Як вийти з клієнтських програм Viber для Android, iOS та Windows

У деяких ситуаціях потік інформації, що надходить з Viber у вигляді повідомлень про активність інших учасників сервісу, потрібно тимчасово припинити. Найбільш логічним кроком для вирішення цього завдання є закриття програми-клієнта месенджера і в цій статті продемонстровано, як це зробити в середовищі Android, iOS і Windows.

Модель використання будь-якого месенджера, і Вайбер тут не виняток, передбачає безперервне функціонування сервісу на пристрої Користувача (роботу програми-клієнта в тлі). Такий підхід дає учасникам системи можливість уникнути пропуску вхідних повідомлень і викликів, а також своєчасно реагувати на них. При цьому в ряді випадків може знадобитися повне закриття месенджера, а доступ до цієї функції організований розробниками Viber не таким (простим) чином, як хотілося б багатьом власникам акаунтів в розглянутій системі обміну інформацією.

Как выйти из приложения-клиента Viber на Android, iOS и Windows

Як закрити месенджер Viber

Якщо під виходом з Вайбера читач має на увазі деактивацію облікового запису в сервісі, йому слід звернутися до іншого матеріалу, розміщеному на нашому сайті. Нижче мова піде виключно про зупинку роботи додатків-клієнтів месенджера.

Читайте також: Як видалити свій аккаунт в Viber

Viber для Android

Закрити Вайбер для Андроїд насправді просто, незважаючи на те що розробники «сховали» потрібну опцію досить глибоко в меню програми-клієнта сервісу.

Как выйти из мессенджера Viber для Android
 1. Перейдіть до»Налаштування" Viber. Для цього буде потрібно відкрити в месенджері розділ " більше» і потім натиснути по найменуванню відповідного пункту в меню.
 2. Viber для Android Переход в Настройки, чтобы закрыть приложение-клиент мессенджера
 3. Натисніть»Загальні" . У самому низу відобразився на наступному екрані списку опцій виявите пункт »вихід" , якого слід торкнутися.
 4. Viber для Android пункт Выход в разделе Общие настроек мессенджера
 5. Залишилося підтвердити власні наміри і усвідомлення наслідків операції тапом по кнопці «ОК» у вікні-запиті. На цьому все-Ви тимчасово вийшли з Вайбера на телефоні.
 6. Viber для Android подтверждение запроса о выходе из приложения мессенджера

Якщо, наприклад, Viber завис, що робить нездійсненним виконання інструкції вище, щодо месенджера ви можете використовувати стандартні прийоми, які передбачають вихід з додатків, що функціонують в середовищі Android.

Viber для Android - как выйти из приложения-клиента мессенджера средствами ОС

Детальніше: способи виходу з Android-додатків

Viber для iPhone

Принципи, згідно з якими організована робота програм в середовищі iOS, не дозволяють власникам смартфонів Apple вийти з Вайбера для айФона дійсно повністю, не деактивувавши свій обліковий запис або не видаливши клієнтську програму. Будь-якої "кнопки" для вирішення завдання з заголовка статті в цьому варіанті месенджера не передбачено.

Как выйти из мессенджера Viber для iPhone

Ви можете використовувати один із способів закриття програм в середовищі яблучної операційки, запропоновані в матеріалі за наступним посиланням, але при цьому результат не можна буде вважати повноцінним виходом з Клієнта месенджера. Після виконання зазначених інструкцій Viber буде "заморожений" і перестане відображатися в меню запущених додатків, але при цьому надходження на ваш девайс повідомлень про активність інших учасників сервісу і вхідні дзвінки не припиняться.

Как выйти из программы Viber для iPhone

Детальніше: способи виходу з додатків на iPhone

Тим власникам iPhone, які знаходяться в ситуації, коли Viber просто необхідно тимчасово «приспати», можна порадити активувати заборону на надходження повідомлень з месенджера і/або відключити звук в додатку-клієнті. Про другу можливість ми вже розповідали в статті на нашому сайті, а для реалізації першої рекомендації виконайте наступні дії.

Читайте також: Як вимкнути звук у Viber для iPhone

 1. Відкрийте месенджер і перейдіть в розділ " більше» з меню внизу екрана. Далі натисніть «Налаштування» .
 2. Viber для iPhone переход в Настройки приложения с целью отключения уведомлений из мессенджера
 3. Тапніте»повідомлення" , що відкриє перелік всіх видів активності інших користувачів Viber, про які клієнт системи вам повідомляє, навіть будучи «закритим».
 4. Viber для iPhone параметры уведомлений, присылаемых приложением мессенджера
 5. Переведіть всі перемикачі біля пунктів відображуваного списку в положення»вимкнено" , після чого закрийте додаток. Тепер месенджер буде проявляти свою наявність на айФоне лише відображенням лічильника вхідних послань на власній іконці. Врахуйте, що надходження аудіо - та відеодзвінків від інших користувачів не припиниться!
 6. Viber для iPhone отключение всех уведомлений из мессенджера

Додатково можна заборонити трансляцію іншим користувачам Вайбера свого статусу " в мережі» - це допомагає зменшити кількість вхідних повідомлень і дзвінків. Щоб приховати факт або час свого перебування в Інтернеті, відкрийте »Налаштування" , перейдіть до »Конфіденційність" і переведіть перемикач " в мережі» в положення »вимкнено" .

Viber для iPhone отключение демонстрации своего статуса В сети

Viber для Windows

Вийти з Клієнта Вайбер для ПК не складніше, ніж зупинити роботу будь-якого іншого софта для Windows, здатного функціонувати у фоновому режимі. Саме згортання, а не закриття відбувається в момент, коли ви клікаєте по кнопці з хрестиком в заголовку вікна месенджера, а щоб вийти з програми повністю, необхідно діяти наступним чином.

Как выйти из программы Viber для Windows
 1. В незалежності від того, відображається вікно Вайбера на дисплеї комп'ютера чи ні, повністю закрити месенджер і вивантажити його з ОЗУ можливо через системний трей. Розгорніть цей елемент інтерфейсу Windows, клікнувши по відповідному значку біля годинника в правому нижньому кутку екрану.
 2. Viber для ПК открытие системного трея в Windows, чтобы полностью выйти из приложения мессенджера
 3. Серед відображуваного в треї знайдіть іконку «Viber» і клікніть по ній правою кнопкою миші.
 4. Viber для ПК значок приложения в системном трее Виндовс
 5. Виберіть»вихід" у контекстному меню. В результаті клієнт сервісу на комп'ютері буде закритий, вікно програми зникне, і месенджер більше не потурбує вас виведенням повідомлень і дзвінками до того моменту, поки ви не запустите його знову.
 6. Viber для Windows выход из приложения мессенджера с помощью меню в системном трее

Деактивація клієнта Viber на комп'ютері

Крім звичайного виходу з Вайбер для Віндовс, всім користувачем цього додатка доступна опція деактивації клієнта на комп'ютері/ноутбуці, тобто можливість відключити доступ до месенджера через свій аккаунт на конкретному Windows-пристрої. При цьому виконання наступних кроків ніяким чином не позначиться на функціонуванні Viber на інших ваших девайсах.

Після виконання наступної інструкції месенджер на комп'ютері / ноутбуці потрібно буде активувати і синхронізувати з мобільною версією Вайбера заново! Перед виконанням маніпуляції рекомендується створити резервну копію історії чатів!

Viber для Windows синхронизация с приложением на смартфоне

Читайте також: Резервне копіювання в месенджері Viber

 1. Відкрийте Вайбер для комп'ютера і перейдіть в " Параметри...» додатки з меню «інструменти» .
 2. Viber для Windows переход в раздел Параметры из меню Инструменты приложения
 3. Клікніть " Безпека та конфіденційність» у переліку розділів налаштувань зліва вікна.
 4. Viber для Windows раздел Безопасность и конфиденциальность в Параметрах приложения мессенджера
 5. Натисніть кнопку " деактивувати» в області з описом цієї можливості.
 6. Viber для Windows функция Деактивировать в Параметрах мессенджера
 7. Підтвердіть запит системи клацнувши»вимкнути" в його віконці.
 8. Viber для Windows подтверждение запроса о деактивации приложения на компьютере
 9. На цьому все – надалі для доступу до месенджера за допомогою десктопного додатка потрібно буде активувати його, задіявши «головний» клієнт Viber встановлений на смартфоні.
 10. Viber для Windows - синхронизация с мессенджером на смартфоне

  Детальніше: як синхронізувати Viber на ПК і Android-смартфоні або iPhone

Вихід з Viber для ПК за допомогою смартфона

Іноді трапляється так, що власнику аккаунта Viber, періодично використовує додатково Windows-клієнт системи, потрібно закрити його, а доступу до комп'ютера/ноутбука, де встановлена програма, немає. У цій ситуації можна скористатися функцією, що дозволяє віддалено деактивувати додаток на комп'ютері і інтегрованої в месенджери для Android і iOS. Виклик опції здійснюється в обох ОС однаково.

 1. Запустіть Вайбер на смартфоні і перейдіть в розділ «Налаштування» з вкладки " більше» у додатку.
 2. Viber для Android Переход в Настройки для удаленной деактивации мессенджера на компьютере
 3. Натисніть «обліковий запис» , а потім відкрийте " Комп'ютери та планшети» .
 4. Опция Компьютеры и планшеты в разделе Учетная запись настроек мобильной версии мессенджера Viber
 5. У переліку пристроїв, на яких виконаний вхід в месенджер, знайдіть відключається від системи і тапніте " деактивувати» в області з найменуванням ПК/ноутбука. Підтвердіть надійшов запит, після чого вихід з Windows-додатки Viber, а точніше деактивація аккаунта на ПК, буде виконана.
 6. Viber деактивация мессенджера на компьютере со смартфона, где установлено приложение-клиент

Висновок

Як бачите, завдання виходу з додатків-клієнтів Viber вирішується із застосуванням не зовсім стандартних підходів, а в середовищі iOS в повному обсязі взагалі нереалізована. При цьому тимчасово зупинити роботу месенджера можливо, якщо виконати запропоновані вище рекомендації.

більше статей на цю тему: