видаляємо повідомлення в Viber для Android, iOS і Windows

Видалення одного або декількох повідомлень з чату C іншим учасником Viber, а іноді і всієї переписки, згенерованої в месенджері – досить затребувана серед користувачів сервісу можливість. У статті розглянута реалізація відповідних зазначеної мети функцій в додатках-клієнтах Viber для Android, iOS і Windows.

Перш ніж знищувати інформацію, незайвим буде задуматися про можливість її відновлення. Якщо існує найменша ймовірність, що видаляється вміст будь-якого діалогу знадобиться в майбутньому, слід заздалегідь звернутися до функціоналу месенджера, що дозволяє створювати резервні копії листування!

Детальніше: зберігаємо листування з Viber в середовищі Android, iOS і Windows

Як видалити повідомлення з Viber

Як відомо, месенджер Вайбер може функціонувати на пристроях з абсолютно різними операційними системами. Нижче окремо розглянуті варіанти дій, здійснюваних власниками девайсів на Android і iOS , а також користувачами комп'ютерів на Windows і призводять до вирішення завдання з заголовка статті.

Android

Власники Андроїд-девайсів, що використовують додаток Viber для цієї мобільної ОС , можуть вдатися до одного з декількох способів видалення отриманих і відправлених повідомлень. Вибір найбільш підходящого залежить від того, чи потрібно стерти окремий елемент листування, діалог з конкретним користувачем або всі відомості, що накопичилися в месенджері.

Сохранение истории сообщений в Viber для Android

Варіант 1: Деякі або всі повідомлення з окремого чату

Якщо завдання полягає у видаленні інформації, обмін якої здійснювався з єдиним співрозмовником в Viber, тобто дані накопичилися в межах одного діалогу, позбутися від неї засобами програми-клієнта для Android можна дуже просто і швидко. При цьому є вибір, що саме видаляти &8212; окреме повідомлення, кілька таких або історію чату повністю.

Одне повідомлення

 1. Відкриваємо Viber для Android, переходимо в бесіду, що містить більш непотрібне або небажане повідомлення.
 2. Запуск и переход к переписке в приложении Viber для Android
 3. Тривалим натисканням в області послання викликаємо меню можливих дій з ним. Вибираємо пункт " Видалити у мене» , після чого елемент листування безслідно зникне з історії чату.
 4. Успешное удаление одного сообщения из переписки в приложении Viber для Android
 5. Окрім видалення одного надісланого (але не отриманого!) повідомлення Тільки з власного девайса в Вайбере для Андроїд, є можливість видалення інформації і у співрозмовника-в меню опцій, доступних для виконання, присутній пункт " видалити скрізь» &8212; тапа по ньому, підтверджуємо надійшов запит і в результаті елемент листування зникне з діалогу, видимого в тому числі одержувачем.
 6. Удаление сообщения из переписки у собеседника в приложении Viber для Android
 7. Замість видаленого тексту або іншого типу даних в месенджері з'явиться повідомлення " ви видалили повідомлення» , а в чаті, видимому співрозмовнику, – " Ім'я Користувача видалив (а) повідомлення» .

Кілька повідомлень

 1. Відкриваємо очищається чат, викликаємо меню опцій, доступних для діалогу в цілому, торкнувшись трьох точок в правому верхньому куті екрану. Вибирати " Редагувати повідомлення» & 8212; заголовок чату зміниться на " виберіть повідомлення» .
 2. Выбор чата для удаления нескольких сообщений в приложении Viber для Android
 3. Дотиками по областях отриманих і відправлених послань виділяємо ті з них, які будуть видалятися. Тапа по з'явився внизу екрану значку " кошик» і натискаємо «ОК» у вікні з питанням про безповоротне видалення виділених записів.
 4. Подтверждение удаления нескольких сообщений в приложении Viber для Android
 5. На цьому все – вибрані елементи листування стерті з пам'яті пристрою і більше не відображаються в історії діалогу.
 6. Несколько сообщений успешно удалены в приложении Viber для Android

Вся інформація з чату

 1. Викликаємо меню опцій діалогу, з якого потрібно видалити всі елементи листування.
 2. Вызвать меню доступных действий для чата в приложении Viber для Android
 3. Вибираємо " Очистити чат» .
 4. Выбор в меню опции Очистить чат в приложении Viber для Android
 5. Натискаємо»Очистити" у спливаючому вікні, в результаті чого історія листування з окремим учасником Viber буде видалена з пристрою, а область чату стане абсолютно порожньою.
 6. Подтверждение очистки чата в приложении Viber для Android

Варіант 2: все листування

Тим користувачам Viber, які шукають метод видалення абсолютно всіх коли-небудь отриманих і переданих через месенджер послань без винятку, можна порекомендувати задіяти описану нижче функцію Програми-клієнта для Android.

Примітка: в результаті виконання нижчеописаних дій відбувається безповоротне (якщо немає резервної копії) знищення всього вмісту історії листування. Крім того, з месенджера будуть видалені всі заголовки діалогів і групових бесід, які зазвичай відображаються у вкладці <> Додатки!

 1. Запускаємо месенджер і переходимо в його »Налаштування" з меню, що викликається тапом по трьох горизонтальних смугах у верхній частині екрана зліва (це доступно з будь-якого розділу Програми) або горизонтальним свайпом (тільки на головному екрані).
 2. Открыть меню Настроек в приложении Viber для Android

 3. Вибираємо " виклики та повідомлення» . Далі натискаємо " Очистити історію повідомлень» і підтверджуємо запит системи, за допомогою якого додаток в останній раз попереджає нас про безповоротне (якщо немає бекапа) видалення інформації з пристрою.
 4. Очистить всю историю сообщений в приложении Viber для Android
 5. Очищення буде завершена, після чого месенджер набуде вигляду, як ніби він запущений на девайсі вперше і ніяка листування в ньому ще не здійснювалася.

IOS

Перелік можливостей, доступних в Viber для iOS , практично збігається з таким у вищеописаного Android-клієнта месенджера, але тут відсутня можливість видалення декількох елементів листування одночасно. Користувачі iPhone можуть видалити одне повідомлення, Очистити окремий чат від інформації повністю, а також знищити за один раз всі бесіди, що ведуться через месенджер Вайбер разом з їх вмістом.

Как удалить одно или несколько сообщения либо всю историю переписки в Viber для iPhone

Варіант 1: одне або всі повідомлення з окремої розмови

Елементи окремого чату в Viber для iOS незалежно від їх вмісту видаляються наступним чином.

Одне повідомлення

 1. Відкриваємо Вайбер на айФоне, перемикаємося на вкладку»чати" і переходимо в діалог з непотрібним або небажаним повідомленням.
 2. Viber для iPhone - вкладка Чаты - переход в диалог с удаляемыми сообщениями
 3. На екрані чату знаходимо видаляється елемент листування, довгим натисканням в його області викликаємо меню, де торкаємося " більше» . Потім дії двоваріантні залежно від типу повідомлення:
  • Отримане . Вибирати " Видалити у мене» . Viber для iPhone - удаление полученного сообщения
  • Надіслано . Тапа " видалити» серед пунктів, що з'явилися в області внизу екрану, вибираємо " Видалити у мене» або «видалити скрізь» .

   Viber для iPhone - удаление отправленного сообщения только у себя или у себя и у собеседника

   У другому варіанті відправлення буде стерто не тільки з пристрою і з месенджера відправника, але зникне також у одержувача (не безслідно – залишиться повідомлення " Ім'я Користувача видалив повідомлення» ).

   Viber для iPhone уведомление об удалении сообщения собственноручно или собеседником

Вся інформація з діалогу

 1. Перебуваючи на екрані очищуваного чату, тапа по його заголовку. У меню вибираємо " інформація та налаштування» . Також до наступного кроку можна переходити, зсунувши екран діалогу вліво. Viber для iPhone -переход к странице Информация и настройки диалога для удаления всех сообщений из него
 2. Перегортаємо відкрився перелік опцій вниз. Натискати «Очистити чат» і підтверджуємо свої наміри, торкнувшись «видалити всі повідомлення» внизу екрана.

  Viber для iPhone очистка чата от всех сообщений из меню Подробности

  Після цього діалог виявиться порожнім – вся інформація, що раніше міститься в ньому, знищена.

  Viber для iPhone все сообщения из чата удалены

Варіант 2: все листування

При бажанні або необхідності повернути Viber для iPhone в стан, як ніби листування через додаток не велася взагалі, діємо так, як запропоновано в наступній інструкції.

Увага! В результаті виконання рекомендацій нижче здійснюється безповоротне (якщо немає бекапа) видалення з месенджера абсолютно всієї переписки, а також заголовків всіх коли-небудь ініційованих через Вайбер діалогів і групових чатів!

 1. Тапа " більше» внизу екрана, перебуваючи на будь-якій вкладці клієнта Viber для iOS. Відкривати »Налаштування" і переходимо в розділ " дзвінки та повідомлення» . Viber для iPhone Переход в раздел Вызовы и сообщения Настроек для удаления всей переписки
 2. Торкаємося " Очистити історію повідомлень» , а потім підтверджуємо намір видалити всю переписку, історія якої збережена в месенджері і на девайсі, натиснувши »Очистити" у віконці-запиті. Viber для iPhone удаление всей переписки (всех диалогов) из мессенджера

  Після завершення виконання вищевикладеного розділ «чати» у додатку виявляється порожній – всі повідомлення видалені разом із заголовками бесід, в рамках яких відбувався обмін інформацією.

  Viber для iPhone мессенджер полностью очищен от сообщений

Windows

У додатку Viber для ПК , яке є за своєю суттю всього лише «дзеркалом» мобільного варіанту месенджера, можливість видалення повідомлень передбачена, але, варто відзначити, дещо обмежена. Звичайно ж, можна піти шляхом експлуатації синхронізації між клієнтом Вайбера на смартфоні/планшеті і версією для комп'ютера &8212; стерши послання або їх сукупність на мобільному девайсі вищеописаними методами, ми по суті здійснюємо цю дію і в додатку-клоні, що функціонує в середовищі Windows. Або ж можемо діяти згідно з наступними інструкціями.

Как удалить сообщение в Viber для Виндовс

Варіант 1: одне повідомлення

 1. Відкриваємо Вайбер для Віндовс і переходимо в діалог, де наявна непотрібна або небажана інформація.
 2. Viber для Windows открытие диалога, содержащего сообщение для удаления
 3. Натискаємо в області видаляється елемента правою кнопкою миші, що призводить до появи меню з можливими діями.
 4. Viber для Windows вызов меню действий, доступных в отношении сообщения
 5. Далі дії двоваріантні:
  • Вибираємо " Видалити у мене» &8212; повідомлення буде стерто і зникне з області діалогу у вікні Viber.
  • Viber для Windows удаление полученного сообщения (только у себя)
  • Якщо на кроці 2 цієї Інструкції викликано меню для відправленого послання, крім пункту " Видалити у мене» у списку дій присутній пункт " видалити У мене і Імя_получателя» , виділений червоним кольором. Клікнувши по найменуванню цієї опції, ми знищуємо повідомлення не тільки в своєму месенджері, але і у адресата. Viber для Windows удаление отправленного сообщения (возможно только у себя или у собеседника в том числе)

   При цьому від послання залишається "слід" & 8212; повідомлення «ви видалили повідомлення» .

  Viber для Windows уведомление об удалении сообщения собственноручно или собеседником

Варіант 2: Усі повідомлення

З комп'ютера провести очищення чату повністю не вийде, але можна видалити саму бесіду разом з вмістом. Для цього діємо так, як здається більш зручним:

 1. У відкритому діалозі, історію якого потрібно очистити, натискаємо правою кнопкою миші по області, вільної від повідомлень. Вибираємо в меню пункт " видалити» .

  Viber для Windows удаление диалога вместе с содержащимися в нем сообщениями

  Далі підтверджуємо з'явився запит, клацнувши по кнопці " видалити» &8212; заголовок бесіди зникне зі списку доступних зліва вікна месенджера, і одночасно буде стерта і вся отримана/передана в рамках чату інформація.

  Viber для Windows подтверждение удаления диалога и всех сообщений в нем
 2. Інший метод знищення окремого діалогу та його історії одночасно:
  • Відкриваємо видаляється чат і викликаємо меню «розмова» , клікнувши по однойменній кнопці вгорі вікна Вайбера. Вибираємо тут " видалити» . Viber для Windows Пункт Удалить в меню Беседа для уничтожения диалога и всех сообщений в нем
  • Підтверджуємо запит месенджера і отримуємо той же результат, що і після виконання попереднього пункту рекомендацій – видалення заголовка розмови з переліку чатів і знищення всіх отриманих/переданих в його рамках послань.
   Viber для Windows Запрос об удалении отельного чата и сообщений в нем

Як бачимо, незалежно від операційної системи в середовищі якої експлуатується додаток-клієнт Viber, видалення з нього повідомлень у учасника сервісу не повинно викликати труднощів. Ця функція може бути задіяна в будь-який момент, а її реалізація вимагає лише декількох тапов по екрану мобільного девайса від користувачів Android і iOS, або пари кліків мишею від віддають перевагу десктоп/ноутбук на Windows для ведення листування через месенджер.

більше статей на цю тему: