програми-аналоги iTunes

Аналоги iTunes
iTunes - популярна програма, необхідна для роботи з Apple-пристроями на комп'ютері. Проблема в тому, що вона не відрізняється високою стабільністю (особливо на комп'ютерах під управлінням ОС Windows), багатою функціональністю і зрозумілим кожному користувачеві інтерфейсом. Але на щастя подібними якостями володіють аналоги цього мультимедійного комбайна, про які ми і розповімо сьогодні.

Важливо! розробники надають користувачам чимало гідних альтернатив iTunes, проте практично всі вони вимагають наявності останнього на комп'ютері, так як використовують його кошти для самостійної роботи.

ITools

Це справжній швейцарський ніж для iPhone, iPad і iPod, і якщо не кращий, то точно найбільш відомий і функціонально багатий аналог iTunes для Windows. iTools володіє масою корисних для користувачів Apple-техніки можливостей, серед яких варто виділити файловий менеджер, засіб для створення скріншотів і запису відео з екрану, повноцінний інструмент для створення рингтонів. Програмою підтримується робота з фотознімками, в ній реалізований набагато більш зручний спосіб завантаження медіафайлів на мобільний пристрій і багато іншого.

Программа iTools - аналог iTunes

З огляду на те що з Айтюнс давно була видалена можливість установки і оновлення додатків, не можна не відзначити наявність такої функції в айтулс як гідність. Причому робиться це не через встановлений на iOS-девайсах App Store, а з IPA файлів, що особливо зручно в разі регіональних обмежень, коли той чи інший сервіс недоступний в країні, або коли потрібно встановити неактуальну версію. До недоліків програми слід зарахувати те, що для її нормальної роботи все ж потрібна наявність встановленого на комп'ютері «тунця», плюс час від часу з'являється пропозиція про активацію, хоча велика частина функцій доступна і без цього.

Установка приложений из стронних источников в iTools

Завантажити програму iTools

IFunBox

Даний інструмент – це ще одна потужна Заміна фірмовому медіакомбайну iTunes, яка дозволяє копіювати файли різного типу (музику, рінгтони, відео, фото, шпалери, книги) найбільш звичним для користувачів способом – простим перетягуванням. Як і розглянуте вище рішення, iFunBox не тільки має підтримку російської мови (хоча переклад кострубатий і іноді йде упереміш з англійською та китайською), але і вимагає активації (при цьому велика частина функцій працює і без неї). Дозволяє заборонити скачування і установку OTA-оновлень, хоча корисність такої функції явно сумнівна.

Программа iFunbox- аналог iTunes

Функціонально дана програма мало чим відрізняється від iTools, хіба що дозволяє не тільки оновлювати, встановлювати і видаляти додатки, але і витягувати IPA файли з тих, що вже містяться на iPhone або iPad – це явно може стати в нагоді для швидкого і зручного «переїзду» з одного пристрою на інший. Окремо варто виділити вбудований набір утиліт, що надають можливість зручного управління загальним сховищем і файловою системою, а також установку додатків з репозиторію Cydia. Правда, останню особливість складно назвати актуальною, як і Jailbreak в цілому.

Набор утилит, встроенных в программу iFunbox- аналог iTunes

Важливо! у процесі тестування iFunBox було помічено надмірне споживання оперативної пам'яті (понад половини з усієї доступної на ПК, 7 з 12 Гб), тимчасове мерехтіння екрану, деактивація функції «Нічне світло» і потім повне відключення монітора. Проблема вирішилася тільки перезавантаженням. Ці недоліки з лишком перекривають зазначені вище переваги, а тому рекомендувати програму до використання ми точно не можемо.

Завантажити програму iFunBox

IExplorer

На відміну від перших двох рішень, дана програма поширюється по виключно платній моделі, проте дозволяє скористатися демо-версією, завдяки чому можна переконатися в її можливостях і тому, наскільки це гідна заміна iTunes. За допомогою iExplorer ви можете легко і зручно управляти Apple-пристроями, як це робиться в «Провіднику» Windows, і не тільки обмінюватися файлами, але і створювати резервні копії даних (контактів і дзвінків, текстових і голосових повідомлень, заміток, історії браузера і закладок, записів в календарі, документів і т. д.)

Программа iExplorer - аналог iTunes

Недоліки – це, найімовірніше те, з чого ви почнете знайомство з даною програмою. Так, практично будь-який антивірус розпізнає її установник як потенційно небезпечний, система забороняє її інсталювати, а якщо це все ж вийде зробити, вас зустріне англомовний інтерфейс, який зовні більше нагадує менеджер для Windows Phone, ніж для iPhone і інших iOS-девайсів. Чи зможуть це перекрити гідності у вигляді просунутих засобів створення бекапа і практичного файлового менеджера – вирішувати тільки вам.

Работа с приложениями в программе iExplorer

Завантажити програму iExplorer

CopyTrans

Це не повноцінна програма-аналог iTunes, а набір утиліт, кожна з яких встановлюється окремо. З одного боку-це добре, так як кожен зможе інсталювати на свій комп'ютер тільки необхідні інструменти для роботи з iOS – девайсами, з іншого-далеко не всі хочуть морочитися з вибором. До того ж опис кожного компонента, як і інтерфейс в цілому, виконано англійською мовою, а деякі з них є аж надто вузькоспеціалізованими.

Список утилит, встроенных в программу CopyTrans аналог iTunes

CopyTrans є платним (є ознайомча версія) і складається з дев'яти модулів, в числі яких є засіб для перенесення музики з iPhone в бібліотеку iTunes (тобто наявність останнього теж є обов'язковим), інструменти для управління, бекапа і перенесення контактів, повідомлень, фото, документів, додатків та інших даних, утиліти для створення резервних копій, відновлення, роботи з iCloud. Резюмуючи, відзначимо, що цю програму не можна назвати поганою, але вона точно не є зручною у використанні і інтуїтивно зрозумілою.

Утилита для работы с приложениями в программе CopyTrans - аналоге iTunes

Завантажити програму CopyTrans

IMazing

Ще одна платна альтернатива iTunes і єдина в нашому огляді, про інтерфейс якої можна сказати – це точно продукт для iOS-девайсів. Зовні вона виглядає так, як ніби розроблялася безпосередньо компанією Apple, а в плані інструментарію містить в своєму складі все, що може тільки знадобитися власникові iPhone і/або iPad. iMazing, як і більшість розглянутих вище рішень, дозволяє обмінюватися файлами будь-якого (підтримуваного) типу, керувати додатками (установка, оновлення, видалення), переносити дані між пристроями, але це далеко не єдині її переваги.

Программа iMazing - аналог iTunes

Програма дозволяє не тільки створювати резервні копії і відновлюватися з них, але і шифрувати, зберігати в будь-якому зручному місці на диску, робити за розкладом, а в разі потреби і видаляти. Також з її допомогою можна оновити, перевстановити iOS і навіть, якщо така необхідність виникне, видалити весь вміст мобільного пристрою. Єдиний недолік ми позначили відразу – необхідність придбання повної версії, без якої найцікавіші і корисні функції недоступні.

Дополнительные параметры программы iMazing

Завантажити програму iMazing

Syncios

Програма, що надає всі необхідні можливості для зручної роботи з iPhone, iPad і iPod, багато в чому перевершує iTunes, але своєю основною функціональністю дещо поступається iTools, з якого ми почали цю статтю. Syncios має англомовний інтерфейс і є платною, причому наполегливо нагадує про це. Але на недоліки можна спробувати закрити очі – по-перше, її базових інструментів і функцій буде досить більшості, по-друге – в арсеналі є чимало приємних фішок, яких немає в розглянутих вище рішеннях.

Программа Syncios - аналог iTunes

Це файловий менеджер не тільки для iOS, але і для Android-девайсів, наділений не тільки засобами перенесення даних, Створення резервних копій і їх відновлення, але і власним інструментом для створення GIF і, що особливо цікаво, завантажувачем відео. Користь від останнього істотно посилюється завдяки вбудованому конвертер файлів (підтримує не тільки відео, але і аудіо). У складі також є всілякі чистильники і прискорювачі, але їх ефективність, як і необхідність використання в цілому, залишаються під великим питанням.

Дополнительные возможности программы Syncios

Завантажити програму Syncios

Wondershare TunesGo

Завершуємо наш сьогоднішній огляд аналогів iTunes програмою, яка зібрала в собі всі можливості останнього і була наділена рядом корисних, необхідних для багатьох користувачів функцій. Стандартний набір інструментів мало чим відрізняється від таких в більшості розглянутих вище рішень – тут доступний перенесення мультимедійних даних, установка, оновлення та видалення додатків, отримання повної інформації про пристрій. Є простий і зручний файловий менеджер.

Программа Wondershare TunesGo - аналог iTunes

У Wondershare TunesGo є набір утиліт, які вирішують різного роду завдання. У числі таких відновлення бібліотеки iTunes, можливість створення резервних копій і відкату до таких, інструмент для перенесення даних, Додатки для створення GIF і рингтонів. Унікальною особливістю є засіб для виправлення помилок в роботі iOS на iPhone і iPad. Недоліки програми очевидні і їх можна помітити навіть по скріншотам – інтерфейс виконаний англійською мовою, а для отримання доступу до всіх функцій потрібно придбати повну версію.

Дополнительные возможности программы Wondershare TunesGo

Завантажити програму Syncios

Кожна з розглянутих в статті програм є більш ніж гідним аналогом фірмового продукту Apple – мультимедійного комбайна iTunes. Практично всі вони перевершують у функціональному плані останній, але крім достоїнств мають і недоліки. У одних це англомовний інтерфейс, У інших &8212; платна версія, а треті поєднали в собі обидві проблеми.

більше статей на цю тему: