Способи прив'язки WhatsApp до Instagram

Спосіб 1: додавання контактної інформації

Найбільш простий і універсальний метод прив'язки WhatsApp до Instagram, будь то версія для Windows , Android або iOS , полягає в отриманні та публікації унікального посилання на запрошення. Підготувати URL-адресу можна вручну, поєднавши спеціальний набір символів і номер телефону або скориставшись вбудованими засобами месенджера, що, так чи інакше, було нами описано в іншій інструкції на сайті.

Детальніше: Як зробити посилання на WhatsApp в Instagram

Как привязать Ватсап к Инстаграм_001

Яке б з рішень ви не вибрали, сама посилання в кінцевому рахунку розміщується на сторінці аккаунта в Instagram в якості»посилання" , де можна не тільки вказати адресу, але і додати " Заголовок» . Подібних підписів на одній сторінці може бути відразу кілька, що не обмежує вас у вказівці контактів і дозволяє прив'язати одночасно особистий веб-сайт, іншу соціальну мережу і розглянутий месенджер.

Спосіб 2: Прив'язка професійного аккаунта

Якщо вами ведеться професійний аккаунт в Instagram і точно такий же профіль в WhatsApp, створений спеціально для зворотного зв'язку з клієнтами, можна скористатися стандартними інструментами мобільного додатку WhatsApp Business. Зверніть увагу, що дана версія месенджера обмежена виключно мобільними платформами, тоді як на комп'ютері можна тільки отримувати повідомлення, в тому числі від користувачів Instagram після успішної прив'язки.

Завантажити WhatsApp Business з Google Play Маркета
завантажте WhatsApp Business з App Store

 1. Насамперед, якщо ви з якихось причин не зробили цього відразу, перейдіть в App Store або Play Маркет, завантажте вказане додаток і зробіть авторизацію. Дану програму необхідно встановити і налаштувати в будь-якому випадку, так як на сьогоднішній день здійснити прив'язку засобами Instagram не вийде.
 2. Как привязать Ватсап к Инстаграм_002
 3. Розібравшись з підготовкою програми, перейдіть на сторінку «інструменти» , в категорії " охопити більше клієнтів» виберіть опцію " Facebook та Instagram» і скористайтеся кнопкою «Instagram» . В якості альтернативи можете відкрити »Налаштування" , перейти на сторінку з параметрами облікового запису і в рамках блоку " Facebook та Instagram» торкнутися посилання " додати облікові записи» .
 4. Как привязать Ватсап к Инстаграм_003
 5. Наступним дією, так як для продовження потрібна авторизація через Instagram, необхідно налаштувати і задіяти VPN, але тільки для жителів РФ і тих країн, де дана соцмережа знаходиться під блокуванням. Одним з кращих засобів є додаток Planet VPN, яке потрібно встановити на пристрій, відкрити, вибрати один з регіонів (найкраще Germany) і натиснути " підключитися» .

  Завантажте Planet VPN з магазину Google Play
  завантажте Planet VPN з App Store

 6. Как привязать Ватсап к Инстаграм_004

  Якщо вказаний варіант не дозволяє зробити авторизацію, описану нижче, провокуючи постійне оновлення сторінки або конкретні помилки, в якості альтернативи рекомендуємо розглянути безкоштовні сервера OpenVPN. Дану програму необхідно встановити на пристрій, імпортувати файли конфігурації (для цих цілей добре підходить США), ввести необхідні дані і дочекатися екрану з інформацією про підключення.

  Завантажте OpenVPN з магазину Google Play
  завантажте OpenVPN з App Store

  Как привязать Ватсап к Инстаграм_005
 7. Поверніться до програми WhatsApp Business, після натискання кнопки «Instagram» підтвердьте відкриття браузера та виконайте авторизацію в потрібному обліковому записі. Якщо перевірка аккаунта була успішно завершена, на екрані відобразиться інформація про зв'язуються облікових записах, де необхідно просто торкнутися зазначеної кнопки »додати" .
 8. Как привязать Ватсап к Инстаграм_006
 9. Як вже було згадано, прив'язати Ватсап можна виключно до професійного або авторського аккаунту соціальної мережі, який необхідно створити і налаштувати заздалегідь або прямо в процесі виконання описаних дій. Найкраще це робити окремо, керуючись нашою іншою інструкцією по представленої нижче посиланням, додатково підключивши Facebook і особистий рекламний кабінет, якщо потрібно.

  Детальніше: Як зробити бізнес-акаунт в Instagram

 10. Как привязать Ватсап к Инстаграм_007

  Окремо на завершення відзначимо, що з самим Instagram можуть виникати проблеми, зокрема, неможливість авторизації або підтвердження телефону при зміні різновиду аккаунта. Якщо ви зіткнулися з подібними труднощами, рекомендуємо пробувати різні номери телефону, повне відключення геопозиції з подальшим перезавантаженням системи, інші конфігурації VPN, а також перехід між пристроями. Більш того, щоб уникнути великих труднощів можете зовсім видалити номер телефону з облікового запису, щоб верифікація була обмежена строго поштовою скринькою.

більше статей на цю тему: