Оновлення месенджера Telegram для Android

Спосіб 1: магазин додатків

Основний спосіб оновлення будь-якого Android-Додатки має на увазі використання можливостей джерела його отримання. Найчастіше мова йде про Google Play Маркеті , але, відзначимо, що і альтернативні магазини софта для " зеленого робота» , в більшості своїй, характеризуються функціональністю, що дозволяє встановлювати апдейти отриманого з них по.

Читайте також: Установка оновлень Android-додатків з Google Play Маркета


Telegram повністю відповідає вищеописаному принципу і тому з метою актуалізації версії месенджера найпростіше виконати наступне:
 1. Відкрийте Гугл Плей Маркет, тапніте по трьом горизонтально розташованим рисок у верхньому кутку екрану зліва і натисніть " Мої програми та ігри» у меню, що відкриється. Telegram для Android - переход к обновлению приложения в Google Play Market
 2. Нікуди не переходячи з вкладки «оновлення» , дочекайтеся формування переліку софта, для якого випущені нові версії, знайдіть в ньому «Telegram» . Торкнувшись найменування програми, відкрийте його сторінку в магазині.

  Telegram для Android в списке приложений в Google Play Market для которых доступны обновления

 3. Натисніть на кнопку " оновити» під найменуванням месенджера і чекайте завершення скачування і установки його оновлених компонентів.

  Telegram для Android процесс обновления мессенджера через Google Play Market

 4. На цьому процедура актуалізації Телеграм для Андроїд завершена, оновлену версію месенджера можна запускати і використовувати її переваги.

  Telegram для Android обновление мессенджера через Google Play Market завершено

Спосіб 2: файл APK

Якщо з яких-небудь причин вищеописаний процес нездійсненний, для оновлення Telegram можливо використовувати його дистрибутив для Android – пакет APK, який розробники викладають для завантаження користувачами на своєму офіційному сайті.

Читайте також: відкриваємо файли в форматі APK на Android

 1. Через будь-який браузер для андроїд (в прикладі задіяний Гугл Хром ) перейдіть в розділ завантажень на офіційному сайті месенджера, скориставшись представленої далі посиланням. На сторінці, що відкриється, торкніться назви «Telegram for Android (APK)» і завантажте пропонований сайтом файл в пам'ять девайса.

  Завантажити останню версію Apk Telegram для Android C офіційного сайту

  Telegram для Android скачать APK файл мессенджера последней версии с официального сайта
 2. Відкрийте отриманий в результаті виконання кроку вище АПК-пакет. Це можливо зробити з розділу " завантажені файли» ( »Завантаження" ) веб-браузера або перейшовши по шляху збереження через встановлений на смартфоні менеджер файлів . Telegram для Android открытие APK-файла мессенджера последней версии с целью обновления установленного приложения
 3. Натисніть & 171; далі&187; на демонстрованому смартфоном екрані, підтверджуючи свій намір провести інсталяцію програми поверх вже існуючої на девайсі версії без втрати даних, а потім торкніться & 171; встановити&187; .

  Telegram для Android процесс обновления мессенджера на смартфоне из APK файла

 4. Зачекайте завершення розгортання файлу APK, на фінішному екрані інсталятора торкніться будь-якої з кнопок &8212;»ГОТОВО" або »відкрити" . Далі переходите до експлуатації Телеграм для Андроїд, оновлення програми вважається завершеним.

  Telegram для Android установка обновления мессенджера из APK-файла завершена

більше статей на цю тему: