Пошук груп, спільнот і паблік акаунтів в Viber

Як відомо, можливості, що надаються месенджером Viber, не обмежуються обміном повідомленнями і дзвінками між двома людьми. Багато користувачів знаходять для себе корисним і потрібним вступ в об'єднання одержувачів/відправників інформації, доступні в рамках сервісу. Звичайно ж, перш ніж додатися в групу, її потрібно знайти, і далі ми розповімо, як це зробити з пристроїв на Android, iPhone, а також ПК/ноутбука, що функціонує під управлінням Windows.

Об'єднання учасників Viber

Всього в месенджері Вайбер на сьогоднішній день існує три різновиди груп, які досить серйозно відрізняються між собою по функціональності і призначенням: «звичайні» групові чати, спільноти, паблік акаунти. Розглянемо коротко основні відмінності між зазначеними об'єднаннями учасників Viber, так як в аспекті їх пошуку і вступу доведеться робити розрізняються дії.

 • Групові чати . Це, мабуть, найбільш часто використовуваний спосіб спілкування більш ніж двох учасників Viber в рамках однієї бесіди. Така група характеризується мінімальною функціональністю, якої, втім, достатньо для комфортного обміну повідомленнями і контентом між відносно невеликою (до 250-ти) кількістю людей. Створити груповий чат і додати в нього будь-якого іншого користувача може кожен власник аккаунта в месенджері і зробити це дуже просто. Создание группового чата в мессенджере Viber
  Докладно: Як створити груповий чат в месенджері Viber
 • Спільноти в Вайбере є по суті вищеописаними груповими чатами, але з набагато більш широким списком опцій. Наприклад, кількість учасників спільноти може досягати 1 млрд.чоловік, тут доступні розширені можливості адміністрування і додаткові функції для спілкування людей, що об'єднуються спільними інтересами. Співтовариство може бути створено будь-яким зареєстрованим в месенджері користувачем, який визначає чи буде воно приватним або публічним. Відкрите для всіх співтовариство Viber легко знайти і також просто в нього вступити.
  Сообщества в мессенджере Viber
 • Паблік акаунти . Цей тип інструментів для поширення інформації, адресованої численної аудиторії, створюється в основному представниками різних організацій і відомими особистостями. Для звичайного користувача Viber " паблік акаунти» служать більшою мірою для споживання контенту і даних, що транслюються компаніями і знаменитостями, ніж для спілкування, яке в рамках цих «публічних сторінок» обмежена. У додатках месенджера для всіх ОС передбачені модулі для роботи з паблік акаунтами, за допомогою яких і здійснюється пошук цих каналів комунікації, а також оформляється підписка на них.
  Паблик аккаунты в мессенджере Viber

Як знайти групу в Viber

Вибір алгоритму пошуку того чи іншого об'єднання в Вайбере продиктований в першу чергу типом групи, до якої бажає приєднатися Користувач. Залежно від того, що конкретно потрібно знайти – спільнота, паблік аккаунт або звичайний груповий чат, а також від використовуваного варіанту програми-клієнта месенджера (для Андроїд, айОС або Віндовс), щоб вирішити задачу з заголовка статті слід застосувати одну із запропонованих нижче інструкцій.

Android

У користувачів Viber для Android всі інструменти для пошуку груп учасників месенджера знаходяться буквально «під рукою». Досить декількох тапов по екрану девайса, і ви зможете долучитися до того чи іншого об'єднання.

Как найти группу, сообщество, паблик аккаунт в Viber для Android

Спільноти

 1. Запустіть Вайбер або перейдіть в розділ «чати» додатки-клієнта, якщо месенджер вже відкритий. Тапніте по значку »пошук" , розташованому над списком ведуться листувань.
 2. Viber для Android запуск клиента, переход к поиску сообществ в мессенджере
 3. Введіть символ у поле запиту «@» , а потім напишіть назву спільноти, яку Ви шукаєте. Якщо ви не знаєте точного найменування, вводите слова, відповідні, на вашу думку, імені шуканого об'єднання або його тематиці.
 4. Viber для Android поиск сообществ в мессенджере
 5. В результаті під пошуковим полем відобразяться результати – тапніте по імені відповідного спільноти. Далі натисніть»почати" у віконці-запиті, що дозволить приєднатися до групового спілкування.
 6. Viber для Android вступление в обнаруженное через поиск сообщество участников мессенджера

Паблік акаунти

 1. Щоб почати пошук публічних акаунтів, перейдіть в розділ " більше» запущеного додатка Viber. Далі перегорніть перелік опцій і відкрийте " паблік акаунти» .
 2. Viber для Android пункт Паблик аккаунты в разделе Еще мессенджера
 3. Торкніться значка»пошук" вгорі праворуч і потім введіть назву паблік або фразу, відповідну його тематиці, у відповідне поле. Viber для Android поиск Паблик аккаунтов путем введения поискового запроса

  Крім того, ви можете перегорнути розбитий на розділи каталог найпопулярніших пабліків під областю для введення пошукового запиту, і знайти цікавий/корисний «канал» там.

  Viber для Android каталог Паблик аккаунтов в мессенджера
 4. Виявивши в переліку результатів пошуку шуканий або відповідний Вам паблік аккаунт, тапніте «+» праворуч від його найменування (або в області обкладинки ресурсу з каталогу). В результаті ви станете читачем паблік і почнете отримувати в своєму месенджері інформацію, що надається творцями (адміністраторами) аккаунта.
 5. Viber для Android оформление подписки на паблик аккаунт в мессенджере

Групові чати

Будь-якого дієвого способу знайти «звичайний» груповий чат в Viber, як, власне, і дізнатися про факт його існування, крім отримання інформації про групу від одного з її учасників, не існує. Якщо вам потрібно вступити в таку бесіду, попросіть одного з її членів додати ваш аккаунт, скориставшись меню»інформація" . Або зверніться до Творця (адміністратора) об'єднання, щоб він надіслав вам посилання-запрошення в груповий чат.

Viber для Android как добавить другого пользователя в групповой чат

IOS

Пошук груп за допомогою клієнта Viber для iPhone здійснюється практично так само, як в середовищі вищеописаного Android. Відмінності в діях продиктовані лише дещо відрізняється інтерфейсом додатків месенджера.

Как найти группу, сообщество, паблик аккаунт в Viber для iPhone

Спільноти

 1. Запустіть Вайбер на айФоне і перейдіть на вкладку «чати» з меню внизу екрана, якщо відкрито інший розділ месенджера.
 2. Viber для iOS запуск приложения-клиента, переход в раздел Чаты мессенджера
 3. Тапніте по полю»пошук" у верхній частині екрана та введіть туди символ «@» . Далі напишіть ім'я шуканого спільноти або слова, відповідні його тематиці.
 4. Viber для iOS ввод запроса для поиска сообщества в мессенджере
 5. У переліку пошукових результатів знайдіть цікавить Вас об'єднання учасників Вайбера і натисніть на його найменування. Далі торкніться " приєднатися» у віконці-вітанні. На цьому все &8212; ви стали учасником спільноти.
 6. Viber для iOS как вступить в сообщество участников мессенджера

Паблік акаунти

 1. Перейдіть до розділу " паблік акаунти» з розділу " більше» додатки-клієнта Viber.
 2. Viber для iOS переход в раздел Паблик аккаунты с вкладки Еще в мессенджере
 3. Тапніте по значку»пошук" вгорі екрану праворуч, а потім введіть в поле назву паблік або слова/фрази, відповідні тематиці інформації та Контенту з шуканого каналу. Viber для iOS ввод поискового запроса в разделе Паблик аккаунты мессенджера

  Крім введення запиту, для пошуку цікавих паблік акаунтів можна скористатися каталогом, де за категоріями згруповані найпопулярніші їх представники.

  Viber для iOS каталог Паблик аккаунтов, доступных для подписки в мессенджере
 4. Відшукавши потрібний паблік, тапніте по значку «+» біля його найменування.
 5. Viber для iOS подписка на Паблик аккаунт, обнаруженный через поиск

Групові чати

Оскільки принцип функціонування «простих» груп в Viber єдиний для всіх додатків-клієнтів месенджера, пошуком такого чату з iPhone займатися так само безглуздо, як і в середовищі Android. Якщо ви дізналися про існування будь-якого групового чату і бажаєте в нього вступити, зверніться до одного з учасників або адміністратора. Будь-який користувач, що складається в групі, зможе додати вас в неї, скориставшись опцією на екрані параметрів чату. Адміністратор групової бесіди володіє посиланням-запрошенням в неї, яку при бажанні легко вам відправить.

Viber для iOS добавление другого участника мессенджера в групповой чат

Windows

В Viber для ПК взаємодія з групами інших учасників месенджера, включаючи їх пошук, так само, як і на смартфонах, здійснюється дуже просто.

Как найти групповой чат, сообщество и паблик аккаунты в Вайбере для компьютера

Спільноти

 1. Запустіть клієнт Вайбера в середовищі Віндовс і клацніть по полю»пошук" , розташованому над списком відкритих діалогів і групових чатів.
 2. Viber для Windows поле Поиск в мессенджере
 3. Введіть символ «@» в якості першої літери пошукового запиту.
 4. Viber для Windows поиск сообщества в мессенджере, первый символ запроса @
 5. Далі надрукуйте назву спільноти в месенджері або введіть після символу «@» слово/фразу, що характеризують тематику шуканого об'єднання.
 6. Viber для Windows ввод запроса для поиска сообщества в мессенджере
 7. Клікніть по назві виявляється серед результатів пошуку спільноти, а потім натисніть на кнопку " приєднатися» , що з'явилася в області листування.
 8. Viber для Windows вступление в сообщество найденное в мессенджере
 9. На цьому вступ до спільноти Viber через додаток месенджера для Windows завершено, а ви можете приступати до перегляду інформації, що публікується в ньому.
 10. Viber для Windows вступление в сообщество в мессенджере завершено

Паблік акаунти

 1. Перейдіть до розділу " паблік акаунти» месенджера з вкладки " більше» (кнопка «Три крапки» над заголовками відкритих діалогів і груп).
 2. Viber для Windows переход в раздел Паблик чаты мессенджера

 3. Натисніть " пошук паблік акаунтів» .
 4. Viber для Windows переход в Поиск паблик аккаунтов в мессенджере
 5. Далі ви можете пошукати цікавить Вас канал в каталозі пабліків Viber, що відобразився в частині вікна месенджера, де зазвичай демонструється історія чатів.
 6. Viber для Windows каталог паблик аккаунтов в мессенджере
 7. Крім можливості вивчення вмісту каталогу, доступний пошук за запитом (назва паблік аккаунта або його тематика), який вводиться у відповідне поле, розташоване над переліком обкладинок пропонованих системою каналів.
 8. Viber для Windows ввод поискового запроса, чтобы найти паблик аккаунт в мессенджер
 9. Відшукавши зацікавив Вас паблік аккаунт, клікніть по кнопці «+» в області, що містить його найменування.
 10. Viber для Windows переход к подписке на паблик аккаунт, обнаруженный через поиск
 11. Далі прийміть " Умови використання» у віконці-запиті, клікнувши &171; прийняти і продовжити&187; .
 12. Viber для Windows принять условия использования при подписке на Паблик аккаунт
 13. Практично відразу ж почнеться регулярне надходження постів з паблік в ваш месенджер.
 14. Viber для Windows подписка на паблик аккаунт оформлена

Групові чати

«звичайні» групи будь-яким чином виявити через додаток месенджера для комп'ютера не вийде. Для вступу в таке об'єднання в будь-якому випадку доведеться звернутися до вже перебуває в груповому чаті учаснику. І адміністратор об'єднання і будь-який інший користувач групи мають можливість додавати в неї інших власників акаунтів Viber, задіявши опції в тому числі і в Windows-версії месенджера.

Viber для Windows добавление участников в групповой чат

Висновок

Як бачите, в Viber, незалежно від ОС, для якої адаптовано використовується додаток-клієнт сервісу, передбачені інструменти, необхідні для результативного пошуку паблік акаунтів і спільнот. Що стосується звичайних групових чатів, то принцип, а також мета і сенс їх функціонування не дозволяють оснастити месенджер засобами для виявлення сторонніми особами, і це цілком логічний крок розробників.

більше статей на цю тему: