфиденциальности номера, выход из Настроек мессенджера

IOS

Через функціонує в середовищі iOS Telegram процедура закриття доступу сторонніх до перегляду вказаного вами при реєстрації в месенджері і використовуваного для входу в нього телефонного номера здійснюється так:

 1. Відкрийте месенджер і перейдіть до нього»Налаштування" , торкнувшись відповідного значка внизу екрана праворуч.
 2. Telegram для iPhone - запуск мессенджера, переход в раздел Настройки

 3. Перегорніть перелік категорій параметрів програми і перейдіть в»Конфіденційність" .
 4. Telegram для iPhone - раздел Конфиденциальность в Настройках мессенджера
 5. Натисніть на пункт " номер телефону» у списку »конфіденційність" на екрані, що відкриється. Далі визначте категорію користувачів, які можуть побачити ваш телефонний номер в месенджері – »Все" , »Мої контакти" або »ніхто" .
 6. Telegram для iPhone - экран настройки видимости своего номера в мессенджере, выбор категорий пользователей с доступом к просмотру
 7. Наступний крок-вибір винятків з встановленого при виконанні попереднього пункту інструкції правила:
  • Навіть якщо ви визначили коло бачать ваші дані як»Все" , завжди можете обмежити доступ до перегляду свого номера одному або декільком зареєстрованим в месенджері особам. Для цього натисніть " ніколи не показувати» під заголовком «винятки» , потім знайдіть обмежених користувачів у своїх " контакти» , або ввівши @ім'я / телефон в поле »пошук" . Встановіть позначки в чекбоксах навпроти імен / ідентифікаторів, і, завершивши вибір, торкніться »Готово" вгорі праворуч. Telegram для iPhone - выбор исключений из правил показа своего номера в мессенджере

   Сформувавши список винятків, тапніте & 171; Назад&187; вгорі ліворуч.

  • Telegram для iPhone - завершение формирования списка исключений при настройке Конфиденциальности своего номера в мессенджере
  • При виборі категорії»Мої контакти" , можна окремо вказати кому з вашої адресної книги " ніколи не показувати» та / або »завжди показувати" номер.
  • Telegram для iPhone - выбор исключений для списка Мои контакты при скрытии своего номера в мессенджере
  • У випадку найбільш кардинального підходу до приховування номера, тобто після вибору значення»ніхто" параметра " ХТО БАЧИТЬ МІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ» можливе визначення винятків і, крім того, доступне визначення можливості " ХТО МОЖЕ ЗНАЙТИ МЕНЕ ЗА НОМЕРОМ» .
  • Telegram для iPhone - Скрытие своего номера в мессенджере - выбор исключений и определение параметра Кто может найти меня по номеру
 8. По завершенні вибору параметрів відображення телефонного номера в рамках сервісу Telegram, двічі тапніте»Назад" вгорі ліворуч, щоб зберегти зміни та повернутися до використання основних функцій месенджера.
 9. Telegram для iPhone - сохранение внесенных в параметры Конфиденциальность номера изменений, выход из Настроек мессенджера

Windows

В Telegram для Windows конфігурування відображення телефонного номера в системі, тобто визначення переліку користувачів, яким можливість його перегляду буде доступна, реалізується за аналогічними вищеописаним для мобільних варіантів месенджера принципам.

 1. Запустивши програму, кліком по трьом рисок вгорі вікна зліва викличте меню.
 2. Telegram для Windows вызов меню мессенджера

 3. Клікніть «Налаштування» в відображеному переліку опцій.
 4. Telegram для Windows переход в Настройки мессенджера из его главного меню
 5. Перейдіть до розділу налаштувань програми під назвою»Конфіденційність" .
 6. Telegram для Windows раздел Конфиденциальность в Настройках мессенджера
 7. Клацніть " номер телефону» .
 8. Telegram для Windows переход к конфигурированию отображения своего номера в мессенджере из Раздела Конфиденциальность в Настройках
 9. В відобразиться вікні шляхом перекладу радіокнопки в одне з положень:»Все" , «Мої контакти» або «ніхто» , виберіть значення параметра " хто бачить мій номер телефону» .
 10. Telegram для Windows Раздел Конфиденциальность номера в Настройках мессенджера выбор параметра Кто видит мой номер телефона
 11. Далі (при необхідності) задійте можливість " додати винятки» , Telegram для Windows опция Добавить исключения в разделе Конфиденциальность номера Настроек мессенджера

  Щоб встановити правила доступності перегляду вашого телефонного номера для окремих користувачів месенджера.

 12. Telegram для Windows добавление пользователей в список всегда видящих номер телефона в мессенджере
 13. У разі вибору»ніхто" при виконанні пункту № 5 цієї Інструкції Додатково вкажіть значення параметра " хто може знайти мене за номером» .
 14. Telegram для Windows выбор параметра Кто может найти меня по номеру в Настройках конфиденциальности мессенджера
 15. Для початку дії внесених в параметри аккаунта змін клікніть " зберегти» у вікні " Конфіденційність номера» , Telegram для Windows сохранение внесенных в настройки Конфиденциальность номера изменений

  Потім вийдіть з &171;&187; Telegram.

 16. Telegram для Windows номер телефона скрыт от всех пользователей мессенджера с исключениями

більше статей на цю тему: