пересилання повідомлень в месенджері Viber

Функція пересилання повідомлень, доступна користувачам додатків Viber для Android, iOS і Windows, дає можливість значно збільшити швидкість поширення інформації, а значить підвищує ефективність експлуатації сервісу, що забезпечує обмін даними між інтернет-користувачами. Давайте розберемося, яким чином можна дуже швидко і без порушення цілісності скопіювати повідомлення з одного діалогу, групового чату або спільноти в месенджері, і помістити їх в іншу переписку.

Як пересилати повідомлення в Viber

Незалежно від використовуваного для доступу в Viber девайса, щоб передати іншому користувачеві отриману в рамках недоступних йому чатів інформацію, зовсім необов'язково задіяти копіювання-вставку в прямому сенсі або іншим способом відтворювати відомості. На Android-девайсах і iPhone з встановленим месенджером переадресація повідомлень здійснюється шляхом декількох торкань по екрану, та й вирішальним озвучену в заголовку статті завдання користувачам Viber для Windows не потрібно виконувати складні інструкції.

Android

В Viber для Android з метою пересилання будь-якого повідомлення іншим користувачам можливо задіяти не єдиний прийом. Залежно від ситуації, використовуйте одну з нижчеописаних можливостей, але врахуйте, що ефективне виконання перших трьох з представлених далі інструкцій вимагає, щоб дані особи, на адресу якого переадресовується інформація, були внесені в »контакти" вашого месенджера.

Читайте також: додаємо контакти в адресну книгу Viber для Android

Спосіб 1: Кнопка "переслати" в чаті

 1. Відкрийте Вайбер і перейдіть в будь-який чат, де наявна підлягає переадресації інформація.
 2. Viber для Android запуск мессенджера, переход в чат с переадресовываемым сообщением
 3. Поруч з областю кожного послання (зліва від вихідних, праворуч від вхідних), за винятком містять виключно текст, наявна елемент у вигляді закругленою стрілки, що вказує вправо. Це і є «кнопка&187; " переслати» &8212; натисніть на неї.
 4. Viber для Android кнопка Переслать возле всех сообщений, содержащих контент
 5. На екрані, що відкриється " переслати в» встановіть галочку в розташованому поруч з ім'ям адресата пересилається інформації чекбоксі. Якщо чат з одержувачем в Viber ще не створений, знайдіть його контакт в адресній книзі месенджера, скориставшись відповідним полем на екрані. У ситуації, коли необхідно переадресувати відомості одночасно декільком зареєстрованим в Вайбере особам, відзначте їх усіх.
 6. Viber для Android выбор получателей переадресовываемого контента
 7. Завершивши вибір одержувачів, торкніться кнопки»надіслати" внизу екрана праворуч. В результаті зазначеним на кроці вище учасникам месенджера миттєво будуть відправлені повідомлення-дублікати пересилається, а ви автоматично повернетеся в чат-першоджерело інформації.
 8. Viber для Android завершение пересылки сообщения, содержащего контент

Спосіб 2: контекстне меню

Наступний метод пересилання послань з одного чату Viber в інший більш універсальний ніж попередній і дає можливість переадресувати абсолютно будь-яке повідомлення, в тому числі текстове.

 1. Відкрийте діалог, групу або співтовариство в месенджері, а потім тривалим тапом в області будь-якого послання викличте його контекстне меню.
 2. Viber для Android переход в чат, вызов контекстного меню любого сообщения
 3. Виберіть " переслати через Viber» у списку застосовних до елементу листування дій, потім натисніть на кнопку-стрілку, що з'явилася внизу екрану.
 4. Viber для Android пункт Переслать в контекстном меню сообщения - кнопка перехода к действию
 5. Виконайте пункти № 3 і 4 з попередньої інструкції в цій статті.
 6. Viber для Android выбор получателя пересылаемого сообщение, отправка и ее завершение

Спосіб 3: кілька повідомлень

У Viber для Android доступна можливість пересилання з одного чату в інший одночасно декількох повідомлень, що досить зручно через відсутність необхідності багаторазово проробляти описані вище в статті маніпуляції стосовно до кожного переадресовується послання.

Необхідно відзначити, що наступну інструкцію вийде застосувати тільки в діалогах і "звичайних" групових чатах, але не спільнотах!

 1. Відкрийте в месенджері бесіду-джерело переадресовуються послань. Тапом по трьох точках у верхній частині екрана праворуч викличте меню чату і натисніть в ньому " виберіть повідомлення» .
 2. Viber для Android пункт Выбрать сообщения в меню любого чата, кроме сообществ

 3. Короткими дотиками по елементах листування виділіть все переадресовується в інший чат, а потім натисніть розташовану внизу екрану праворуч кнопку " переслати» .
 4. Viber для Android пункт выбор нескольких сообщений для пересылки в другой чат
 5. Вкажіть одержувачів копії частини листування в переліку відкритих чатів і/або адресній книзі месенджера, потім натисніть на кнопку з паперовим літачком.
 6. Viber для Android выбор адресатов, пересылка нескольких сообщений одновременно
 7. Тепер можете перевірити результативність виконаної операції, перейшовши в чат з адресатом дублікатів повідомлень.
 8. Viber для Android пересылка нескольких сообщений в другой чат завершена

Спосіб 4: Опція»Поділитися"

Щодо одержуваного через чати в Viber фото і відео (але не інших типів інформації!) можна задіяти функцію»поділитися" , що дозволить переадресувати контент в тому числі не зареєстрованим в розглянутому месенджері особам.

Читайте також: як відправити фото і відео через Viber для Android

 1. Відкрийте чат, що містить фото - або відеофайл, який потрібно «витягти» з месенджера і передати іншому користувачеві.
 2. Viber для Android чат, содержащий фотографию или видеоролик
 3. Тривалим натисканням на превью зображення або ролика в листуванні викличте меню. Далі тапніте»поділитися" .
 4. Viber для Android вызов контектсного меню фото или видеоролика в чате
 5. У меню, що з'явилося внизу екрану, відшукайте іконку сервісу або Програми, за допомогою якого зможете забезпечити доставку даних адресату, &8212; наприклад, інший месенджер, де одержувач зареєстрований. Натисніть на значок засобу пересилання файлу, виберіть адресатаViber для Android пересылка фото или видео из чата в другой сервис или приложение

  І завершіть відправлення.

  Viber для Android результат пересылки видео или фото из чата в мессенджере в другой сервис либо приложение

IOS

Користувачі Viber для iPhone при виникненні необхідності передати інформацію з чату в месенджері не бере участі в конкретному листуванні особі, в залежності від типу повідомлення-джерела, можуть діяти по одному з трьох алгоритмів. Як і у випадку з Android, одержувач переадресовується послання повинен бути заздалегідь внесений в адресну книгу месенджера.

Читайте також: додаємо контакти в адресну книгу Viber для iOS

Спосіб 1: Кнопка "переслати" в чаті

 1. Запустіть месенджер на айФоне і перейдіть в чат, де наявна плановане до пересилання повідомлення.
 2. Viber для iPhone запуск мессенджера, переход в чат, группу или сообщество
 3. Якщо послання містить контент (фото, відео, файл, посилання) поруч із займаною ним областю на екрані буде присутня кнопка " переслати» у вигляді загнутої стрілки. Торкніться цього елемента.
 4. Viber для iPhone кнопка Переслать возле сообщений с контентом в чате
 5. На екрані, що відкриється, виберіть, куди переадресовується вміст, або вкажіть кількох одержувачів. Якщо діалог з адресатом або група відкриті в месенджері, встановіть позначку біля заголовка цільового чату. У разі коли листування не велася або була видалена, знайдіть ім'я учасника Viber в " контакти» &8212; доступ до адресної книги відкривається після тапа по полю »пошук" .
 6. Viber для iPhone выбор получателей пересылаемого из чата контента
 7. Завершивши вибирати одержувача (ів), торкніться»Готово" &8212; дублікат обраного на першому кроці цієї Інструкції повідомлення відразу ж відправиться за призначенням, а ви переміститеся в листування-першоджерело.
 8. Viber для iPhone пересылка контента из одного чата в другой завершена

Спосіб 2: контекстне меню

Наступний метод пересилання послань з діалогів і груп в Viber може бути задіяний в незалежності від типу інформації, що переадресовується, тобто застосовуємо в тому числі до текстових повідомлень. Крім того, наступну інструкцію варто використовувати, якщо потрібно скопіювати з одного чату в інший відразу кілька елементів листування.

 1. Відкрийте бесіду і викличте меню Повідомлення, копію якого потрібно надати тому чи іншому власнику аккаунта в месенджері. Для цього торкніться екрана в області пересилається послання і трохи затримайте палець.
 2. Viber для iPhone переход в чат, вызов меню сообщения, подлежащего пересылке в мессенджере

 3. При необхідності перегорніть з'явилося меню, натиснувши на кнопку-стрілку, і потім тапніте " більше...» . Вибрати «переслати» у переліку доступних щодо повідомлення дій, що відобразився в нижній частині екрана.
 4. Viber для iPhone контекстное меню сообщения - Ещё - функция Переслать
 5. Якщо повідомлення пересилаються пакетом, встановіть позначки біля декількох або всіх елементів листування. Потім натисніть на значок «переслати» внизу екрана праворуч.
 6. Viber для iPhone пересылка нескольких сообщений в мессенджере за один раз
 7. Залишилося вибрати одержувачів копій послань і ініціювати відправку, — це робиться описаним в пунктах №№3-4 попередньої інструкції з цього матеріалу чином.
 8. Viber для iPhone выбор получателей, инициация и результат пересылки сообщений

Спосіб 3: Опція»Поділитися"

Пересилання повідомлень в Viber в загальному випадку не має на увазі їх вихід за рамки месенджера, але є винятки. Якщо вам необхідно передати фото або відео з чату Вайбер, а адресат не зареєстрований в розглянутому сервісі, можна застосувати наступний прийом.

Читайте також: як відправити фото і відео через Viber для iPhone

 1. Відкрийте діалог, груповий чат або співтовариство, де фігурує пересилається з месенджера зображення і/або відеоролик.
 2. Viber для iPhone открытие переписки, где содержиться пересылаемое фото или видео
 3. Коротким дотиком по мініатюрі фото або відео розгорніть його на весь екран. Тепер торкніться значка»поділитися" внизу екрану зліва, а потім натисніть на однойменний пункт в відобразиться меню.
 4. Viber для iPhone кнопка Поделиться на экране полноэкранного просмотра фото или видео
 5. З доступних в переліку засобів доставки контенту виберіть доступне адресату (в нашому прикладі практично універсальний інструмент – «пошта» ). Вкажіть одержувача в запустилася програмі і натисніть »надіслати" .
 6. Viber для iPhone пересылка фото или видео из чата в мессенджере через сторонний сервис или программу

Windows

В Viber для ПК передбачені два елементи інтерфейсу, що дозволяють вирішити задачу з заголовка нашої статті. Зважаючи на особливості функціонування Windows, за допомогою десктопного додатки Вайбер безпосередньо переадресувати дані за межі сервісу неможливо. Ще один нюанс-пересилання інформації здійсненна тільки внесеним в »контакти" месенджера.

Читайте також: додаємо контакти в адресну книгу Viber для Windows

Спосіб 1: Кнопка "переслати" в чаті

 1. Запустіть вайбер на комп'ютері і відкрийте чат будь-якого типу, звідки збираєтеся пересилати інформацію.
 2. Viber для Windows запуск приложения, переход в чат, группу или сообщество
 3. Нікуди не переходячи з вікна з листуванням C пересилається іншому учаснику Viber посланням, клікніть по кнопці-стрілці, яка наявна поруч з областями кожного повідомлення, за винятком містять тільки текст.
 4. Viber для Windows кнопка Переслать Сообщение доступная в любом чате для всех сообщений кроме текстовых
 5. У вікні, що відкриється " переслати повідомлення» встановіть позначки біля чатів-одержувачів переадресовуються даних або використовуйте поле " пошук контактів...» , щоб вибрати адресата(ів) в адресній книзі месенджера.
 6. Viber для Windows выбор получателя пересылаемого через мессенджер сообщения
 7. Клікніть " переслати» &8212; ця дія ініціює передачу дубліката обраної при виконанні пункту №2 цієї Інструкції інформації третій особі або групі користувачів Viber.
 8. Viber для Windows завершение пересылки сообщения из диалога или группы другим участникам мессенджера
 9. Практично відразу ви зможете оцінити результат виконаної операції – для цього в Viber для Windows перемістіться в чат з одержувачем копії того чи іншого послання.
 10. Viber для Windows пересылка сообщения с контентом завершена

Спосіб 2: контекстне меню

 1. Перейдіть в бесіду, де фігурує плановане до пересилання послання.
 2. Viber для Windows пересылка тестовых сообщений - открытие чата-источника
 3. Клацніть правою кнопкою миші в області копіюється повідомлення.
 4. Viber для Windows вызов контекстного меню сообщения для его пересылки
 5. У меню, що відкриється, виберіть опцію «переслати» .
 6. Viber для Windows пункт Переслать в контекстном меню сообщения
 7. Виконайте пункти № № 3-4 з попередньої інструкціїViber для Windows выбор получателей, переадресация сообщения

  У цій статті.

 8. Viber для Windows переадресованное сообщение в чате с другим пользователем

Спосіб 3: кілька повідомлень

Якщо ваша мета полягає в пересиланні декількох послань з одного чату Viber в інший, ви, звичайно ж, можете діяти щодо кожного з них по черзі вищеописаними способами. Але набагато швидше і зручніше вчинити наступним чином.

 1. Відкрийте листування-джерело переадресовуються даних.
 2. Viber для Windows пересылка нескольких сообщений из чата

 3. Клацніть правою кнопкою миші в області будь-якого повідомлення. У контекстному меню, що з'явиться, клацніть»вибрати" .
 4. Viber для Windows вызов контекстного меню любого сообщения для пересылки нескольких посланий - пункт Выбрать
 5. Шляхом розстановки відміток в розташованих праворуч від елементів листування чекбоксах, виберіть пересилаються послання.
 6. Viber для Windows выбор нескольких посланий для пересылки в другой чат
 7. Клацніть по виконаної у вигляді спрямованої вправо стрілки кнопці, розташованої в нижньому правому куті вікна Viber PC.
 8. Viber для Windows кнопка Переслать в окне с выбором нескольких сообщений
 9. Виберіть одержувача (ів) повідомлень у вікні, і клікніть по кнопці " переслати» .
 10. Viber для Windows выбор получателя нескольких пересылаемых из чата в мессенджере сообщений
 11. На цьому завдання копіювання декількох повідомлень з одного чату Viber в інший(ІІ) вважається вирішеною.
 12. Viber для Windows результат пересылки нескольких сообщений из одного чата Viber в другой

Висновок

Сама по собі процедура переадресації інформації в месенджері Viber не характеризується складністю виконання. При виникненні необхідності передачі копії того чи іншого повідомлення третій особі слід звертати увагу лише на вміст послання — це дає можливість швидко визначити застосовність того чи іншого методу пересилання.

більше статей на цю тему: