виключаємо учасників з груп і спільнот в месенджері Viber

Адміністрування груп і спільнот в Viber для володіє відповідними привілеями користувача не представляє ніяких складнощів. У наступній статті поговоримо про видалення учасників з будь-якого об'єднання в месенджері &8212; з Android-девайса, iPhone і Windows-ПК ця, часом просто необхідна для нормального функціонування паблік операція, здійснюється менше ніж за хвилину.

Видалення учасників із груп та спільнот Viber

Виключити того чи іншого користувача з групового чату або спільноти можуть тільки творець і адміністратори об'єднання, і для них в месенджері передбачені спеціальні опції для швидкого вирішення зазначеної задачі.

Читайте також:
організація групових чатів в месенджері Viber
створення спільноти в месенджері Viber

В залежності від операційної системи, що управляє пристроєм, де встановлено додаток Viber, виберіть інструкцію з представлених далі в статті і дійте. До слова, процес виключення того чи іншого учасника з групи звернемо – ви завжди зможете додати віддаленого користувача в адмініструється вами об'єднання знову.

Читайте також: додаємо учасника в груповий чат Viber

Android

У додатку Viber для Android передбачені всі можливості для ефективного управління створеним вами в месенджері чатом. Алгоритми дій, які передбачають видалення учасників зі звичайних груп і спільнот, практично не відрізняються, але в другому випадку адміністратору об'єднання доступні деякі додаткові функції.

Варіант 1: Група

 1. Відкрийте месенджер і перейдіть в групу, яку створили і/або адмініструєте.
  Viber для Android открытие мессенджера, переход в администрируемый групповой чат
 2. Тапнув по трьох точках у верхній частині екрану праворуч, викличте меню і натисніть в ньому «інформація» . Або посуньте містить історію листування область вліво.
  Viber для Android переход к панели управления групповым чатом
 3. В відобразилася панелі з інформацією про групу і її параметрами знайдіть розділ»учасники" і в ньому відшукайте ім'я видаляється з бесіди особистості. Коротким тапом по запису викличте меню і натисніть в ньому " видалити з чату» . Viber для Android удаление участника из группового чата через меню Информация
 4. Підтвердьте свої наміри, торкнувшись «ОК» в відобразиться віконці-запиті. В результаті обраний на попередньому кроці користувач буде виключений з бесіди, а в листуванні з'явиться сигналізує про проведену вами операції системне повідомлення.

  Viber для Android подтверждение удаления участника из группового чата, завершение операции

 5. Далі ви можете видалити повідомлення, передані раніше в групу тепер виключеним з неї учасником. Операція проводиться точно так же, як щодо будь-якого іншого послання, але врахуйте, що стерти відомості в даному випадку ви зможете тільки в своєму месенджері, але не У інших учасників чату.

  Viber для Android удаление сообщений исключенного из группового чата пользователя

  Детальніше: Як видалити повідомлення у Viber для Android

Варіант 2: Спільнота

 1. У запущеному на Андроїд-девайсі месенджері відкрийте створене вами співтовариство або паблік, де ви &8212; адміністратор.
 2. Viber для Android переход в администрируемое сообщество
 3. Викличте меню опцій чату, торкнувшись кнопки у вигляді трьох вертикально розташованих точок праворуч від назви об'єднання у верхній частині екрана. Виберіть пункт «інформація» .
 4. Viber для Android переход в панель управления администрируемого сообщества
 5. Рішення нашої задачі стає доступним після виклику опції " Показати всіх» у розділі »учасники" відображена панель управління спільнотою – зробіть це.
 6. Viber для Android опция Показать всех в категории Участники параметров сообщества
 7. Торкніться імені користувача в списку, що відобразиться, що призведе до появи меню доступних в його відношенні операцій.
 8. Viber для Android вызов меню действий, применимых к участнику сообщества в мессенджере
 9. Далі дії двоваріантні:
  • Тапніте " заблокувати ІМ'Я користувача» , якщо бажаєте не тільки виключити учасника з об'єднання, а й запобігти ймовірність його повторного вступу в ваше співтовариство. Далі підтвердіть надійшов з Viber запит.
  • Viber для Android удаление участника из сообщества и его одновременная блокировка
  • Натисніть " видалити з чату» , якщо вас влаштовує ситуація, коли виключається особа зможе згодом повернутися в співтовариство, наприклад, перейшовши за раніше переданої йому посиланням-запрошення. Для завершення видалення учасника підтвердіть запит месенджера.
  • Viber для Android удаление пользователя из списка участников сообщества
 10. Припинивши доступ того чи іншого власника аккаунта в Вайбере до об'єднання, ви додатково можете знищити всі "сліди" його перебування в співтоваристві, тобто стерти послання, зміст яких в більшості випадків і стає обумовлює необхідність видалення відправника з чату:
  • Тривалим тапом в області будь-якого повідомлення, що надійшло раніше від тепер уже виключеного з паблік особи, викличте меню дій і торкніться в ньому " видалити» .У наступному меню, що автоматично відкриється, виберіть " видалити всі повідомлення контакту» .
  • Viber для Android удаление всех сообщений исключенного из сообщества пользователя
  • Тепер залишилося підтвердити надійшов з Вайбера запит, після чого можна вважати співтовариство повністю очищеним від слідів активності тієї чи іншої особистості.
  Viber для Android подтверждение удаления всех сообщений заблокированного участника сообщества

IOS

Як і у випадку з версією месенджера для вищеописаного андроїд, програма Viber для iOS оснащена всіма необхідними опціями, які передбачають адміністрування груп і спільнот. Залежно від типу об'єднання, щоб видалити з нього учасників за допомогою iPhone, потрібно діяти по одній з наступних інструкцій.

Варіант 1: Група

 1. У запущеному на iPhone месенджері перейдіть в груповий чат, де є адміністратором.
 2. Viber для iPhone запуск программы, переход в администрируемую группу
 3. Тапніте за назвою групи або змахніть демонструє листування екран вліво.
 4. Viber для iPhone вызов меню Информация группового чата
 5. Прокрутіть інформацію, що відкрилася вгору, щоб отримати доступ до розділу»учасники" .
 6. Viber для iPhone раздел Участники в параметрах группового чата
 7. Торкніться імені видаленого користувача та виберіть " видалити з чату» в відобразився знизу переліку доступних щодо вступив в паблік особи операцій.
 8. Viber для iPhone пункт Удалить из чата в меню участника группы
 9. Підтвердьте свої наміри, натиснувши»ОК" у віконці-запиті. Далі можете повернутися в чат і переконатися в результативності проведеної маніпуляції – в листуванні вже наявна сервісне повідомлення, що підтверджує факт видалення учасника з чату.
 10. Viber для iPhone удаление участника из группового чата завершено
 11. Додатково Ви можете видалити з листування повідомлення виключеного тепер Користувача, але тільки в своєму месенджері, іншим членам об'єднання вони як і раніше будуть доступні для перегляду.
  Viber для iPhone удаление сообщений исключенного из группы участника

  Детальніше: видалення повідомлень у Viber для iPhone

Варіант 2: Спільнота

 1. Відкрийте адмініструється вами паблік в Viber для iPhone і перейдіть в його налаштування шляхом натискання на назву спільноти вгорі екрану.
 2. Viber для iPhone переход в администрируемое сообщество, вызов параметров чата
 3. Перегорніть інформацію, що відкрилася і тапніте " Показати всіх» у категорії параметрів »учасники" .
 4. Viber для iPhone пункт Показать всех в разделе Участники параметров сообщества
 5. Торкніться імені видаляється з паблік учасника, що призведе до появи меню дій в нижній частині екрана.
 6. Viber для iPhone выбор удаляемого пользователя в списке участников сообщества
 7. Далі, залежно від кінцевої мети, натисніть на назву однієї з функцій:
  • " заблокувати ІМ'Я користувача» &8212; для видалення тієї чи іншої особи з об'єднання і його блокування, тобто запобігання ймовірності повторного приєднання користувача до групи шляхом переходу за посиланням-запрошенням. Щоб завершити операцію, підтвердіть надійшов з Вайбера запит.
  • Viber для iPhone блокировка и одновременное удаление участника сообщества
  • " видалити з чату» &8212; у цьому варіанті ви виключите іншого користувача зі спільноти, але залишите йому можливість повторного вступу в об'єднання (при наявності у нього посилання-запрошення). Як і в попередньому випадку, для завершення операції виключення необхідно підтвердити запит месенджера.
  • Viber для iPhone удаление участника из сообщества завершено
 8. Часто потрібно не тільки припинити доступ тієї чи іншої людини до написання повідомлень в паблік, а й очистити листування від уже переданих їм послань. Зробити це дуже просто і можливо за одну операцію:
  • Натисніть і утримуйте палець в області будь-якого послання, надісланого раніше тепер уже видаленим з паблік учасником. Вибрати " видалити» в відобразився внизу екрану списку дій, а потім тапніте «видалити всі повідомлення контакту» .
  • Viber для iPhone удаление всех сообщений исключенного из сообщества пользователя
  • Підтвердіть надійшов з месенджера запит, після чого зможете оцінити результат проведеної маніпуляції.
  • Viber для iPhone подтверждение удаления всех сообщений участника, исключенного из сообщества

Windows

Як уже згадувалося на початку нашої статті, для видалення учасника групового чату або спільноти через додаток Viber для Windows адміністратору об'єднання потрібно виконати всього кілька клацань мишею.

Варіант 1: Група

 1. Запустіть месенджер на комп'ютері і перейдіть в груповий чат, список беруть участь в якому користувачів потрібно «очистити» від небажаних особистостей.Viber для запуск мессенджера, переход в собственноручно созданную группу
 2. Клікніть по посиланню «учасники» , розташованої під ім'ям групи у верхній частині вікна Viber.

  Viber для Windows открыть список участников группового чата

 3. В результаті переходу по вищевказаної посиланням праворуч у вікні месенджера відобразиться перелік всіх вступили в групу користувачів. Знайдіть в ньому ім'я видаляється учасника і клікніть по ньому правою кнопкою миші.

  Viber для Windows удаляемый из группы пользователь в списке Участники, вызов меню

 4. Виберіть перший за рахунком пункт в меню, що відкрилося – «видалити з чату» .

  Viber для Windows пункт Удалить из чата в контекстном меню участника группового чата

 5. На цьому процедура завершена – в області з повідомленнями групи моментально з'явиться системне повідомлення про успішне виключення учасника, а його ім'я зникне з переліку користувачів чату.

  Viber для Windows удаление участника из группового чата завершено

 6. Якщо ви хочете після виключення Користувача з групи стерти його повідомлення, дійте точно так же, як щодо інших послань в будь-якій бесіді.

  Viber для Windows удаление сообщений исключенного из группы участника

  Детальніше: видалення повідомлень у Viber для Windows

Варіант 2: Спільнота

 1. Перейдіть в адмініструється вами співтовариство, клікнувши по його заголовку в переліку &171;бесіди & 187; зліва вікна Вайбер для Віндовс. Viber для Windows переход в администрируемое сообщество в мессенджере
 2. Як і в вищеописаному випадку з «звичайної» групою, далі ви можете клікнути по позначає кількість вступили в співтовариство користувачів написи під його найменуванням.

  Viber для Windows переход к списку участников сообщества в мессенджере

  Або клікніть по розташованій праворуч від назви спільноти кнопці «i» , а потім розкрийте перелік користувачів паблік, натиснувши на відповідний пункт в відобразилася праворуч вікна панелі управління об'єднанням.

  Viber для Windows переход к перечню участников из панели управления сообществом
 3. Клацніть по імені виключається з чату особи і потім виберіть один з двох пунктів в меню, що відкриється:
  • Натискання на " заблокувати ІМ'Я користувача» видалить учасника зі спільноти і одночасно встановить заборону на його повторне вступ до моменту, поки ви не вирішите провести процедуру розблокування.

   Viber для Windows опция Заблокировать в отношении участника сообщества

   Вибравши вищевказаний пункт меню, підтвердіть свої дії клацанням по кнопці " заблокувати»

   Viber для Windows подтверждение запроса о блокировке и исключении участника сообщества

   В демонстрованому месенджером віконці-запиті.
   Viber для Windows участник удален из сообщества и заблокирован

  • " видалити зі спільноти» &8212; клацання по цьому пункту призведе до миттєвого виключення обраного Вами учасника з паблік.
   Viber для Windows пункт Удалить из сообщества в контекстном меню записи в списке Участники

   Про доконаний факт видалення користувача сигналізує системне повідомлення, автоматично приходить в чат.

   Viber для Windows пользователь удален из сообщества в мессенджере

Висновок

Процедура, що передбачає виключення небажаних користувачів з групових чатів і спільнот в Viber, реалізується дуже просто і не утруднить навіть недосвідченого адміністратора.

більше статей на цю тему: