Як в iTunes створити плейлист

Как создать плейлист в iTunes
iTunes-це популярна програма, яка є на комп'ютері у кожного користувача яблучних пристроїв. Вона дозволяє зберігати великі музичні колекції і буквально в два кліка копіювати їх на ваш гаджет. Для того щоб переносити на пристрій не всю медіатеку, а тільки певні добірки, в iTunes передбачена можливість створення плейлистів.

Плейлист – надзвичайно корисний інструмент, передбачений в програмі iTunes і дозволяє створювати музичні добірки на різні випадки життя. Плейлисти можуть бути створені, наприклад, для копіювання музики на різні пристрої, якщо iTunes користуються кілька людей, або ж Ви зможете завантажувати добірки в залежності від стилю музики або умов прослуховування: рок, поп, на роботу, спорт і т. д.

Крім цього, якщо в iTunes є велика музична колекція, але ви не хочете всю її копіювати на пристрій, створивши плейлист, ви зможете перенести на iPhone, iPad або iPod тільки ті треки, які будуть внесені в конкретний список відтворення.

Як створити список відтворення в iTunes

  1. Запустіть iTunes. У верхній області вікна програми відкрийте розділ «Музика» , а потім перейдіть до вкладки «Моя музика» . У лівій вікна виберіть підходящий варіант відображення медіатеки. Наприклад, якщо ви хочете включити в плейлист певні треки, виберіть пункт «пісні» .
  2. Как создать плейлист в iTunes
  3. Вам буде потрібно виділити ті треки або альбоми, які увійдуть в новий плейлист. Для цього затисніть клавішу Ctrl і приступайте до виділення потрібних файлів. Як тільки ви завершите вибирати музику, клацніть по виділенню правою кнопкою миші і в контекстному меню перейдіть до пункту "додати до списку відтворення – -" створити новий список відтворення» .
  4. Как создать плейлист в iTunes
  5. На екрані відобразиться ваш плейлист, якому присвоєно стандартне найменування. Для того щоб змінити його, клацніть по ньому, а потім введіть нове найменування і натисніть клавішу Enter .
  6. Как создать плейлист в iTunes
  7. Музика в списку відтворення буде відтворюватися в тому порядку, в якому вона була додана до нього. Для того щоб змінити порядок відтворення, просто затисніть кнопкою миші трек і перетягніть його в потрібну область списку.
  8. Как создать плейлист в iTunes

Всі стандартні і призначені для користувача плейлисти відображаються в лівій області вікна iTunes. Відкривши список відтворення, ви зможете приступити до його прослуховування, а в разі необхідності його завжди можна буде скопіювати на ваше Apple-пристрій.

Как создать плейлист в iTunes

Читайте також: Як перенести музику на iPhone

Створення плейлистів здатне зробити роботу з iTunes і підключеними Apple-пристроями набагато простіше і приємніше.

більше статей на цю тему: