Де знаходиться резервна копія WhatsApp

Спосіб 1: iOS

Резервні копії чатів, медіа та контактів месенджера WhatsApp на смартфонах на базі iOS зберігаються в хмарному сховищі iCloud. Змінити дане розташування неможливо, проте можна поміняти аккаунт, в якому буде розташовуватися інформація, &8212; для цього необхідно змінити профіль в Apple ID.

Детальніше: Як змінити обліковий запис Apple ID на iPhone

Подивитися, а також редагувати параметри створення дубліката для месенджера Ватсап можна в двох місцях: безпосередньо в самому додатку, а також через Налаштування iCloud.

Варіант 1: WhatsApp

Велика частина налаштувань резервного копіювання WhatsApp на iOS розташовується саме в самому додатку. Вкрай важливо вказати ті параметри, які відповідають вашим потребам, щоб уникнути втрати важливої інформації в разі виникнення непередбачених обставин. Змінювати періодичність створення копій можна в будь-який час.

 1. Відкрийте Ватсап на смартфоні і тапніте кнопку &171;Налаштування&187; у нижньому правому куті.
 2. Где хранится резервная копия WhatsApp 16
 3. Перейдіть до розділу &171;чати&187; .
 4. Где хранится резервная копия WhatsApp 17
 5. Далі виберіть рядок &171;Резервна копія & 187; .
 6. Где хранится резервная копия WhatsApp 18
 7. У вікні, ви зможете дізнатися всю інформацію про останні створених копіях: коли вона була збережена, скільки місця займає в хмарному сховищі і т. д.. Крім цього в розділі &171;автоматично&187; можна змінити деякі налаштування.
 8. Где хранится резервная копия WhatsApp 19
 9. Відзначте, як часто ви бажаєте створювати запасну копію. Якщо ж ви вимкніть цю опцію, то в разі втрати телефону або доступу до нього, не зможете відновити файли, листування і т.д. не рекомендується назавжди відключати можливість автоматичного копіювання інформації з месенджера.
 10. Где хранится резервная копия WhatsApp 20
 11. Далі відзначте, чи бажаєте ви додавати в резерв відео. Врахуйте, що розмір папки в такому випадку в рази збільшиться, як і тривалість створення.
 12. Где хранится резервная копия WhatsApp 21

Варіант 2: iCloud

Користувачам iPhone не надається можливість переглянути резервну копію з самого смартфона. Однак за допомогою розділу iCloud ви в будь-який час можете включити або відключити створення версії для відновлення, перевірити, для яких додатків дана опція працює, і т.д. зверніть увагу, що якщо після установки месенджера WhatsApp ви міняли аккаунт Apple ID, необхідно буде перенести інформацію зі старого профілю в новий. В іншому випадку при втраті телефону ви не зможете відновити чати.

 1. Відкрийте розділ &171;Налаштування&187; .
 2. Где хранится резервная копия WhatsApp 22

 3. Тапніте верхній рядок, в якій вказано ваш профіль Apple ID. Якщо з якихось причин ви не увійшли в аккаунт, створення резервних копій в цей період стає неможливим.
 4. Где хранится резервная копия WhatsApp 23
 5. Торкніться рядка &171;iCloud&187; .
 6. Где хранится резервная копия WhatsApp 24
 7. Прокрутіть список до пункту &171;WhatsApp&187; . Переведіть повзунок в положення &171;Включено&187; для початку резервного копіювання.
 8. Где хранится резервная копия WhatsApp 25

Спосіб 2: Android

Завдяки особливостям операційної системи Android власникам смартфонів на даній ОС стають доступні різні варіанти перегляду резервної копії месенджера WhatsApp . Крім основного розташування & 8212; Google Диска & 8212; в пам'яті телефону також створюється папка з усіма даними для відновлення чатів в разі їх втрати.

Варіант 1: Google Диск

В налаштуваннях Google Диска на Android можна не тільки вказати періодичність створення резервних копій, але і змінити параметри електронної пошти, вказати методи завантаження і т.д. залежно від версії операційної системи деякі назви можуть злегка відрізнятися.

 1. Відкрийте Ватсап на телефоні і тапніте три вертикальні точки в правому верхньому куті.
 2. Где хранится резервная копия WhatsApp 6

 3. Перейдіть до розділу & 171; Налаштування&187; .
 4. Где хранится резервная копия WhatsApp 7
 5. Виберіть&171; чати & 187; .
 6. Где хранится резервная копия WhatsApp 8
 7. Торкніться рядка & 171; Резервне копіювання чатів & 187; .
 8. Где хранится резервная копия WhatsApp 9
 9. В даному розділі надана вся інформація про ваших резервних копіях: коли створювалася остання версія, скільки місця займає і т. д. в розділі &171;Налаштування Google Диска&187; є два важливих пункти: & 171; Резервне копіювання на Google Диск&187; і &171; Обліковий Запис Google & 187; . У першому можна змінити частоту створення нових копій в залежності від ваших особистих переваг. У другому пункті вказано аккаунт, в якому і зберігаються всі копії. Змінити його можна просто помінявши вказану електронну адресу.
 10. Где хранится резервная копия WhatsApp 10
 11. Щоб подивитися копію безпосередньо через Гугл Диск, відкрийте однойменне додаток на телефоні і тапніте три горизонтальні смужки в лівому верхньому кутку.
 12. Где хранится резервная копия WhatsApp_11
 13. Перейдіть до розділу &171; Резервне копіювання & 187;
 14. Где хранится резервная копия WhatsApp 12
 15. В категорії &171; інші резервні копії&187; і зберігається інформація з Ватсап. Якщо на одному смартфоні встановлено два месенджера, папки також буде дві. У кожній в дужках можна побачити конкретний номер телефону аккаунта WhatsApp. Торкніться трьох вертикальних точок поруч.
 16. Где хранится резервная копия WhatsApp 13
 17. На цьому кроці ви можете видалити копію або вимкнути подальше збереження даних.
 18. Где хранится резервная копия WhatsApp 15

Варіант 2: пам'ять смартфона

Додатковий спосіб перегляду резервної копії WhatsApp на смартфонах на базі Android &8212; це пошук необхідної папки безпосередньо в пам'яті телефону. Метод підійде для швидкого перенесення даних на будь-який носій, проте відкрити файли можна буде тільки на аналогічному смартфоні або ПК.

 1. Відкрийте на телефоні файловий менеджер (в нашому прикладі це&171; Мої файли & 187; ).
 2. Где хранится резервная копия WhatsApp 1

 3. Прокрутіть список параметрів до рядка & 171; пам'ять пристрою&187; .
 4. Где хранится резервная копия WhatsApp 2
 5. Далі відкриються папки різних додатків. Знайдіть серед них &171;WhatsApp&187; і перейдіть до неї.
 6. Где хранится резервная копия WhatsApp 3
 7. Тапніте по &171;Backups&187; .
 8. Где хранится резервная копия WhatsApp 4
 9. Зверніть увагу, що в пам'яті смартфона зберігаються лише ті резервні копії, які були створені після установки програми. Перенесіть файли на комп'ютер або інший телефон для відновлення листувань і контактів в разі втрати інформації.
 10. Где хранится резервная копия WhatsApp 5

більше статей на цю тему: