Як користуватися Discord

Варіант 1: програма для ПК

Спочатку програма Discord створювалася для комп'ютерів під управлінням Windows із забезпеченням хорошої інтеграції з іншим софтом і іграми. Тому зупинимося спочатку на даній версії месенджера, розібравши особливості його використання на ПК. Якщо ви є власником мобільного пристрою з встановленим додатком, переходите до варіанту 2 , щоб отримати тематичне керівництво.

Завантаження програми

Звичайно, Дискордом можна користуватися безпосередньо в браузері, відкривши його веб-версію, але це не завжди зручно, оскільки не всі функції доступні. Почати взаємодію з даними месенджером найкраще з його установки на свій комп'ютер. Поширюється програма безкоштовно у вигляді EXE-файлу, інсталяція стандартна і не викликає труднощів навіть у початківців. Однак якщо у вас виникли питання по цій темі, ознайомтеся з відповідною інструкцією за наступним посиланням.

Детальніше: Інсталяція програми Discord на комп'ютер

Загрузка клиента программы при использовании Discord на компьютере

Реєстрація облікового запису

Наступний етап &8212; створення облікового запису. Номер телефону при цьому не потрібно, тільки будь-яка актуальна електронна пошта. Форма реєстрації є на сайті, але раз програма вже встановлена на комп'ютер, можна відразу скористатися їй, пройшовши процедуру створення профілю.

  1. Опинившись у вікні авторизації, Натисніть за посиланням & 171; зареєструватися&187; .
  2. Переход к регистрации в мессенджере при использовании Discord на компьютере
  3. Введіть свій email, бажане ім'я, пароль і дату народження, після чого клацніть по &171; продовжити&187; .
  4. Заполнение формы регистрации в мессенджере при использовании Discord на компьютере
  5. Авторизація відбудеться відразу ж, але з Discord не можна повноцінно взаємодіяти, поки адреса пошти не буде підтверджений. Для цього відкрийте поштовий сервіс і в списку вхідних знайдіть лист від Діскорда. Перейдіть по знаходиться там посиланням і дочекайтеся появи інформації про успішне підтвердження облікового запису.
  6. Подтверждение электронного адреса после регистрации при использовании Discord на компьютере

За правилами компанії месенджером можуть користуватися тільки ті, кому вже виповнилося 13 років (в деяких країнах 14 або 16), тому профілі користувачів, які виявилися молодше, блокуються автоматично відразу ж після створення або через деякий час. Якщо ви ще не досягли зазначеного віку, рекомендуємо поки відкласти реєстрацію в програмі і зайнятися чимось іншим. Для неправильно заповнили реєстраційні дані на сторінці підтримки є форма, що дозволяє підтвердити свій вік і розблокувати аккаунт.

Детальніше: зміна віку в Discord

Додавання аватарки

Аватарка або зображення профілю & 8212; кращий спосіб виділитися на тлі інших учасників спільноти і зробити свій обліковий запис унікальною. Для цього в налаштуваннях є спеціальна кнопка, при натисканні по якій відбувається перехід в системний &171;провідник&187;, де і потрібно вибрати відповідне зображення для аватарки. Всередині Діскорда немає редактора, тому подбайте про підготовку картинки заздалегідь, а потім дотримуйтесь простий інструкції по її додаванню на свій аккаунт.

Детальніше: додавання та зміна аватарів у Discord

Изменение аватарки учетной записи при использовании Discord на компьютере

Програма підтримує GIF-зображення для установки їх в якості головного фото профілю. Однак є одна умова: анімація відтворюється тільки у власників підписки Nitro, що розширює стандартну функціональність месенджера. У старих версіях іноді працює маніпуляція з APNG-файлами, але тоді анімація програється тільки на вашому пристрої, а інші користувачі її не бачать.

Детальніше: створення анімованої аватарки в Discord

Користувацькі налаштування

У месенджері є цілий ряд налаштувань, доступних для редагування в будь-який момент. Частина з них може взагалі ніколи не стати в нагоді при роботі в програмі, а деякі вкрай корисні і точно виявляться потрібними під час взаємодії з Дискордом. Наприклад, можна змінити ім'я користувача, пароль, зв'язати облікові записи в різних додатках або перевірити стан підписки Nitro. Все це здійснюється в різних розділах одного меню.

Детальніше: користувацькі налаштування Discord

Редактирование пользовательских параметров при использовании Discord на компьютере

Гарне оформлення

Ще один тип Настройки Діскорда &8212; візуальне оформлення. Вбудована функціональність пропонує лише кілька варіантів зміни зовнішнього вигляду, чого недостатньо для більшості користувачів. Однак присутня підтримка сторонніх плагінів, що дозволяють встановити різні теми і навіть кастомізувати їх за допомогою спеціального сайту. Так ви можете підібрати вже готовий варіант оформлення або створити свій, змінивши колір шрифтів, фонове зображення і відображення основних елементів в головному вікні.

Детальніше: як зробити гарний Discord

Создание красивого оформления при помощи тем при использовании Discord на компьютере

Додавання друга

Почати спілкування в Дискорді можна відразу ж після реєстрації та підтвердження профілю. Для цього існують різні тематичні сервери та спільноти, де люди спілкуються в групових текстових та голосових каналах. Індивідуальні бесіди відбуваються через особисті повідомлення. Якщо ваші знайомі вже використовують месенджер, додайте їх в список друзів, щоб телефонувати або обмінюватися текстовими повідомленнями і не втрачати зв'язок.

Детальніше: додавання друга до Discord на комп'ютері

Добавление друзей при использовании Discord на компьютере

Зміна Ніка

Нік &8212; це не тільки ім'я користувача, вказане вами при реєстрації аккаунта ще на етапі початку взаємодії з додатком. На кожному сервері ви підписані певним ім'ям (за замовчуванням ім'ям профілю), яке можна змінити на будь-який, якщо це не заборонено правилами спільноти. Скористайтеся цією функцією, якщо хочете, щоб ваш псевдонім на деяких серверах відрізнявся від вказаного імені облікового запису. У статті за посиланням нижче детально розписана тематична інструкція і є Керівництво по зміні основного імені користувача.

Детальніше: зміна Ніка в Discord

Смена ника на сервере при использовании Discord на компьютере

Є одна хитрість, пов'язана з відображенням Ніка на сервері. Додавання спеціального символу зробить його невидимим, а при наявності прав для управління ролями на сервері можна задати колір, який дозволить злитися тексту з фоном, і тоді на екрані буде видно виключно аватарка учасника. У старих версіях Discord ще працює метод з додаванням пробілу, але зараз розробники вже виправили цей баг.

Детальніше: зробити невидимий нік на Discord

Пошук серверів

Часто взаємодія між користувачами месенджера відбувається на серверах. Вони можуть бути як тематичними, так і створеними виключно для спілкування конкретної групи осіб.якщо ви хочете вступити на сервер, знайти нові знайомства і урізноманітнити своє проведення часу в Дискорді, попросіть знайомого видати вам посилання-запрошення на конкретний проект, учасником якого він вже є, або займіться самостійним пошуком відповідного спільноти за допомогою доступних засобів.

Детальніше: як знайти сервер у Discord

Поиск серверов на сайте по мониторингу при использовании Discord на компьютере

Увімкнення та налаштування накладання

Функціональність Діскорда говорить про те, що програма призначена для використання разом з іграми. Тут є офіційні спільноти, що підключаються акаунти, відображається інформація про запущені іграх і присутній оверлей. Якраз про останній і піде мова далі. Включення внутрішньоігрового оверлея дозволяє стежити за історією текстових чатів, хто зі співрозмовників зараз говорить і які повідомлення відправляються. Це дуже зручно, оскільки не доведеться постійно згортати додаток, щоб оцінити обстановку. За замовчуванням оверлей включений, але не налаштований належним чином, тому кожному гравцеві знадобиться виставити параметри під свої переваги.

Детальніше: увімкнення та налаштування накладання в Discord

Включение и настройка внутриигрового оверлея при использовании Discord на компьютере

Якщо ви не листуєтеся в месенджері під час ігор, оверлей можна відключити, щоб він не навантажував систему і на екрані не з'являлося зайвої інформації. Для цього в меню з настройками призначена спеціальна кнопка, а для тимчасового відключення екрану є настроюється гаряча клавіша.

Детальніше: вимкнення накладання гри в Discord

Вимкнення відображення ігор

Функція відображення ігор у статусі дозволяє людям стежити за тим, у що ви зараз граєте і як довго. Не всі хочуть, щоб ця технологія працювала, і хочуть приховати її. Для цього в меню є цілий розділ, де присутні відомості про недавно запущених іграх і параметри управління цією функцією. Її можна повністю відключити або обмежити відображення тільки частини додатків.

Детальніше: як вимкнути відображення ігор у Discord

Отключение статуса игровой активности при использовании Discord на компьютере

Додавання статусів

Месенджер має два типи статусів &8212; статус користувача та активності. Перший може бути абсолютно будь-яким, від одного слова до цілого речення з використанням емодзі. Другий вибирається відповідно до доступних параметрів: &171; в мережі & 187; , &171; не активний&187; , &171; не турбувати&187; , & 171; невидимий & 187; . Статуси активності автоматично змінюються в залежності від стану програми, але в більшості випадків користувачі самостійно задають їх.

Детальніше: додавання статусів до Discord

Выбор статуса активности и изменение пользовательского при использовании Discord на компьютере

Використання скриптів і плагінів дозволяє зробити мінливий або анімований персональний статус. За допомогою вбудованої в Discord функціональності реалізувати це не вийде, та й зі скриптами потрібно звертатися акуратно, відповідно до рекомендацій, оскільки іноді вони сприймаються як шкідливі і аккаунт потрапляє в бан. Детальніше про те, як створити мінливий або анімований статус, читайте в посібниках за наступними посиланнями.

Детальніше:
створення мінливого статусу в Discord
створення анімованого статусу в Discord

Использование скриптов для создания анимированного или меняющегося статуса при использовании Discord на компьютере

Хитрощі з текстом

Надсилання текстових повідомлень у Дискорді відбувається досить часто. Не тільки власники серверів, але і звичайні користувачі стикаються із завданням, коли хочеться виділити певний напис або змінити її колір, щоб зробити акцент на конкретному моменті. В такому випадку знадобляться невеликі хитрощі з текстом, які можна виконати в месенджері. Як перший приклад розглянемо спойлер: функція дозволяє приховати частину повідомлення при відправці, а бажаючі переглянути її, повинні будуть клацнути по повідомленню. Це відмінний спосіб прибрати посилання або будь-який інший вміст, щоб не засмічувати текстові чати.

Детальніше: створення спойлера в Discord

Добавление к тексту спойлера при использовании Discord на компьютере

Додаток не має окремого інструменту для зміни кольору тексту під час надсилання, однак підтримується підсвічування синтаксису деяких мов програмування. Саме це і дозволяє використовувати кольорові написи, але з деякими обмеженнями. Практично завжди в повідомлення повинні бути включені спеціальні символи, які оголошують синтаксис ЯП. Всередину такого тексту не можна вставити емодзі або зробити клікабельну посилання.

Детальніше: Кольоровий текст у Discord

Создание цветного текста при помощи синтаксиса ЯП при использовании Discord на компьютере

З вбудованих опцій можна відзначити форматування тексту в жирний, курсив або закреслений. Для цього потрібно виділити написаний текст і зі списку вибрати відповідний варіант форматування. Самостійна зміна напису доступно за допомогою спеціальних знаків, в які слід укласти сам текст. У керівництві далі подібні дії розібрані на прикладі жирного шрифту, але ви можете використовувати інструкцію і при бажанні зробити курсивний або перекреслений текст.

Детальніше: Написання жирним шрифтом у Discord

Применение стандартных функций форматирования текста при использовании Discord на компьютере

Остання хитрість &8212; укладання тексту в рамку, що підійде в основному творцям і адміністраторам серверів. Це зручний спосіб виділити перелік правил або відокремити певне оголошення від іншого тексту і сконцентрувати увагу на конкретному блоці. Існує два методи: заливка або додавання прямокутної рамки. Використовуйте кожен із цих варіантів залежно від типу створеного повідомлення.

Детальніше: написання тексту в рамці в Discord

Заключение текста в прямоугольную рамку при использовании Discord на компьютере

Управління звуком

Текстові чати & 8212; проста технологія, яка не потребує особливої настройки, оскільки немає нічого складного в тому, щоб просто надрукувати повідомлення і відправити його. Трохи складніше управляти голосовими чатами, тому що потрібно використовувати мікрофон, налаштувати гучність кожного учасника голосового чату, а Адміністрації серверів &8212; подбати про нормальне функціонування подібних каналів. Все про налаштування і включення звуку в Discord ви знайдете в іншій статті на нашому сайті за наступним посиланням.

Детальніше: увімкнення та керування звуком у Discord

Включение и настройка звука при использовании Discord на компьютере

Запуск трансляції

Учасники серверів, підключені до голосових каналів, можуть запустити пряму трансляцію і використовувати тільки мікрофон або показувати екран під час проходження ігор. Звичайно, Діскорд не є стрімінговой платформою, тому ця функція реалізована лише на базовому рівні. Вона підходить для простої демонстрації екрану, спільного перегляду фільмів або летсплеев, але без внутрішнього чату, модулів і одночасного відображення зображення з веб-камери. Приблизно за таким же принципом працює демонстрація екрану як при дзвінках в голосових каналах, так і в особистих бесідах, проте повноцінним стримом цей метод трансляції назвати не можна.

Детальніше:
Запуск стріму в Discord
увімкнення спільного використання екрана в Discord

Запуск прямой трансляции при использовании Discord на компьютере

Часта проблема &8212; поява чорного екрану при проведенні трансляцій або демонстрації екрану. Це може бути пов'язано з різними причинами, починаючи від неполадок на сервері і закінчуючи проблемами з драйверами графічного адаптера. Якщо ви зіткнулися з такою неполадкою, вирішите її, послідовно виконуючи способи з наступної статті.

Детальніше: виправлення проблеми з чорним екраном під час демонстрації на Discord

Додатково радимо ознайомитися з інформацією про правильну трансляцію системних звуків при проведенні стрімів або демонстрації екрану. Найчастіше для нормального відтворення знадобиться виконати невеликий алгоритм дій, відредагувавши параметри програми і перевіривши налаштування звуку в операційній системі.

Детальніше: трансляція системних звуків у Discord на комп'ютері

Видалення повідомлень і листувань

Під час активного спілкування в Дискорді практично у кожної людини накопичується величезна кількість особистих повідомлень і листувань з іншими людьми. Для видалення старих чатів в додатку передбачені функції, про застосування яких йде мова далі.

Детальніше: видалення повідомлень і листування в Discord

Применение функций удаления сообщений и переписок при использовании Discord на компьютере

Спільний перегляд фільмів

Вище вже говорилося про спільний перегляд фільмів, але тільки побіжно, тому пропонуємо зупинитися на цій темі більш детально. Discord дозволяє реалізувати спільний кіносеанс, запросивши необмежену кількість друзів або влаштувавши приватну вечірку всього з парою людей. Справитися можна як виключно за допомогою вбудованих інструментів, так і задіявши для цього онлайн-сервіси, що відповідають за реалізацію одночасного перегляду кіно.

Детальніше: спільний перегляд фільмів у Discord

Настройка совместного просмотра фильмов при использовании Discord на компьютере

Трансляція музики

Відтворення музики в додатку можливо як на сервері при використанні ботів, так і будь-яким користувачам, підключеним до голосового каналу. Для цього застосовується вбудована в Windows функція стерео мікшера, призначена для використання пристрою виведення як введення. За описом принцип роботи технології зрозуміти складно, тому радимо ознайомитися з повноформатної покроковою інструкцією, щоб дізнатися про доступні варіанти програвання треків в Дискорді.

Детальніше: методи трансляції музики в Discord

Воспроизведение музыки на сервере при использовании Discord на компьютере

Створення сервера

Рано чи пізно практично кожен активний користувач розглянутого месенджера задається метою створити свій власний сервер, щоб проводити там час з друзями або залучити нових учасників, розвиваючи тим самим співтовариство. У Discord передбачені шаблони для конкретних цілей: ігор, навчання і спілкування з друзями. Різниця шаблонів полягає в наявності різних категорій, текстових і голосових каналів. Можна обійтися і без них, створивши свою заготовку з подальшою налаштуванням наповнення.

Детальніше: створення сервера в Discord

Ручное создание сервера при использовании Discord на компьютере

Наступний етап &8212; робота з каналами і їх групами. При виборі шаблонів частина з них створюється автоматично, але в більшості випадків цього недостатньо для організації нормального спілкування. Часто потрібні додаткові канали як загальні, так і приватні, хочеться поміняти їх назви і переробити категорії. Про це написано в іншому керівництві на нашому сайті, перейти до прочитання якого можна, натиснувши по заголовку нижче.

Детальніше: створення каналу на сервері в Discord

Создание групп и каналов на сервере после его создания

Якщо сервер створюється в комерційних цілях з бажанням розкрутити його і залучити багато учасників, знадобиться дізнатися більше про те, як саме працює розкрутка, які є можливі методи піару і чим краще не користуватися. Можна обійтися і без вкладень, але куди краще справи підуть хоча б при мінімальних витратах на покупку місць в топах на тематичних сайтах з моніторингу серверів.

Детальніше: методи розкрутки сервера в Discord

Налаштування та управління сервером

Окремої уваги заслуговує настройка сервера, оскільки встановлені за замовчуванням параметри не завжди підходять для його комфортного використання. До процесу конфігурації відносяться: створення і розподіл ролей, модерація, управління учасниками, запрошення і дії з каналами. Про це написано в повноформатному керівництві по посиланню нижче.

Детальніше: налаштування сервера в Discord

Кнопка для перехода в настройки сервера при использовании Discord на компьютере

Якщо сервер є публічним, а не тільки для друзів, бажано красиво його оформити, забезпечивши привабливий вигляд і зрозумілу навігацію. До назв каналів і категорій можна додати емодзі, а згадані раніше хитрощі з текстом використовувати при оформленні вітальних повідомлень і каналу з правилами. Всього існує кілька різних рекомендацій, які допомагають створити унікальне оформлення для свого проекту.

Детальніше: гарне оформлення сервера в Discord

Красивое оформление собственного сервера при использовании Discord на компьютере

При налаштуванні сервера не можна не згадати ролі учасників, необхідні для визначення їх прав і установки обмежень. Іноді ролі створюються виключно для того, щоб показати, чим цікавиться конкретний учасник або до якої групи даного сервера відноситься. Ролі зручні ще й тим, що їх можна згадувати при відправці повідомлень, щоб кожен її володар отримав сповіщення. Це спрощує процес розсилки повідомлень для конкретних користувачів.

Детальніше: додавання та розподіл ролей на сервері в Discord

Кнопка для добавления новой роли на сервере при использовании Discord на компьютере

Підтримка ботів Дискордом значно розширює його загальну функціональність і дозволяє творцям серверів налаштувати їх так, як це потрібно конкретно їм. Є боти, що спрощують адміністрування, & 8212; вони автоматично розсилають вітальні повідомлення, розподіляють учасників по каналах, вміють видавати попередження і бани. Розважальні боти передбачають додавання внутрішньої валюти, можливість запускати міні-ігри або спеціальні квести. Для додавання ботів прочитайте просту і універсальну інструкцію і виберіть один з вподобаних способів.

Детальніше: додавання бота на сервер у Discord

Авторизация бота при его добавлении на сервер при использовании Discord на компьютере

Не варто забувати про те, що деяким ботам теж потрібна настройка. Їх ролі не завжди мають необхідні параметри або можуть виникнути проблеми з правами на деяких каналах. Крім цього у великих проектів, по типу MEE6, є офіційний сайт з розширеним списком доступних налаштувань. Так можна змінити картки учасників, самостійно вказати текст вітального листа або встановити будь-які обмеження, пов'язані з активністю користувачів.

Детальніше: Налаштування бота на сервері в Discord

Ознакомление с описанием бота и его настройки при использовании Discord на компьютере

У деяких виникають труднощі з пошуком відповідних ботів. Складно знайти ідеальний інструмент для виконання поставлених завдань, особливо коли мова йде про вузьконаправленої тематики сервера. Однак є список найпопулярніших і затребуваних ботів, активно застосовуються на тисячах серверів. Дізнатися про них детальніше пропонуємо в повноформатному огляді на нашому сайті, натиснувши за наступним посиланням.

Детальніше: корисні боти для Discord

Поиск полезных ботов для сервера при использовании Discord на компьютере

Видалення сервера

Торкнемося ще одну тему, пов'язану зі взаємодією з серверами, &8212; їх видалення. Ця процедура відноситься як до творців подібних проектів, так і до учасників, але змінюється суть видалення. Звичайний учасник може тільки покинути ту спільноту, де він більше не хоче перебувати. Творець сервера може повністю видалити його, негайно очистивши всі матеріали та виключивши учасників. Особливо це актуально, коли сервер створюється для кооперативної гри, а після її проходження він тільки заважає в списку.

Детальніше: видалення сервера в Discord

Удаление сервера при использовании Discord на компьютере

Видалення друга

Практично у будь-якого користувача Діскорда відбувається ситуація, коли він перестає з кимось спілкуватися в месенджері і бажає видалити людину зі списку друзів. Зробити це можна двома різними способами: через контекстне меню, викликавши його на сервері в будь-якому текстовому чаті або через список учасників, або в розділі &171;друзі&187; безпосередньо в особистих повідомленнях. Перевага другого способу полягає в тому, що так доступно видалення відразу декількох друзів і більш глибокий аналіз всього списку.

Детальніше: як видалити друга в Discord

Удаление из друзей через контекстное меню при использовании Discord на компьютере

Вихід з облікового запису

Коли треба змінити обліковий запис на комп'ютері або просто розлогінитися, знадобиться виконати всього пару кліків. Іноді під виходом мається на увазі закриття процесів Програми або ж зміна профілю при авторизації бота. Всі ці варіанти і їх правильна реалізація описана в іншій інструкції на нашому сайті за наступним посиланням.

Детальніше: як вийти з Discord

Поиск кнопки для выхода из учетной записи при использовании Discord на компьютере

Видалення облікового запису

Якщо аккаунт в Discord вам більше не потрібен і ви впевнені, що не будете ним користуватися в майбутньому, його можна видалити, натиснувши всього одну кнопку в меню з настройками. Однак є і функція тимчасового відключення облікового запису зі збереженням листувань, списку активних серверів і друзів. Виберіть для себе оптимальний метод і деактивуйте аккаунт на час або назавжди.

Детальніше: видалення облікового запису в Discord

Кнопка для удаления учетной записи при использовании Discord на компьютере

Видалення Discord з комп'ютера

Передостанній розділ керівництва по роботі в месенджері &8212; його видалення з комп'ютера. Іноді це необхідно зробити для переустановлення, наприклад, коли під час роботи спостерігаються Вильоти або інші проблеми. Є й інші причини: припустимо, ви більше не користуєтеся програмою, а значить, вона просто займає зайве місце на комп'ютері. Видалити Діскорд можна за допомогою вбудованих в ОС інструментів або за допомогою додаткового програмного забезпечення.

Детальніше: як видалити Discord з комп'ютера повністю

Удаление программы с компьютера при использовании Discord на компьютере

Вирішення частих проблем

Під час використання Дискорду деякі стикаються з різними проблемами. Одні виникають ще на стадії установки, а інші &8212; при взаємодії з додатком. Є універсальні методи вирішення помилок, до яких відноситься очищення тимчасових файлів, проте найчастіше виникає необхідність перевірити різні рекомендації. Нижче ми залишили посилання на статті по виправленню популярних помилок, а вам залишиться тільки перейти по потрібній і прочитати про способи усунення неполадки.

Детальніше:
вирішення різних помилок під час встановлення Discord
вирішення помилок із запуском Discord на комп'ютері
вирішення проблеми нескінченного підключення до RTC у Discord
виправлення проблем із роботою накладання в грі в Discord
виправлення проблеми з поганою чутністю в Discord
усунення проблем із чутністю співрозмовників у Discord
рішення помилки» Не встановлено маршрут " у Discord

Варіант 2: Мобільний додаток

Власники мобільних пристроїв теж можуть завантажити Discord і комфортно спілкуватися з приятелями або адмініструвати сервер. Звичайно, є певні нюанси, особливості інтерфейсу і обмеження, з якими доведеться зіткнутися. Сюди відносяться: зміни зовнішнього вигляду, відсутність деяких функцій і адаптація, зміни частини можливостей. Якщо ви вирішили використовувати месенджер на смартфоні або планшеті, рекомендуємо прочитати окрему статтю по цій темі, щоб розібратися з усіма питаннями.

Детальніше: як користуватися Дискордом на телефоні

Использование Discord на телефоне

більше статей на цю тему: