очищаємо журнал викликів в Viber для Android, iOS і Windows

З різних причин Користувачеві Viber може знадобитися видалити одну або кілька записів з журналу викликів месенджера, а іноді і повністю очистити цей список. Розглянемо, як вирішити це завдання, використовуючи додатки-клієнти сервісу в середовищі Android, iOS і Windows.

Видалення записів про дзвінки з месенджера Viber

Незалежно від типу дзвінка, який ініціюється або приймається через Вайбер ( аудіовиклики між користувачами Сервісу , відеозв'язок, дзвінки через Viber Out ) по завершенні розмови в месенджері залишається «слід». Навіть факт досконалого в рамках прихованих чатів голосового спілкування відзначається в журналі, тому питання видалення відміток про здійснені за допомогою Viber виклики вельми актуальне, особливо для тих користувачів, які вважають важливим виключити будь-яку можливість перегляду інформації про обмін даними через сервіс від осіб, які мають доступ до їх девайсу.

Удаление вызовов из журнала мессенджера Viber

В цілому процедура видалення одного, декількох або всіх викликів виконується просто, незалежно від ОС пристрою, використовуваного для доступу в месенджер. Нижче представлені інструкції по порядку: для власників Android-смартфонів, користувачів iPhone, і тих, хто вважає за краще використовувати Viber C ПК або ноутбука під управлінням Windows.

Перш ніж видаляти розглянуті відомості з месенджера, необхідно врахувати, що процедура незворотна. Відновити інформацію про ініційовані або отримані виклики після видалення записів про них не вийде, навіть якщо Користувачем Viber здійснюється регулярне резервне копіювання даних – журнал дзвінків не зберігається в бекап!

Читайте також: Резервне копіювання інформації з месенджера Viber

Android

У додатку Viber для Android дзвінки фіксуються в двох місцях – " журналі викликів» , а також в чатах з іншими учасником месенджера. Зазначені модулі клієнта в аспекті рішення задачі з заголовка статті не взаємопов'язані. Тобто, стираючи запис в журналі, Користувач не видаляє позначку про виклик в листуванні і навпаки. Тому для безслідного видалення слідів здійсненого дзвінка з програми потрібно пройти два етапи.

Как удалить вызовы из Вайбера для Android

Крок 1: Журнал викликів

 1. Відкриваємо Вайбер на Андроїд-девайсі і переходимо на вкладку «виклики» , тапнув по відповідному значку внизу екрану. Відомості про останні три дзвінки відображаються в першій по порядку області " ОСТАННІ ВИКЛИКИ» . Щоб отримати доступ до повного переліку, тапа тут »ВСЕ" . Viber для Android переход на вкладку Вызовы, открытие Журнала звонков через мессенджер
 2. Тривалим натисканням на ім'я користувача виділяємо журнал викликів йому/від нього. Можна відзначити кілька заголовків, короткими дотиками по іменах, якщо метою є видалення записів про дзвінки не єдиному користувачеві.

  Viber для Android выделение одной или нескольких записей в Журнале вызовов для удаления

  Для того щоб виділити всі журнали з метою їх видалення, потрібно торкнутися значка " Чекбокс з відміткою» у верхній частині екрана.

  Viber для Android выбор всех Журналов звонков, осуществленных через мессенджер, для удаления
 3. Натискаємо по іконці " кошик» у верхньому правому куті екрана " виберіть журнали викликів» &8212; відмічені при виконанні попереднього пункту Інструкції списки відомостей про дзвінки миттєво будуть видалені. Viber для Android как удалить Журналы звонков с вкладки Вызовы в мессенджере

Крок 2: Чати

 1. Переходимо на вкладку «чати» месенджера, і знаходимо заголовок діалогу, де міститься відмітка про здійснений голосовому спілкуванні. Якщо необхідно стерти «сліди» виключно дзвінків, відкриваємо листування дотиком по імені користувача.

  Viber для Android открытие чата с другим пользователем для удаления записей о звонках из переписки

 2. А можна видалити чат повністю разом з усім вмістом, включаючи відомості про виклики, як це описано в статті на нашому сайті:

  Viber для Android удаление чата вместе с содержимым, включая уведомления о звонках

  Детальніше: Як видалити чат з Вайбера для Android

 3. Видалення окремих елементів листування, в незалежності від їх типу, здійснюється однаковими методами, тобто стерти запис, що свідчить про факт і часу виклику через Viber, можна точно так же, як текстове повідомлення, картинку або відео.Viber для Android удаление сообщений со сведениями о вызовах из переписки с другим пользователем

  Ті, хто не вміє проводити подібні маніпуляції в месенджері, можуть скористатися інструкціями з матеріалу за наступним посиланням:

  Детальніше: як видалити повідомлення з чату в Viber для Android

IOS

В клієнті Вайбера для iPhone принцип збереження відомостей про здійснені Користувачем дзвінки такий же, як у вищеописаній версії месенджера для Android. Тобто щоб повністю позбутися від інформації про прийняті і отримані аудіо-або відеодзвінки, їх потрібно видалити з " журналу дзвінків» і чату(ів).

Как удалить вызовы из Вайбера для iPhone

Крок 1: Журнал викликів

 1. Запускаємо месенджер і переходимо в розділ»виклики" , тапнув по відповідній вкладці внизу екрану. Для відображення " журналу дзвінків» повністю натискаємо за посиланням " показати все» біля найменування області " Останні виклики» .
 2. Viber для iPhone открытие Журнала всех вызовов, осуществленных через мессенджер
 3. Далі у користувачів є кілька варіантів дій, що застосовуються в залежності від потреб:
  • Для видалення списку викликів з єдиним учасником Viber зрушуємо його ім'я вліво до зникнення заголовка журналу дзвінків з екрану.
  • Viber для iPhone удаление записи из Журнала звонков, осуществленных через мессенджер
  • Щоб швидко стерти дані голосового спілкування з кількома користувачами, можна натиснути «правити» у верхній частині екрана, а потім по черзі торкніться значка «-» біля заголовків журналів і підтверджувати знищення відомостей тапом по хрестику в червоній області, що відобразилася праворуч від імені контакту.
  • Viber для iPhone удаление сведений о нескольких звонках из Журнала вызовов, осуществленных через мессенджер
  • Для повного очищення журналу месенджера від відомостей про здійснені Користувачем дзвінки торкаємося «правити» на екрані »виклики" . Потім тапа за посиланням »Очистити" зліва вгорі і підтверджуємо свої наміри натисканням по напису " видалити останні» в з'явилася внизу екрану області.
  • Viber для iPhone удаление всех звонков из Журнала вызовов, осуществленных через мессенджер

Крок 2: Чати

 1. Після очищення журналу дзвінків переходимо в розділ «чати» Додатки Viber і знаходимо листування, що містить в тому числі повідомлення про вчинені аудіо/відеодзвінках. Далі відкриваємо листування з метою знищення її окремих елементів.

  Viber для iPhone открытие чата для удаления сведений о вызовах принятых или инициированных в его рамках

  Або повністю видаляємо чат разом з його вмістом, як розказано в матеріалі за посиланням:

  Viber для iPhone удаление чата со всем содержимым, включая сведения о вызовах

  Детальніше: як видалити чат з Вайбера для iOS

 2. Інформація про факт здійснення голосового виклику через месенджер стирається з історії чату точно так же, як і повідомлення іншого типу (текст, фото, Відео...). Всі методи очищення листування в Viber для iPhone від непотрібних або небажаних елементів описані в статті на нашому сайті, доступною за наступним посиланням:Viber для iPhone удаление сведений о вызовах, совершенных через мессенджер из переписки

  Детальніше: Як видалити повідомлення з чату в Viber для iOS

Windows

Як відомо, Viber для Windows характеризується дещо обмеженою функціональністю в порівнянні з мобільними додатками-клієнтами сервісу для обміну інформацією. Журнал дзвінків як такої в програмі месенджера на ПК/ноутбуці відсутня, тому для позбавлення від непотрібних або небажаних відомостей в аспекті розглянутого в цій статті питання потрібно видалити повідомлення про надійшли і/або здійснені дзвінки лише з листування з тим чи іншим користувачем системи.

Как удалить вызовы из Вайбера на компьютере
 1. Відкриваємо Вайбер для ПК, або натискаємо по значку «розмови» , якщо месенджер вже запущений.
 2. Viber для Windows запуск мессенджера, переход в беседы для удаления записей о вызовах
 3. В області зліва вікна знаходимо заголовок чату (ім'я співрозмовника), який потрібно очистити від відомостей про виклики, і натискаємо по ньому.
 4. Viber для Windows - чаты с пользователями, с которыми осуществлялось голосовое или видео-общение
 5. Далі або видаляємо з листування відомості тільки про дзвінки, точно так же, як це робиться щодо будь-якого іншого типу повідомлень.Viber для Windows удаление сообщения-уведомления о состоявшемся вызове через мессенджер

  Детальніше: як видалити одне або кілька повідомлень з чату в Вайбере для Windows

  Або видаляємо листування разом з вмістом повністю.

  Viber для Windows удаление чата полностью вместе с содержимым, включая сведения о звонках

  Детальніше: як видалити чат з Вайбера для Windows

Висновок

Таким чином, можна констатувати, що видаляти зберігаються за замовчуванням месенджером Viber відомості про факти здійснення або прийому Користувачем аудіо/відеодзвінків нескладно. Деяка незручність доставляє відсутність взаємодії між " Журналом викликів» і «Чатами» в додатках-клієнтах сервісу для мобільних ОС, але з огляду на даний фактор, провести повну очистку Вайбера від записів про дзвінки можливо.

більше статей на цю тему: