не оновлюється iTunes: причини та способи вирішення проблеми

Не обновляется iTunes
Будь-яка програма, встановлена на комп'ютер, обов'язково вимагає регулярного оновлення. Особливо це стосується програми iTunes, яка є незамінним інструментом для роботи з Apple-пристроями на комп'ютері. Сьогодні ми розглянемо проблему, при якій iTunes не оновлюється на комп'ютері.

Чому iTunes не оновлюється

Проблема з оновленням Айтюнс на комп'ютері може виникнути з кількох причин, кожна з яких буде докладніше розглянута нижче.

Причина 1: на комп'ютері використовується обліковий запис без прав адміністратора

Тільки адміністратор може виконати установку і оновлення iTunes для всіх облікових записів на комп'ютері. Тому, якщо ви намагаєтеся оновити iTunes через аккаунт без прав адміністратора, зіткнетеся з відмовою. Рішення в даному випадку просте: необхідно виконати вхід в обліковий запис адміністратора, а потім завершити оновлення iTunes.

Вход в учетную запись администратора на компьютере

Детальніше: використовуємо обліковий запис «адміністратора» в Windows

Причина 2: конфлікт iTunes та ОС Windows

Подібна причина може виникнути в разі, якщо ви давно не встановлювали оновлення для своєї операційної системи. Якщо на вашому комп'ютері встановлена ОС Windows 10, натисніть комбінацію клавіш Win+I , щоб відкрити вікно »Параметри" , а потім перейдіть до розділу " оновлення та безпека» .

Не обновляется iTunes

Клацніть по кнопці " Перевірка наявності оновлень» . Якщо апдейти будуть виявлені, встановіть їх на комп'ютер.

Не обновляется iTunes

Якщо ви користувач попередніх версій Windows, вам потрібно буде перейти до меню "Панель управління" – " оновлення Windows» і запустити перевірку оновлень. Якщо оновлення будуть виявлені, обов'язково встановіть їх – причому це стосується як важливих, так і необов'язкових оновлень.

Причина 3: неправильна версія iTunes

ITunes помилково може запропонувати до установки оновлення, що не підходить під параметри ОС. У цьому випадку оновлення не може бути встановлено. Щоб вирішити проблему, вам буде потрібно для початку повністю видалити iTunes з комп'ютера, причому зробити це комплексно, тобто деінсталювати не тільки iTunes, але і інші програми від Apple.

Как удалить iTunes с компьютера

Детальніше: як повністю видалити iTunes з комп'ютера

Після завершення видалення програми вам буде потрібно завантажити відповідний дистрибутив iTunes і встановити його на комп'ютер.

Зверніть увагу, якщо ви є користувачем Windows Vista і молодше або користуєтеся 32-бітної операційною системою, то для вашого комп'ютера випуск оновлень iTunes був зупинений, а значить, буде потрібно завантажити і встановити останній доступний дистрибутив по одній з посилань нижче.

ITunes 12.1.3 для Windows XP і Vista 32 bit
iTunes 12.1.3 для Windows XP і Vista 64 bit
iTunes для Windows 7 і вище

Причина 4: конфлікт захисного ПЗ

Деякі антивірусні програми можуть блокувати виконання процесів оновлення iTunes, в зв'язку з чим, щоб встановити оновлення, вам буде потрібно на час відключити роботу антивіруса та інших захисних програм. Перед тим як це зробити, виконайте перезавантаження комп'ютера, після чого призупините роботу захисника і повторіть спробу установки апдейтів.

Отключение антивируса на компьютере с Windows

Детальніше: як відключити антивірус

Причина 5: вірусна активність

Іноді віруси, наявні на комп'ютері, можуть блокувати встановлення оновлень для різних програм на вашому комп'ютері. Виконайте глибоке сканування системи за допомогою вашого антивіруса або безкоштовної лікувальної утиліти Dr.Web CureIt . Якщо вірусні загрози були виявлені, їх потрібно усунути і перезавантажити систему.

Проверка компьютера на наличие вирусов

Детальніше: перевірка комп'ютера на наявність вірусів без антивіруса

Якщо після усунення вірусів оновлення iTunes так і не вдалося встановити, спробуйте перевстановити програму, як це було описано в третьому способі.

Як правило, один із способів, наведених в статті, допомагає вирішити проблему з оновленням iTunes.

більше статей на цю тему: