Як видалити музику з iPhone через iTunes

Как удалить музыку с Айфона через Айтюнс
У користувачів, вперше працюють з iTunes, виникають різні питання, пов'язані з використанням тих чи інших функцій даної програми. Зокрема, про те, яким чином з iPhone можна видалити музику, використовуючи iTunes. Сьогодні ми розповімо саме про це.

ITunes – популярний медіакомбайн, основне призначення якого полягає в тому, щоб управляти на комп'ютері Apple-пристроями. За допомогою даної програми можна не тільки копіювати на пристрій музику, але і повністю її видаляти.

Як через iTunes видалити з iPhone музику

Очевидно, що видалити може знадобитися як відразу всю музику, так і тільки окремі музичні композиції. Розглянемо докладніше кожен з цих випадків.

Варіант 1: видалення всієї музики

 1. Запустіть на комп'ютері програму iTunes і підключіть iPhone до комп'ютера за допомогою USB-кабелю або скористайтеся Wi-Fi синхронізацією.
 2. Щоб видалити музику з iPhone, потрібно повністю очистити медіатеку iTunes. В одній з наших статей ми докладніше вже розбирали дане питання, тому на даному моменті загострювати увагу не будемо.

  Детальніше: Як видалити музику з iTunes

 3. Після очищення медіатеки iTunes потрібно синхронізувати зміни з iPhone. Для цього клацніть по іконці пристрою у верхній області вікна, щоб перейти в меню управління ним.
 4. Как удалить музыку с Айфона через Айтюнс
 5. У лівій області вікна перейдіть до вкладки «Музика» і поставте галочку біля пункту " синхронізувати музику» .
 6. Как удалить музыку с Айфона через Айтюнс
 7. Переконайтеся, що у вас встановлена точка біля пункту " Всю медіатеку» , а потім в нижній області вікна клікніть по кнопці " застосувати» .
 8. Как удалить музыку с Айфона через Айтюнс
 9. Почнеться процес синхронізації, після закінчення якого вся музика, наявна на iPhone, буде видалена.

Варіант 2: вибіркове видалення пісень

Якщо вам необхідно видалити через iTunes з iPhone не всі пісні, а тільки частина з них, доведеться вчинити не зовсім звичайним чином.

 1. Для цього нам буде потрібно створити плейлист, який буде включати в себе ті пісні, які увійдуть в iPhone, а потім синхронізувати цей плейлист з iPhone. Тобто нам необхідно створити плейлист за винятком тих пісень, які ми хочемо з пристрою видалити.

  Читайте також: Як додати музику з комп'ютера в iTunes

 2. Для того щоб створити в iTunes плейлист, у верхній лівій області вікна відкрийте вкладку»Музика" , слідом перейдіть до підвкладки «Моя музика» , а в лівій області відкрийте необхідний розділ, наприклад, «пісні» .
 3. Как удалить музыку с Айфона через Айтюнс
 4. Затисніть для зручності на клавіатурі клавішу Ctrl і приступайте до виділення тих треків, які увійдуть на iPhone. Закінчивши виділення, клацніть по виділеним треках правою кнопкою миші і перейдіть до пункту "додати до списку відтворення – -" Додати новий список відтворення» .
 5. Как удалить музыку с Айфона через Айтюнс
 6. На екрані відобразиться ваш плейлист. Щоб змінити його найменування, клацніть по стандартному назвою, а потім введіть нове ім'я плейлиста і натисніть клавішу Enter .
 7. Как удалить музыку с Айфона через Айтюнс
 8. Настав етап перенесення плейлиста з треками на iPhone. Для цього клацніть по іконці пристрою у верхній області вікна.
 9. Как удалить музыку с Айфона через Айтюнс
 10. У лівій області перейдіть до вкладки»Музика" , а потім поставте галочку біля пункту " синхронізувати музику» .
 11. Как удалить музыку с Айфона через Айтюнс
 12. Поставте крапку біля пункту " Вибрані списки відтворення, виконавці, альбоми та жанри» , а трохи нижче відзначте галочкою плейлист, який буде перенесений на пристрій. На завершення клацніть по кнопці " застосувати» і почекайте деякий час, поки iTunes завершить синхронізацію з iPhone.
 13. Как удалить музыку с Айфона через Айтюнс

Як видалити пісні з iPhone

Наш розбір видалення був би неповним, якби ми не розглянули спосіб, що дозволяє видалити пісні на самому iPhone.

 1. Відкрийте налаштування на своєму пристрої та перейдіть до розділу»Основні" .
 2. Как удалить музыку с Айфона через Айтюнс

 3. Слідом потрібно відкрити " сховище iPhone» .
 4. Как удалить музыку с Айфона через Айтюнс
 5. На екрані відобразиться список додатків, а також кількість місця, зайнятого ними. Знайдіть додаток»Музика" і відкрийте його.
 6. Как удалить музыку с Айфона через Айтюнс
 7. Клацніть по кнопці " змінити» .
 8. Как удалить музыку с Айфона через Айтюнс
 9. За допомогою червоної кнопки ви зможете видалити як всі треки, так і вибіркові.
 10. Как удалить музыку с Айфона через Айтюнс

Сподіваємося, дана стаття була корисна, і тепер ви знаєте відразу кілька способів, які дозволять видалити музику з вашого iPhone.

більше статей на цю тему: