Приховування номера в WhatsApp

Варіант 1: Приховування номера від інших користувачів

При використанні мобільного додатка WhatsApp на Android або iOS зробити приховування номера за допомогою стандартних налаштувань, на жаль, неможливо, незважаючи на наявність параметрів конфіденційності. Пов'язано це з тим, що телефон в даному випадку є єдиним засобом ідентифікації вас, як користувача, тоді як ім'я та інша інформація вказується завжди за бажанням.

Спосіб 1: підробка справжнього номера

Щоб убезпечити себе від докучливих дзвінків з невідомих номерів, що може стати проблемою через вступ в не найнадійнішу групу або просто при витоку даних, можна зробити ПІДМІНУ номера в налаштуваннях облікового запису. В цьому випадку звичний вам ідентифікатор зміниться на інший, певним чином забезпечуючи захист від небажаного занепокоєння при повному збереженні всіх діалогів, включаючи групи (де при зміні відобразиться спеціальне повідомлення).

Детальніше: Зміна номера в WhatsApp

Как скрыть номер в Ватсапе_001

Використовувати в якості підмінного номера краще власну, оформлену на себе додаткову сім-карту, тому як для активації програми в майбутньому необхідний буде повний доступ до ідентифікатора. В іншому, як можна помітити, спосіб є не найзручнішим, особливо при відсутності запасного телефону, але хоча б цілком робочим.

Спосіб 2: вихід з групи

Ще один метод приховування власного номера від невідомих користувачів, що перебувають в тій же групі, що і ви, зводиться до добровільного виходу з неї за допомогою відповідної опції. Це призведе до виключення потрібного телефону зі списку учасників, тим самим блокуючи для інших людей можливість перегляду вашої особистої інформації.

Детальніше: вихід з групи в WhatsApp

Как скрыть номер в Ватсапе_002

Для звичайних діалогів дане рішення не підходить, так як зв'язатися з вами можна тільки при додаванні номера в довідник мобільного пристрою, інформацію звідки може видалити тільки сам власник. Також в даний час відсутні будь-які додаткові параметри конфіденційності в Налаштуваннях групи, чому номери доступні завжди, і навіть адміністратори нічого не можуть з цим зробити.

Варіант 2: блокування користувачів

Окремої уваги, хоч і не в якості способу приховування номера в прямому сенсі, заслуговує блокування небажаних користувачів вбудованими засобами розглянутого додатка. Якщо ви регулярно стикаєтеся зі спамом або дзвінками від декількох певних людей, цього цілком може бути достатньо, тому як захист можна обійти тільки придбанням нової сім-карти.

Детальніше: блокування користувачів у WhatsApp

Как скрыть номер в Ватсапе_003

Враховуйте, що дане рішення не приховає ваш номер зі списку учасників чату, чому блокування будь-яких інших користувачів навряд чи принесе які-небудь результати. У той же час заблокований людина не дізнається про наявність обмежень, і навряд чи стане міняти номер спеціально для обходу блокування.

Варіант 3: візуальне приховування номера

Виключно візуальне рішення полягає в додаванні певного номера в Телефонний довідник мобільного пристрою під бажаним ім'ям, що автоматично присвоїть аналогічний псевдонім і в додатку. Це може бути актуально, наприклад, при вході в групу з досить близьких друзів або при отриманні повідомлень від користувача, з яким раніше не було діалогу.

Детальніше: додавання контактів до WhatsApp

Как скрыть номер в Ватсапе_004

Будь-які внесені коригування зможете побачити тільки ви під час перегляду списку учасників групи, історії повідомлень або діалогів на головному екрані мобільного додатку. Також зауважимо, що WhatsApp для Windows не працює без пов'язаного смартфона, чому будь-які зміни будуть застосовуватися автоматично.

більше статей на цю тему: