відправляємо фото через Viber для Android, iOS і Windows

Можливість передачі файлів різних типів через Viber затребувана практично всіма користувачами цього сервісу для обміну інформацією через Інтернет. Наступна стаття описує прийоми, які можна застосувати, щоб відправити або переслати за допомогою месенджера фотографію з Android-пристрої, iPhone і комп'ютера, де встановлено і активовано додаток-клієнт системи.

Как переслать картинки через мессенджер Viber с Android-смартфона, iPhone и компьютера

Враховуючи, що учасники Viber Серед всіх пересилаються типів файлів найчастіше вибирають фото, розробники додатків-клієнтів сервісу для Android, iOS і Windows передбачили можливості проведення операції відправки картинок далеко не єдиним способом. У прикладах нижче продемонстровано вирішення питання з заголовка статті найбільш простими і зручними методами, як з телефону, так і з ПК або ноутбука.

Android

У користувачів Viber для Android є можливість відправити зображення через месенджер практично в будь-який момент, задіявши додаток-клієнт системи обміну інформацією або функцію, інтегровану в мобільній ОС.

Как отправить фото по Вайберу для Android

Спосіб 1: засоби месенджера

В цілому, додаток, через яке здійснюється доступ в Вайбер з середовища Android, оснащено всім необхідним для передачі файлів, в незалежності від способу їх отримання відправником (фото, збережені в пам'яті пристрою; створені за допомогою камери девайса перед відправкою; надіслані з іншого аккаунта в сервісі).

Отправка или пересылка фотографий через Viber для Android средствами приложения-клиента мессенджера

Сховище пристрою

 1. Запускаємо додаток-клієнт Viber на Андроїд-девайсі і відкриваємо діалог з користувачем, якому потрібно передати зображення, або переходимо в груповий чат. Для відправки фотографії, збереженої в пам'яті девайса, натискаємо на другий за рахунком значок внизу екрану листування.
 2. Viber для Android запуск мессенджера, переход в чат или группу куда нужно отправить изображение, кнопка для вложения
 3. Далі дії двоваріантні:
  • Для швидкої передачі іншому користувачеві знаходимо потрібну картинку в з'явилася внизу екрану області (дублює " Галерею» Android), коротким дотиком виділяємо її. Якщо проводиться відправка декількох фото, проставляємо позначки на кожному з них. Тапа по кнопці »надіслати" для завершення процедури пересилання.
  • Viber для Android - быстрая отправка фотографий средствами мессенджера
  • Переходимо до переліку наявних в сховище пристрою каталогів з фотографіями, тапнув по кнопці в лівому нижньому кутку, і знаходимо зображення в одній з папок. Натисканням на мініатюру переданого через Вайбер фото виділяємо його. Якщо потрібно вислати кілька файлів одночасно, дотиками відзначаємо кожен з них.Viber для Android - выбор фотографий для отправки другому участнику мессенджера в памяти девайса

   Завершивши вибір, натискаємо на галочку у верхньому правому куті екрану. За бажанням додаємо до картинки текст-опис і торкаємося галочки вгорі ще раз. На цьому операція завершена, відправлення буде доставлено одержувачу.

  • Viber для Android - отправка нескольких фотографий из памяти смартфона через мессенджер

Камера девайса

 1. Відкривши листування з одержувачем фотографії, тапа по значку»Камера" внизу екрану, що запустить модуль Android, що дозволяє здійснити зйомку.
 2. Viber для Android - запуск камеры девайса из мессенджера
 3. Робимо фото, за бажанням додаємо до графічного послання текст і ефекти. Далі торкаємося кнопки»надіслати" . Переглянути передане адресат зможе відразу ж, як з'явиться онлайн.
 4. Вайбер для Андроид - создание фото, редактирование, отправка другому пользователю мессенджера

Пересилання

 1. Щоб переслати отримане або вже відправлене через месенджер зображення третій особі-користувачеві Вайбер, відкриваємо чат, в якому міститься картинка, і торкаємося стрілки біля неї.
 2. Viber для Android - кнопка пересылки фотографии из чата или группы
 3. Вибираємо адресата в одному з переліків доступних:
  • »останні" . Торкаємося імені одержувача & 8212; картинка миттєво передається в чат з обраним Користувачем.
  • Viber для Android пересылка фотографии из диалога или группы в ведущиеся чаты
  • »контакти" . Після вибору Користувача тапом по його імені (можна відзначити кілька) потрібно підтвердження наміру переслати фото – натискаємо на галочку вгорі екрану праворуч.
  • Viber для Android - пересылка фотографии из чата или группы пользователям мессенджера из списка Контакты
  • «групи» . Тут вказуємо в якості адресата фотографії групу учасників месенджера, тапнув по її найменуванню, &8212; картинка відразу ж передається в бесіду.
  • Viber для Android - пересылка картинки из диалога или группового чата в другую группу участников мессенджера

Спосіб 2: функція "Поділитися" в Android

У багатьох додатках для ОС Андроїд присутня опція, що дозволяє передавати різні файли, в тому числі і фото, іншим користувачам через найрізноманітніші сервіси, включаючи Viber. Ця функціональність дозволяє ініціювати передачу картинки за допомогою месенджера, навіть не відкриваючи його додаток-клієнт, що дуже зручно.

Как отправить фотографию из сторонних Android-приложений по Вайберу

Ми розглянемо метод на прикладі файлового менеджера від Google, але дізнавшись, як працює нижчеописаний алгоритм, можна застосовувати його і в інших програмах, здатних взаємодіяти з файлами зображень, завантаженими в пам'ять Android-девайса.

Установка файлового менеджера Google Files для Android из Play Маркета

Завантажити файловий менеджер Google Files з Play Маркета

 1. Запускаємо «провідник» для ОС Android і переходимо в каталог, що містить пересилаються(і) через Viber фото.
 2. Viber для Android переход в папку с фото для отправки через мессенджер в файловом менеджере Google Files
 3. Далі, якщо до відправки планується єдина фотографія, можна відкрити її для детального перегляду, а якщо кілька – виділяємо всі потрібні, довго натиснувши на кожну мініатюру або ім'я файлу до появи позначки.
 4. Viber для Android выбор одной или нескольких фотографий в файловом менеджере для отправки через мессенджер
 5. Тапа по значку»поділитися" на екрані девайса і потім натискаємо на іконку «Viber» в меню " спосіб відправки» .
 6. Viber для Android кнопка Поделиться в файловом менеджере, выбор мессенджера в качестве способа отправки
 7. В запустився Вайбере діємо аналогічним описаному в пункті №2 Інструкції «пересилання» фотофайлів засобами месенджера вище в статті. Тобто вибираємо одного або декількох одержувачів і підтверджуємо бажання передати картинки, двічі тапнув по галочці у верхньому правому куті екрану, якщо буде потрібно підтвердження намірів.
 8. Viber для Android выбор получателей одной или нескольких фотографий, отправляемых через мессенджер из файлового менеджера

IOS

Використання Viber для iPhone , швидко передати одну або кілька картинок іншим учасникам месенджера не складніше, ніж в середовищі вищеописаного Андроїд. У айОС для вирішення завдання можна піти по одному з двох основних шляхів.

Как отправить фото по Вайберу для iPhone

Спосіб 1: засоби месенджера

Будь-яке зображення з iPhone можна передати через Viber, задіявши функціонал виключно додатки-клієнта сервісу. Відмінності конкретних дій в рамках запропонованих нижче методів вирішення завдання продиктовані способом отримання картинки на пристрої відправника.

Отправка или пересылка фото через Viber для iOS средствами клиента мессенджера

Сховище пристрою

 1. Запускаємо Вайбер і відкриваємо діалог або груповий чат, куди потрібно відправити картинку(і). Далі тапа по значку»Фото" (другий зліва) внизу екрана.
 2. Viber для iPhone запуск мессенджера, переход в чат, кнопка для вложения фото в сообщение
 3. Тепер потрібно вказати системі який або які файли будуть передані через месенджер іншому його учаснику. Зробити це можливо:
  • В області попереднього перегляду наявних в пам'яті фото, що відобразилася внизу екрану. Тапа по мініатюрі, що призведе до появи на ній позначки, або короткими дотиками виділяємо кілька превью. Натискаємо на кнопку»надіслати" , що ініціює передачу обраного в чат.
  • Viber для iPhone мгновенная отправка одной или нескольких фотографий в чат
  • На екрані " Всі фотографії» , що викликається за допомогою кнопки в правому нижньому кутку вищеописаної області екрану. Тут торкаємося превью однієї або декількох фотографій, і, завершивши проставлення відміток, тапа »Готово" . Viber для iPhone выбор изображений из памяти девайса для отправки через мессенджер

   Далі з'являється можливість додати до картинок ефекти і опис.

   Viber для iPhone редактирование фотографии перед отправкой через мессенджер

   З примітних особливостей тут варто відзначити можливість створення зникаючого повідомлення-картинки: тапа по значку із зображенням перекресленого секундоміра і задаємо інтервал, після закінчення якого послання зникне з чату після відкриття одержувачем.

   Viber для iPhone создание исчезающего сообщения с изображением

   Завершивши редагування графічного послання, натискаємо круглу кнопку»надіслати" &8212; вміст почне передаватися адресату.

   Viber для iPhone процесс отправки фотографии или нескольких в чат с другим пользователем мессенджера

Камера девайса

 1. Перейшовши на екран листування з одержувачем фото, відкриваємо»камера" , тапнув по значку у вигляді засобу зйомки.
 2. Viber для iPhone запуск камеры девайса из мессенджера для съемки и отправки полученного
 3. Створюємо фотографію, потім за бажанням редагуємо отримане і додаємо до зображення опис і/або ефекти, а потім торкаємося кнопки»надіслати" .
 4. Viber для iPhone редактирование и отправка фото, созданного с помощью камеры девайса
 5. Буквально через мить адресат отримає знімок і зможе переглянути його.
 6. Viber для iPhone процесс отправки фото с камеры девайса другому пользователю мессенджера

Пересилання

 1. Для передачі отриманого або вже переданого раніше через месенджер фото третім особам-учасникам Viber необхідно перейти в діалог або груповий чат, який містить цільову картинку. Далі тапа по стрілці зліва чи справа від повідомлення із зображенням.
 2. Viber для iPhone кнопка для пересылки фото из диалога или группы в другой чат
 3. Далі два варіанти дій:
  • Натискаємо на заголовок бесіди в переліку ведуться через Вайбер чатів і потім підтверджуємо проведення операції, торкнувшись «так» у відповідь на запит " переслати через Viber» . У такому варіанті фото буде передано миттєво.
  • Viber для iPhone пересылка изображения из группового чата или диалога в другую беседу
  • Натискаємо на значок " Додати користувача» у верхній частині екрана ліворуч. Встановлюємо позначку біля імені одержувача. А можна відзначити кілька контактів – в цьому випадку в рамках месенджера буде створений груповий чат, куди відправиться зображення. Підтверджуємо пересилання тапом по кнопці »Готово" .
  • Viber для iPhone пересылка фото из чата или группы пользователям из адресной книги мессенджера

Спосіб 2: функція «Поділитися» в iOS

Передати зображення через Viber можливо і не відкриваючи додаток-клієнт месенджера, що зручно, якщо бажання поділитися картинкою з іншим користувачем месенджера виникло, наприклад, в процесі перегляду вмісту пам'яті iPhone.

Как отправить фото через Viber для iPhone из других iOS-приложений

Як приклад для досягнення даної мети використовується додаток»Фото" , встановлене в iOS, але кнопку, що ініціює передачу файлу(ів), можна виявити і в інших програмних засобах, «вміють» працювати з зображеннями.

 1. Запускаємо переглядач картинок, рекомендований Apple для і використання на своїх девайсах, і знаходимо відправляється через месенджер фото. Найпростіше здійснювати пошук, перейшовши на вкладку»альбоми" . Viber для iPhone пересылка изображения из приложения Фото через мессенджер
 2. Далі дії двоваріантні. Якщо через Вайбер передається єдиний файл, торкаємося його превью & 8212; це дозволить переглянути фото в повноекранному режимі. Коли потрібно відправити кілька зображень одночасно, натискаємо»вибрати" і проставляємо позначки на їх мініатюрах.

  Viber для iPhone выбор одного или нескольких изображений в приложении Фото для отправки через мессенджер

 3. Торкаємося значка»поділитися" у нижньому лівому куті екрана. У меню, потрібно знайти іконку месенджера і натиснути на неї.

  Viber для iPhone функция Поделиться в iOS, выбор мессенджера в качестве способа отправки фото

  Якщо значок месенджера в списку відсутній, тапа " більше» і в списку переводимо перемикач «Viber» в положення »активовано" , а потім натискаємо »Готово" .

  Viber для iPhone добавление мессенджера в перечень возможных способов отправки фотографий
 4. Завершальний відправку однієї або декількох фотографій крок-вибір одержувача:
  • Або тапа по заголовку однієї з ведуться через Viber бесід і підтверджуємо надійшов запит.
  • Viber для iPhone отправка изображений из приложения Фото через мессенджер в существующие чаты
  • Або знаходимо адресата в " контакти» , скориставшись »пошуком" . Торкаємося імені одержувача і відповідаємо «так» у відповідь на запит системи.
  • Viber для iPhone пересылка изображений из приложения Фото через мессенджер контакту из адресной книги

Windows

Щоб передати зображення через Viber для ПК , можна застосувати один з трьох підходів. Залежно від власних уподобань і звичок, користувач може вибирати будь-який метод з нижчеперелічених або комбінувати їх застосування, виходячи з поточної ситуації, щоб спростити і прискорити процес передачі графічної інформації через сервіс.

Как отправить фото через Viber для Windows

Спосіб 1: засоби месенджера

У додатку-клієнті Вайбер для Віндовс передбачено дві опції, що дозволяють або вислати картинку, що зберігається на диску ПК, або переслати зображення, отримане від іншого учасника сервісу, йому ж або третій особі.

Отправка или пересылка изображений через Viber для Windows средствами клиента мессенджера

Диск комп'ютера

 1. Відкриваємо додаток Viber Desktop.
 2. Viber для ПК запуск мессенджера для передачи фотографий другому пользователю
 3. Переходимо в бесіду з користувачем, який стане одержувачем фотографій в результаті виконання даної операції, або груповий чат, куди будуть відправлені картинки. Далі потрібно клікнути «+» під областю, що містить отримані та надіслані повідомлення.
 4. Viber для ПК кнопка для вложения фотографии в сообщение другому участнику мессенджера
 5. У вікні вибору відправлень переходимо по шляху розташування файлу(ів) зображення(ий). Виділяємо одну або кілька картинок і клацаємо»відкрити" .
 6. Viber для ПК выбор фотографий на диске компьютера для пересылки через мессенджер
 7. Результат не змусить себе довго чекати – вибрані на кроці вище файли вже відправлені іншому учаснику Viber.
 8. Viber для ПК отправка нескольких фото другому пользователю мессенджера завершена

Пересилання

 1. Відкриваємо в додатку месенджера для комп'ютера діалог або груповий чат, історія якого містить цільову фотографію, і клацаємо по стрілці, розташованої біля неї.
 2. Viber для ПК кнопка для пересылки фото из чата с другим пользователем третьему лицу
 3. У вікні вибираємо одного або декількох користувачів-майбутніх одержувачів зображення шляхом установки відміток біля їх Імен в переліку»останні" та / або »контакти" . Завершивши вказівку системі адресатів пересилається повідомлення-картинки, натискаємо «переслати» .
 4. Viber для ПК выбор получателей пересылаемого из чата изображения
 5. Тепер ви можете оцінити результат маніпуляцій – фотографія вже наявна в кожному обраному при виконанні попереднього пункту цієї Інструкції чаті.
 6. Viber для ПК пересылаемое из чата фото доставлено адресату

Спосіб 2: Провідник

Для вирішення завдання передачі файлів зображень з диска ПК через Вайбер можна задіяти технологію «Drag-and-drop» , тобто просто перетягнути картинку в вікно месенджера.

 1. Відкриваємо діалог з іншим користувачем Viber або груповий чат.
 2. Viber для ПК переход в беседу с участником мессенджера для отправки ему фотографии перетаскиванием из Проводника
 3. У вікні Провідника Windows переходимо по шляху розташування відправляється фотографії (або декількох).
 4. Viber для ПК каталог на диске, содержащий фотографии для отправки через мессенджер
 5. Перетягуємо файл фотографії мишкою в область листування вікна клієнта Вайбер, яка в процесі змінить свій вигляд, надаючи можливість застосувати до відправлення стиснення. Аналогічним чином можна переслати відразу кілька зображень, виділивши їх і перетягнувши у вікно чату.
 6. Viber для ПК пересылка фотографии через мессенджер путем ее перетаскивания в область переписки
 7. Через кілька хвилин все вибране буде доставлено одержувачу.
 8. Viber для ПК фотография передана другому пользователю мессенджера методом перетаскивания из окна Проводника

Спосіб 3: Функція&171; надіслати & 187; у Windows

Відправку даних розглянутого типу через месенджер можна виконати, вдавшись до виклику контекстного меню у вікні &171;провідника&187;, що містить пункти-опції, застосовні до фотофайлу.

 1. Відкриваємо папку, що містить відправляється картинку. Кількома правою кнопкою миші по мініатюрі відправляється фотографії або її найменуванню (тут можна виділити кілька файлів). Клацаємо підпункт «Viber» у розділі »надіслати" контекстного меню файлу (ів).
 2. Viber для ПК отправка фото через мессенджер с помощью контекстного меню в Проводнике

 3. У вікні месенджера вибираємо одержувачів фото шляхом проставляння відміток біля їх імен. Далі натискаємо»поділитися" .
 4. Viber для ПК выбор диалога или группового чата для отправки фотографии
 5. На цьому передача файлів зображень учаснику(ам) Вайбера завершена – дуже скоро одержувачі зможуть переглянути послання.
 6. Viber для ПК отправка фотографии в групповой чат завершена

Висновок

Завершуючи опис методів пересилання фото за допомогою Viber, ще раз відзначимо простоту їх реалізації. Сподіваємося, після вивчення вищенаведених інструкцій ніяких складнощів з вирішенням розглянутої задачі у читачів не виникне.

більше статей на цю тему: