відкриваємо приховані чати в Viber для Android і iOS

Активуючи окремі опції в Viber, деякі користувачі не замислюються про те, як вони будуть взаємодіяти з месенджером в подальшому. Так, одного разу приховавши один або кілька діалогів або групових чатів від сторонніх осіб, що мають доступ до девайсу, згодом може виникнути питання: Як знайти «заховане» і продовжити листування з тим чи іншим учасником сервісу. Про те, як відкрити прихований чат в Вайбере для Android і iOS, розказано в цій статті.

Як відкрити приховані чати в Viber для Android

Якщо ви належите до аудиторії користувачів Viber для Android , для пошуку і відкриття прихованих діалогів і груп виконайте такі кроки.

Как открыть скрытый чат в Viber на Android-смартфоне
 1. Відкрийте месенджер або перейдіть в розділ &171;чати&187; , якщо додаток Viber вже запущено.
 2. Viber для Android Запуск мессенджера, переход в раздел Чаты для открытия скрытых диалогов и групп
 3. Тапніте по значку»Пошук" у верхньому правому куті екрана. У відобразилося поле внесіть значення PIN-коду, присвоєного в якості пароля доступу до захованої листуванні.
 4. Viber для Android Ввод PIN-кода в поле поиска мессенджера для открытия скрытых чатов
 5. Після введення останньої цифри пін-коду месенджер автоматично продемонструє вам перелік чатів і груп, які система приховала від сторонніх очей за Вашою вказівкою раніше. Тапнув по заголовку будь-якої бесіди зі списку, ви відкриєте екран, де можна продовжити спілкування.
 6. Viber для Android Открытие скрытого чата в мессенджере после ввода PIN-кода
 7. Додатково. Якщо необхідність приховувати діалог або груповий чат в подальшому відсутня:
  • Відкрийте меню опцій веденої приховано бесіди (три вертикально розташовані точки у верхній частині екрана праворуч) і виберіть «інформація» .
  • Viber для Android меню Информация скрытого чата
  • Прокрутіть список функцій вниз і торкніться " зробити чат видимим» . Далі система зажадає ще раз ввести код доступу – зробіть це, після чого діалог буде виключений з переліку прихованих і стане відображатися на вкладці «чати» .
  • Viber для Android Сделать скрытый чат видимым

Невідомий PIN-код

Що робити в разі, коли пароль для доступу до прихованих чатів забутий? Для виходу з таких ситуацій розробники месенджера передбачили в ньому функцію скидання секретної комбінації, але про можливість подивитися вміст прихованих діалогів і груп Користувачеві після виконання наступної інструкції доведеться забути, так як вони будуть видалені:

 1. У запущеному месенджері перейдіть в розділ " більше» , тапнув по його найменуванню внизу екрану Viber для Android. Прокрутіть список функцій і відкрийте »Налаштування" .
 2. Viber для Android Переход в Настройки мессенджера для сброса PIN-кода скрытых чатов
 3. Натисніть»Конфіденційність" , потім відкрийте меню " приховані чати» . Діткнутися " скинути PIN-код&187; .
 4. Viber для Android Конфиденциальность - Скрытые чаты - Сбросить PIN-код
 5. Підтвердіть надійшов запит системи про безповоротне видалення інформації, що міститься в захованої листуванні, тапнув «так» .
 6. Viber для Android Запрос об уничтожении всех скрытых чатов перед сбросом PIN-кода
 7. На цьому операція скидання пароля завершена, а всі приховані чати доведеться створювати заново.Viber для Android Назначение PIN-кода для доступа к скрытым чатам

  Детальніше: Як створити прихований чат у Viber для Android

Як відкрити приховані чати в Viber для iOS

Користувачам Viber для iPhone , щоб відкрити приховані раніше діалоги і групові чати, слід йти практично таким же шляхом, як і в середовищі Android – відмінностей в алгоритмах доступу до захованої листуванні між мобільними додатками фактично немає.

Как открыть скрытый чат в Viber на iPhone
 1. Запустіть месенджер на iPhone і відкрийте розділ»чати" додатки.
 2. Viber для iPhone запуск мессенджера, переход в Чаты для открытия скрытых диалогов и групп
 3. Тапніте»пошук" і введіть у поле значення чотиризначного коду доступу до прихованих чатів.
 4. Viber для iPhone ввод ПИН-кода в поле поиска мессенджера для открытия скрытых диалогов и групп
 5. Як тільки остання цифра PIN-коду буде внесена в пошукове поле месенджера, відобразиться список заголовків діалогів і груп, які були заховані від сторонніх очей раніше. Будь-яку бесіду можна відкрити і продовжити обмін інформацією з іншим учасником Viber.
 6. Viber для iPhone открытие скрытого чата после ввода PIN-кода
 7. Додатково. Якщо потреба приховувати заголовок того чи іншого чату в Вайбере для айФона відпала:
  • Перейдіть в приховану бесіду і відкрийте меню застосовних до неї опцій, тапнув по заголовку (імені співрозмовника) вгорі екрану. Виберіть пункт " інформація та налаштування» .
  • Viber для iPhone меню Информация и настройки скрытого чата в мессенджере
  • Після того як ви натиснете на пункт " зробити чат видимим» в меню »подробиці" і введете PIN-код, діалог або груповий чат буде переміщений з переліку прихованих на вкладку »чати" месенджера.
  • Viber для iPhone Сделать скрытый чат видимым в мессенджере

Невідомий PIN-код

При втраті секретної комбінації, використовуваної для доступу до прихованих чатів в Viber для iOS, доведеться змиритися з втратою інформації, яка була передана і отримана в рамках колись захованих бесід. Скиньте ПІН-код, йдучи таким шляхом:

 1. Викличте меню " більше» у Viber на iPhone. Перегорнувши перелік пунктів, Ви виявите »Налаштування" &8212; перейдіть туди.
 2. Viber для iPhone Переход в Настройки мессенджера для сброса PIN-кода скрытых чатов
 3. Відкрийте розділ »Конфіденційність" , а потім натисніть на найменування функції " приховані чати» .
 4. Viber для iPhone Раздел Конфиденциальность в Настройках - пункт Скрытые чаты
 5. Далі виберіть " скинути PIN-код» і підтвердьте свої наміри, торкнувшись «Так» під запитом системи, що з'явився.
 6. Viber для iPhone Сбросить PIN-код для доступ к скрытым чатам, подтверждение запроса
 7. На цьому все – колись приховані чати повністю знищені, а в подальшому діалоги і групи можна «ховати», ввівши в процесі активації відповідної опції нову секретну комбінацію цифр.Viber для iPhone Создание PIN-кода для доступа к скрытым чатам в мессенджере

  Детальніше: як створити прихований чат у Viber для iPhone

Висновок

Як бачите, принцип отримання доступу до прихованої листуванні в месенджері Viber дуже простий. І у користувачів Android-девайсів, і у власників iPhone не повинно виникати ніяких складнощів у відкритті прихованих від погляду сторонніх осіб чатів, головне &8212; не забувати PIN-код.

більше статей на цю тему: